حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
5.0
224 بازديد

استفاده از ماشین آلات LB برای استفاده دوباره از ضایعات تولید توسط شرکت RAK Ceramics

استفاده از ماشین آلات LB برای استفاده دوباره از ضایعات تولید توسط شرکت RAK Ceramics
گروه سازنده LB سازنده جدیدترین ماشین آلات صنعت کاشی و سرامیک جهان در تاسیسات شزکت راک سرامیک در راس الخیمه واقع در امارات متحده عربی یک کارخانه جدید تولید بیسکویت کاشی و سرامیک تاسیس می نماید.

شرکت راک سرامیک با بهره گیری از تکنولوژی روز گروه LB به عنوان سازنده انواع ماشین آلات روز صنعت کاشی و سرامیک سعی دارد کارخانه ای برای استفاده از ضایعات تولیدی این صنعت در واحد راس الخیمه خود افتتاح نماید

راک سرامیک (RAK CERAMICS)

راک سرامیک یک شرکت تولید کننده انواع کاشی و سرامیک بین المللی است که به عنوان سومین برند برتر در زمینه تولیدات سرامیکی شناخته می شود. این شرکت شبعات بسیاری در سراسر جهان دارد و در ایران نیز این برند در یکی از کارخانجات کاشی اصفهان زیر نظر اتین شرکت به تولید محصولات خود مشغول است. راک سرامیک در سال  1384 در شهرضا با استفاده از ماشین آلات روز ایتالیایی صنعت کاشی به بهره بردارى رسید و کیفیت محصولات تولیدی آن در ردیف محصولات خارجی است و عمدتا در تولید سرامیک های پرسلانی، پرسلان لعابدار و ... فعالیت دارد.

تمامی محصولات این کارخانه تحت لیسانس راک تولید می شود و به لحاظ کیفیت با نمونه خارجی برابری می کند. شرکت راک سرامیک در ایران در کنار کار تولید به واردات کاشی و سرامیک از شعبه امارات نیز مشغول است .

توسعه فناوری LB برای استفاده دوباره از ضایعات تولید توسط شرکت RAK Ceramics

در همین راستا شرکت راک سرامیک برای توسعه خط تولید خود در راس الخیمه اقدام به ساخت یک کارخانه جدید  ساخت بیسکوییت و بدنه های کاشی و سرامیک که  که تمامی مراحل از دریافت مواد اولیه تا شکل‌ دهی با پرس را پوشش می‌ده نمودد،  اجرای این پروژه راه اندازی را شرکت LB به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان ماشین آلات خطوط تولید کاشی و سرامیک به عهده گرفته است. این شرکت پیش از هر چیز بررسی‌های دقیقی را در این زمینه برای تامین نیاز صنایع تولید سرامیک، انجام داده است. برای بهینه‌سازی هزینه‌ها، شرکت RAK Ceramics استفاده دوباره از ضایعات تولید را در یک فرایند بازیابی چرخه بسته، هدف‌گذاری نموده است.

راهکار پیشنهادی کمپانی LB که همواره به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها در زمینه بازیابی، استفاده دوباره و صرفه‌جویی شناخته می‌شود، به عنوان مناسب‌ترین راهکار برگزیده شده است.راک سرامیک | راک سرامیک برندی بین المللی و قدیمی در صنعت کاشی و. سرامیک می باشد .

 

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا