حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
5.0
14 بازديد

افتتاح خط تولید کاشی تزیینی با حضور وزیر صمت در تربت حیدریه

افتتاح خط تولید کاشی تزیینی با حضور وزیر صمت در تربت حیدریه
خط تولید کاشی و سرامیک زینتی با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در تربت حیدریه استان خراسان رضوی افتتاح گردید.

تولید کاشی و سرامیک یکی از تولیدات حیاتی برای صنعت ساختمان است.استفاده از کاشی و سرامیک به عنوان پوشش دهنده داخلی و خارجی به خصوص در نماها باعث افزایش استفاده هرچه بیشتر از کاشی و سرامیک به عنوان یک عنصر دکوراتیو شده است  و تولید کاشی های تزیینی روز به روز در حال افزایش است. 

در سالهای اخیر تنوع کاشی و سرامیک به گونه ای افزایش یافته است که کارخانجات تولید به صورت اختصاصی راه اندازی می شوند. یکی از این تولیدی ها که تعداد آنها در حال افزایش است تولید کننده کاشی و سرامیک تزیینی است. در سال جدید شاهد راه اندازی خطوط کاشی تزیینی بوده ایم.

راه اندازی کارخانه کاشی تزیینی در تربت حیدریه

بنا به گزارش صدا و سیما، علیرضا رزم‌حسینی در سفر خود با استان خراسان رضوی به همراه تعدادی از مسئولین منطقه خط تولید کاشی زینتی تربت حیدریه را افتتاح نمودند.

وزیر صمت  در بدو ورود به تربت حیدریه  مورد استقبال معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه و جمعی از مسئولان محلی قرار گرفت. سپس برای افتتاح این خط تولید که با حضور معاونان و مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می گردید در محل کارخانه فجر زرین تربت حیدریه حضور پیدا کردند.

رزم حسینی در این مراسم  گفت : صنعت کاشی رونق مناسبی یافته و اکنون سالانه ۷۰۰ میلیون مترمربع کاشی در کشور تولید می‌شود. وی ابراز امیدواری کرد که سیاست کشور در مسیر تقویت تولید داخلی ادامه یابد.
وزیر صنعت در ادامه گفت:  کشور در خصوص صنعت لوازم خانگی هم وضعیت مطلوبی دارد به گونه‌ای که سال قبل ۱۵ میلیون عدد لوازم خانگی تولید داشتیم که عمدتا صادرات‌محور است، و استان خراسان رضوی نیز به لحاظ سرمایه اجتماعی و نیروی متخصص وضعیت خوبی دارد و طرح‌های گذشته با پیگیری‌های مسئولان در حال به نتیجه رسیدن است.

افتتاح طرح بهفام سرام فجر زرین و کلنگ زنی سرام آرای فجر زرین

لازم به ذکر است که وزیر صمت طرح بهفام سرام فجر زرین تربت حیدریه را افتتاح نمودند  و شرکت سرام آرای فجر زرین را نیز کلنگ زنی کردند.
عملیات اجرایی طرح بهفام سرام فجر زرین سال ۱۳۹۹ آغاز و با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات بخش خصوصی تکمیل شده است که سالانه ۹ هزار تن کاشی تزیینی تولید می‌کند و با افتتاح آن برای ۷۵ نفر ایجاد اشتغال شده است. 

افتتاح طرح بهفام سرام فجر زرین و کلنگ زنی سرام آرای فجر زرین

این کارخانه زیر نظر گروه شرکت های فجر تربت حیدریه اعتباربخشی گردیده است و طرح سرام آرای فجر زرین نیز شامل سه مرحله است که مرحله نخست آن با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات بخش خصوصی در حال اجراست و شروع عملیات اجرایی آن سال ۱۳۹۹ بوده و تا پایان دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد و برای ۱۵۰ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد می‌کند و تکمیل ۲ مرحله دیگر این طرح ۲۴ ماه زمان می‌برد.

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا