X

رتبه بندی این مطلب:
4.9
271 بازديد

افتتاح ۱۴ طرح صنعتی و معدنی یزد با اشتغالزایی مستقیم بالغ بر ۲۴۴۵ نفر

افتتاح ۱۴ طرح صنعتی و معدنی یزد با اشتغالزایی مستقیم بالغ بر ۲۴۴۵ نفر

به گزارش کاشی لند به نقل از ایسنا؛ ۱۴ طرح صنعتی و زیربنایی و صنایع معدنی استان یزد با ظرفیت اشتغالزایی مستقیم بالغ بر دو هزار و ۴۴۵ نفر در سفر رییس جمهور و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

یکی از واحدهای مورد بهره‌برداری با حضور دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدنی و تجارت، شرکت کاشی مهرداد سرام ایساتیس در شهرستان مهریز بود که در زمینه تولید انواع کاشی‌های ساختمانی پرسلانی فعالیت می‌کند.

این شرکت با ظرفیت تولید ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار مترمربع در سال برای ۱۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است. این واحد علاوه بر سرمایه‌گذاری ۱۰۸ میلیارد ریالی، بیش از سه میلیون و ۱۴۴ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی داشته است.

استان یزد، قطب تولید کاشی و سرامیک کشور به شمار می‌آید و سالیانه بالغ بر ۳۲۰ میلیون متر مربع انواع محصولات کاشی و سرامیک در این استان تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

عراق، افغانستان، پاکستان، ازبکستان و قزاقستان عمده کشورهای مقصد صادراتی تولیدات کاشی و سرامیک استان یزد هستند و تنها در شش ماهه نخست امسال بیش از ۷۰ میلیون دلار، صادرات انواع محصولات کاشی و سرامیک از استان یزد به کشورهای مختلف جهان انجام شده است.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته