X

رتبه بندی این مطلب:
5.0
271 بازديد

بررسی وضعیت بازار کاشی و سرامیک داخلی

بررسی وضعیت بازار کاشی و سرامیک داخلی

شرکت های تولیدکننده کاشی و سرامیک همراه با رکود صنعت ساختمان و کاهش میزان ساخت و ساز در کشور،با مشکل فروش محصولات خود مواجه شدند. در این شرایط، بخش صادرات می تواند جبران کاهش حجم فروش داخلی را بکند.

در بین شرکت های تولیدکننده کاشی و سرامیک، صنایع کاشی و سرامیک سینا(کساوه) با 690 میلیارد ريال بیشترین درآمد فروش را در 6 ماهه نخست سال جاری کسب کرد که تماما از بازار داخل بدست آمد. دومین فروشنده برتر این گروه،کاشی الوند (کلوند) است که از 589 میلیارد ريال مبلغ کل فروش، 47 میلیارد ريال مربوط به صادرات است.

کاشی پارس(کپارس)  با فروش کل 333 میلیارد ريالی در رتبه سوم  قرار گرفته اما از نظر حجم صادرات با فروش بیش از 171 میلیارد ريال، رتبه نخست را در زمینه صادرات ازآن خود کرده است.گروه کاشی و سرامیک سعدی (کسعدی) سومین صادرکننده برتر در زمینه صادرات کاشی و سرامیک می باشد.

از 2359 میلیارد ریال فروش ثبت شده تولید کنندگان کاشی و سرامیک ، بیش 403 میلیارد ريال از صادرات کاشی و سرامیک،نصیب تولید کنندگان گردیده است.

 

Examining the status of the market for ceramic tiles

Examining the status of the market for ceramic tiles

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته