رتبه بندی این مطلب:
4.9
844 بازديد

برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک ترکیه UNICERA در فوریه 2019

برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک ترکیه UNICERA در فوریه 2019
نمایشگاه کاشی و سرامیک ترکیه UNICERA در شهر استانبول از 5 تا 9 فوریه 2019 با حضور بیش از 350 تامین کننده از سراسر جهان برگزار می گردد.

به گزارش کاشی لند به نقل از پایگاه نمایشگاه Unicera، بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول (Unicera) با عنوان نمایشگاه سرامیک، حمام و آشپزخانه استانبول از تاریخ 16 لغایت 20 بهمن ماه 1397 (5 تا 9 فوریه 2019) در CNR Expo  بزرگترین مرکز نمایشگاه بین المللی اوراسیا در شهر ساحلی استانبول، با وسعت تقریبی 150 هزار مترمربع در 11 سالن به مدت 5 روز دائر می‌شود. نمایشگاه Unicera یک نمایشگاه کاملا تخصصی درباره انواع پوشش دهنده های ساختمان مانند کاشی و سرامیک و تجهیزات ساختمانی می‌باشد که هر ساله در کشور ترکیه برگزار می‌گردد و به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ بین المللی در حوزه کاشی، سرامیک، حمام و آشپزخانه شناخته می‌شود.

محصولات نمایشگاه کاشی و سرامیک ترکیه

محصولات ارائه شده در این نمایشگاه شامل انواع پوشش های دیوار و کف مانند کاشی و سرامیک، شیشه، سنگ مرمر، سنگ‌های طبیعی، گرانیت و ... در کنار محصولات ساختمانی مانند انواع شیشه ساختمانی، انواع کاغذ دیواری، تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی، کابین دوش، آرمیچر، مخازن آب داخلی، تجهیزات آشپزخانه و سایر مصالح ساختمانی به همرا فناوری های روز حوزه کاشی، سرامیک و ساخت و سازهای ساختمانی می‌باشد.

شرکت کنندگان نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول

شرکت کنندگان در نمایشگاه سرامیک ترکیه می‌توانند از آخرین فناوری‌های روز برندهای معتبر جهانی در زمینه ساخت و سازهای ساختمانی دیدن نمایند. به طور میانگین نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول پذیرای 350 شرکت کننده می‌باشد که به ارائه محصولات و طرح‌های پیشنهادی خود از کشورهای مختلف جهان می‌پردازند. 

خریداران نمایشگاه Unicera 2019

در این نمایشگاه بین المللی سرامیک خریداران حرفه ای بیش از 128  کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، آلمان، ایتالیا، فرانسه، انگلستان، اسپانیا، لهستان، بلغارستان، مقدونیه، روسیه، گرجستان، لیبی، مراکش، الجزایر، عربستان سعودی، قطر، ایران و ... حضور خواهند داشت و محیطی مناسب برای عقد قراردادهای دوجانبه میان شرکت‌ها، تولید کنندگان، خریداران و فروشندگان می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از سایت اختصاصی نمایشگاه Unicera دیدن نمایید.

1 نظر در مطلب "برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک ترکیه UNICERA در فوریه 2019" ثبت شده است

0
0
Avatar image

امین دین محمدی

عالی

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا