X

رتبه بندی این مطلب:
5.0
269 بازديد

بهره برداری از نخستین واحد بازیافت نخاله های ساختمانی

بهره برداری از نخستین واحد بازیافت نخاله های ساختمانی

محمدرضا افشانی شهردار تهران درمراسم افتتاح نخستین مرکز بازیافت و پردازش نخاله‌های ساختمانی و عمرانی آبعلی که روز دوشنبه 21 آبان برگزار شد، گفت: بهبود کیفیت زندگی شهروندان هر شهر از جمله اهداف مهم و مطرح در موضوع مدیریت شهری است.

افشانی در ادامه افزود: موضوع شهر پاک از شاخص‌هایی است که برای بهبود کیفیت زندگی امروز شهروندان در الویت برنامه‌های مدیریت شهری قرار گرفت و به آن توجه شد.

وی ادامه داد: شهر پاک، شهری خالی از نخاله و پسماند‌های خانگی است، به همین دلیل در شهرداری به این موضوع توجه خاصی شده است.

افشانی گفت: زمانی که نخاله‌های ساختمانی در طبیعت رها می‌شوند، عملا طبیعت را ویران کرده و مانع رشد و رویش هرگونه گیاه و درخت می‌شوند.

شهردار تهران  ظرفیت این واحد بازیافت نخاله های ساختمانی را 3300 تن اعلام کرد.هزینه احداث این واحد بازیافت 67 میلیارد تومان اعلام شد.
با افتتاح این واحد میتوان نخاله های ساختمانی را تفکیک و سپس مواد بازیافتی را به عنوان مواد اولیه تولید مصالح ساختمانی به کار برد.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته