X

رتبه بندی این مطلب:
4.8
371 بازديد

بیش از 40 شرکت ساختمانی ایرانی در عمان فعال می شوند

بیش از 40 شرکت ساختمانی ایرانی در عمان فعال می شوند

بر اساس اعلام سفارت ایران در عمان، این شهرک در حومه شهر مسقط پایتخت عمان قرار دارد و به‌عنوان بزرگ‌ترین شهرک مصالح ساختمانی عمان در اوایل سال 2019 افتتاح نهایی خواهد شد. حضور شرکت‌های تخصصی ساختمانی ایرانی فرصت خوبی برای فروش و ترویج و تبلیغ مصالح ساختمانی ایرانی در عمان و کشورهای هم‌جوار عمان بخصوص بازار یمن و آفریقا خواهد بود. قرار است یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های اصلی این شهرک نیز به نام خیابان ایران، نام‌گذاری شود.

در همین چارچوب سفیر ایران در عمان در مصاحبه‌ای با تلویزیون رسمی عمان در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: با توجه به سطح روابط خوب بین ایران و سلطنت عمان و وجود اشتراکات فراوان و همچنین قرابت‌های فرهنگی و نزدیکی و هم‌جواری و حسن روابط دو کشور و همچنین افزایش روزافزون سطح روابط اقتصادی و تجاری در دو سال اخیر، این فرصت را به‌عنوان فرصتی بسیار خوب برای حضور و مشارکت شرکت‌های ایرانی درزمینه مصالح ساختمانی جهت ورود به بازار عمان می‌دانیم و چشم‌انداز سطح روابط تجاری را نیز مثبت ارزیابی می‌کنیم.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته