X

رتبه بندی این مطلب:
4.0
34 بازديد

تركيب سفال و شیشه در مجموعه جدید کاشی Exagon

تركيب سفال و شیشه در مجموعه جدید کاشی Exagon
برند سن مارکو تایلز مجموعه کاشی و سرامیک جدید اگزون (Exagon) را به عنوان بخشی از یک پروژه طراحی داخلی جدید، از تلفيق دو ماده طبیعی قدیمی سفال و شیشه خلق کرده است.

به گزارش کاشی لند به نقل از سرامیک ورلد وب؛ مجموعه کاشی و سرامیک جدید اگزون (Exagon) از برند سن مارکو تایلز (SanMarco tiles)، مجموعه ای منحصر به فرد است که تلفيقي از صنعت و فناوری، با تركيب دو ماده طبیعی قديمي سفال و شیشه به دست آمده است. ترکیب خصوصیات این دو ماده طبیعی که شامل سفال: متراکم، جامد، خاکی و مات و شیشه: سبک، ظریف و شفاف است، منجر به سازگاری ظریف مواد شده است و باعث خلق الگوهاي  هندسی غیرمعمول، شبیه به شکل موزاییک گردیده که امکان نصب آسان را براحتي فراهم می کند. این امر مجموعه کاشی مذكور (Exagon) را برای بهره برداري انحصاری در فضای داخلی خانه ها، هتل ها، مغازه ها، موزه ها، دفاتر و فضاهای عمومی به طور کلی ایده آل می کند.

اين محصول با شکل کاملاً شش ضلعی خود در پنج رنگ در نسخه های سفالی و شیشه ای موجود است که با نام های بیانکو دی کارارا (Bianco di Carrara)، نرو لاویکو (Nero Lavico)، اورو بریلانته (Oro Brillante)، رزا دل دسرتو (Rosa del Deserto) و کورتن (Cortèn) در بازار در دسترس عموم قرار گرفته است. این پالت رنگی بسیار نوآورانه نیازهای زندگی معاصر را برآورده می کند و امکان ایجاد ترکیب رنگی نامحدود را فراهم می نماید.

کاشی و سرامیک شش ضلعی طرح اگزون

کاشی و سرامیک دیواری طرح اگزون

کاشی دبواری شش ضلعی طرح اگزون

منبع: Ceramicworldweb

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته