حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
197 بازديد

تمدید مهلت واردات ماشین آلات وتجهیزات تولیدی

تمدید مهلت واردات ماشین آلات وتجهیزات تولیدی

به نقل از ایرنا، ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، شرکت‌های دولتی، سازمان امور مالیاتی و وزارت صمت را مکلف کرد که به منظور حمایت از تامین مالی سرمایه در گردش بنگاه‌های تولیدی کشور، ابزارهای تامین مالی زنجیره‌ای از قبیل اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) و برات الکترونیکی را بپذیرند.

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در نشستی که  ۱۰ مهر ماه به منظور حمایت از تولید داخلی انجام شد.  مهلت تعیین شده برای واردات ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدی را تمدید کرد.
علاوه بر این بر اساس مصوبه دیگر این ستاد، به منظور حمایت از تامین مالی سرمایه در گردش بنگاه‌های تولیدی کشور، قرار شد شرکت‌های دولتی و نیز سازمان امور مالیاتی و وزارت صمت ابزارهای تامین مالی زنجیره‌ای از قبیل اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) و برات الکترونیکی را بپذیرند.

وزارت امور اقتصادی و دارایی در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای اجرای نقشه راه رشد غیر تورمی فقر زدا را ارائه کرد.

جهت‌دهی برنامه‌های کلان کشور به سمت ایجاد رشد پایدار غیرتورمی از طریق طرح‌های پیشران و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی کشور از جمله اهداف اجرای این نقشه راه است.

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

حرفه ای های کاشی لند

فروشگاه کاشی لند