X

رتبه بندی این مطلب:
5.0
29 بازديد

توجه مسئولان قضایی به مشکلات کارخانجات در جهت حمایت قضایی از تولید و اشتغال

توجه مسئولان قضایی به مشکلات کارخانجات در جهت حمایت قضایی از تولید و اشتغال
رییس دادگاه عمومی بخش عقدا گفت: توجه به نیاز و خواست تولیدکنندگان و همچنین تعامل با تولیدکنندگان و احیای خطوط تولیدی متوقف شده، یکی از اصلی‌ترین ارکان تحقق جهش تولید است.

به گزارش کاشی لند به نقل از خبرگزاری قوه قضاییه - میزان؛ محمدحسین دهقان طزرجانی در گفت‌و‌گو با میزان درخصوص حمایت دستگاه قضایی از واحدهای تولیدی بیان کرد: با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح شهر عقدا می‌توان در راستای تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های کلان اقتصادی کشور گام‌های اساسی برداشت و حمایت حقوقی و قضایی از کار، تولید و اشتغال به‌ منظور تحقق شعار جهش تولید هدف بازدید از واحدهای تولیدی می‌باشد. که در این جهت از دو واحد تولیدی کاشی و سرامیک بازدید به عمل آمد.

رییس دادگاه عمومی بخش عقدا از توابع استان یزد تصریح کرد: برای جهش تولید بیش از هر موضوعی باید به شخص تولیدکننده توجه شود که نیازمند حمایت‌های حقوقی، قضایی و معنوی است، زیرا با نبود این حمایت‌ها امکان رشد تولید وجود ندارد.

وی ادامه داد: مسلماً وجود کارخانه‌ها در مناطق محروم و کم برخوردار موجب رونق تولید و اشتغال در این مناطق و البته در کل استان می‌گردد.
این مقام مسئول یادآور شد: یکی از برنامه‌های مهم ابلاغ شده بازدید از کارخانه‌ها و حمایت از بخش تولید و اشتغال است و باید از ظرفیت‌های قانونی جهت کمک به دو بخش تولید و اشتغال که دو رکن مهم بوده استفاده کرد.

رییس دادگاه عمومی بخش عقدا خاطرنشان کرد: حضور مسئولان قضایی در محل کارخانه‌ها، حاوی پیام حمایت دستگاه قضایی از تولیدکنندگان درجهت رونق چرخ تولید و سرمایه‌گذاری است.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته