X

رتبه بندی این مطلب:
4.0
88 بازديد

خبر جدید درباره ثبت‌نام طرح ملی مسکن برای تهرانی ها

خبر جدید درباره ثبت‌نام طرح ملی مسکن برای تهرانی ها

به گزارش کاشی لند به نقل از تسنیم، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازسی در اطلاعیه‌ای ثبت نام طرح ملی مسکن کلانشهر‌ها از جمله تهران در شهر‌های جدید خبر داده است.

در این اطلاعیه آمده است؛ «ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در تهران در شهر‌های جدید صورت می‌گیرد. جزئیات ثبت نام طرح اقدام ملی با ذکر مکان‌های ثبت نام در اطلاعیه‌های بعدی از طریق پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به آدرس news.mrud.ir اعلام خواهد شد.

پرو‌ژه مسکن تهرانسر به صورت مشارکتی ساخته می‌شود؛ شرایط، نحوه واگذاری و ثبت نام پس از تقسیم سهمیه بین دولت و شریک، اطلاع رسانی و اقدام خواهد شد. پروژه‌هایی که در حال حاضر از متقاضیان ثبت نام می‌شود بر اساس فروش اقساطی و یا واگذاری ۹۹ ساله زمین است که در استان تهران نیز مانند سایر استان‌ها انجام می‌شود. در مرحله نخست ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان‌های استان تهران که تامین زمین صورت گرفته است، به صورت مستقیم؛ و برای متقاضیان شهر تهران در شهر‌های جدید اطراف تهران ثبت نام صورت می‌گیرد.»

طی هفته‌های اخیر در بحث نحوه ثبت‌نام طرح ملی مسکن بین دو معاون وزیر راه و شهرسازی اختلاف نظر‌هایی بود. معاون مسکن و ساختمان به استانی شدن ثبت‌نام‌ها معتقد بود و مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید نیز بر ثبت‌نام در شهر‌های جدید اصرار داشت. گرچه پیش از این اعلام شده بود که ثبت‌نام شهر‌های جدید در طرح ملی مسکن به صورت استانی انجام می‌شود، اما به نظر می‌رسد معاونت مسکن و ساختمان به این نتیجه رسیده تا ثبت‌نام کلانشهر‌ها از طریق شهر‌های جدید انجام شود. احتمالا تجربه شهر‌های جدید در طرح مسکن مهر در چرخش معاونت مسکن و ساختمان بی تاثیر نبوده است.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته