X

رتبه بندی این مطلب:
5.0
21 بازديد

رویداد نیازهای فناورانه کاشی و سرامیک برگزار می شود

رویداد نیازهای فناورانه کاشی و سرامیک برگزار می شود
 با هدف «بهم رسانی و عرضه و تقاضای نوآوری در صنعت سرامیک» رویداد معرفی نیازهای فناورانه، صنعت سرامیک، کاشی و لعاب برگزار می شود.

به گزارش کاشی لند به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ در برنامه های این رویداد ، علاوه بر معرفی نیازهای فناورانه صنعت سرامیک، کاشی و لعاب، نشست های معرفی توانمندی های فناورانه شرکت های دانش بنیان، فناور و استارتاپ ها برگزار می شود.
 مذاکرات تجاری و نشست های انتقال تجربه نیز بخش دیگری از برنامه های جنبی این رویداد را تشکیل می دهد.
این رویداد که از حمایت معنوی ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار است، با مشارکت بخش خصوصی و صندوق نوآوری و شکوفایی وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
تولید و فرآوری مواد اولیه و همچنین فناوری های مرتبط با لعاب، فریت و چاپ، سرامیک های مهندسی، مدیریت مصرف آب و انرژی و کاهش و بازیابی ضایعات از جمله حوزه های است که در چهارچوب این گردهم آیی به آن پرداخته می شود.
رویداد معرفی نیازهای فناورانه، صنعت سرامیک، کاشی و لعاب، در تاریخ دوم تا سوم بهمن ماه در هتل مشیر الممالک یزد برگزار می شود.
 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته