X

رتبه بندی این مطلب:
4.8
555 بازديد

صادرات 40 درصدی محصولات تولیدی کاشی فخار رفسنجان

صادرات 40 درصدی محصولات تولیدی کاشی فخار رفسنجان
مدیر عامل گروه تولیدی کاشی فخار گفت: گروه تولیدی فخار سالانه بیش از ۱۰ میلیون متر مربع انواع کاشی، سرامیک پرسلانی و قطعات دکوری و تزئینی تولید می کند؛ این مجموعه بیش از ۴۰ درصد از محصولات خود را صادر می نماید.

به گزارش کاشی لند به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدرضا حسینی نژاد مدیر عامل گروه تولیدی کاشی فخار رفسنجان در گفتگو با خبرنگاران؛ گفت: گروه تولیدی فخار سالانه بیش از ۱۰ میلیون متر مربع انواع کاشی، سرامیک پرسلانی و قطعات دکوری و تزئینی از کوچکترین سایز ۱۰ در ۲۰ سانتیمتر تا بزرگترین سایز ۱۲۰ در ۶۰ سانتیمتر، تولید دارد.
وی افزود: این مجموعه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های کاشی دیوار در سایزهای ۴۰ در ۱۲۰، ۱۰ در ۲۰ و ۱۵ در ۱۵ سانتیمتر در ایران است.
حسینی نژاد خاطر نشان کرد: شرکت رنگ و لعاب لوتوس، یکی دیگر از زیر مجموعه های گروه تولیدی فخار است که در زمینه تولید انواع لعاب و فریت است و لعاب برخی از شرکتهای مطرح کشور از جمله کاشی سینا، کاشی الوند، کاشی پارس و … را تامین می کند.
وی تصریح کرد: کارخانه کاشی فخار رفسنجان به مدت پنج سال متوالی بعنوان صادر کننده نمونه استانی معرفی شد که بیش از ۴۰ درصد از محصولات خود را صادر می نماید.
مدیرعامل گروه کاشی فخار رفسنجان گفت: مجموع کارخانجات این گروه به عنوان کارآفرینان برتر استانی که بیش از ۸۰۰ نفر نیروی انسانی را مشغول به کار نموده است، مطرح است.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته