حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
4.6
2881 بازديد

طرح کاشی بین کابینتی

طرح کاشی بین کابینتی
یکی از مهمترین بخش‌های آشپزخانه فضای بین کابینتی است که  توجه ویژه دکوراتورها را امروزه به خود جلب کرده است و برای اجرای آن طرح‌ها و اشکال مختلفی پیشنهاد می‌شود.

بین کابینتی به فضای میان کابینت‌های نصب شده روی دیوار و کابینت‌های زمینی گفته می‌شود و این فضا برای دکوراسیون هرچه بهتر فضای آشپزخانه و ایجاد نمای بیشتری در جلوه بخشی استفاده می‌شود. متریال‌های قابل استفاده در دیوار پوش بین کابینتی از مواد مختلفی می‌تواند باشد که مهمترین آنها کاشی و سرامیک، سنگ، شیشه، فلز و کاغذ دیواری است. اما به طور کل عمده متریال مورد استفاده در فضای بین کابینتی از جنس کاشی و سرامیک می‌باشد. اهمیت این پوشش دهی فضای بین کابینتی آنقدر زیاد شده است که امروزه در صنعت دکوراسیون و تولید مدل جدید کاشی و سرامیک عنوان جدیدی از کاشی‌های تزیینی با نام کاشی بین کابینتی پا به عرصه وجود گذاشته است. کاشی‌ها و سرامیک‌هایی که جنبه تزیینی آنها در راس انتخاب قرار دارد. مزیت کاشی‌های بین کابینتی این است که به آسانی تمیز می‌شوند و در برابر حرارت و رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

مدل کاشی بین کابینتی

اما چه مدل کاشی و سرامیکی برای این فضا مناسب است در این مطلب قصد داریم نمونه‌هایی از طرح‌های مختلف را به شما معرفی کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

کاشی بین کابینتی طرح گل و بوته

همانطور که در تصویر می‌بینید رنگ‌های شاد و زنده در این مدل جدید کاشی و سرامیک فضایی شاد و جذاب را در آشپزخانه ایجاد می‌کند. فضای گرم آشپزخانه دقیقا به چنین طرح‌هایی برای پویا بودن نیاز دارد.

کاشی بین کابینتی طرح گل و بوته

کاشی بین کابینتی طرح سیاه و سفید

جذابیت ترکیب رنگ سیاه و سفید به خصوص در آشپزخانه‌هایی که کابینت‌های سفید دارند جلوه ای جذاب به فضا می‌بخشد.

کاشی بین کابینتی طرح سیاه و سفید

کاشی بین کابینتی طرح تیغ ماهی

طرح سنگ یکی از محبوب ترین طرح‌ها در کاشی و سرامیک است. شما می‌توانید این طرح را با نوعی جدیدی از چینش کاشی در کنار هم به صورت زیکزاک استفاده نمایید و جلوه ای فوق العاده به فضای داخلی آشپزخانه تان ببخشید.

کاشی بین کابینتی طرح تیغ ماهی

کاشی بین کابینتی طرح پازلی

طرح‌های پازلی به طور کل طرح‌های محبوبی در کاشی و سرامیک هستند. انتخاب کاشی و سرامیک پازلی می‌تواند زیبایی صدچندانی به آشپزخانه بدهد.

کاشی بین کابینتی طرح پازلی

کاشی بین کابینتی طرح شش ضلعی

طرح شش ضلعی که یکی از طرح‌های رایج در کاشی و سرامیک است بسیار محبوب است. این طرح می‌تواند نگاه ببینده را به خود جلب نماید. 

کاشی بین کابینتی طرح شش ضلعی

کاشی بین کابینتی با طرح فلس ماهی

طرح فلس یکی از طرح‌های قدیمی می‌باشد که فضایی کلاسیک را ایجاد می‌کند. اگر به دنبال ایجاد یک طرح جدید هستید این نوع طرح را امتحان نمایید.

کاشی بین کابینتی طرح فلس ماهی

کاشی بین کابینتی طرح سنگ آجری

این نوع کاشی کاملا منطبق بر اشکال سنگ‌های موجود در بازار هستندشما می‌توانید طرح کاشی بین کابینتی را با طرح سنگ کانتر ست نمایید و جلوه ای جذاب ایجاد نمایید.

کاشی بین کابینتی طرح سنگ آجری

کاشی بین کابینتی طرح دایره ای

یک طرح جذاب و دوست داشتنی که در عین حال بسیار ساده است. شاید در نگاه اول جذب این طرح کاشی نشوید اما پس از اجرای آن قطعا از نتیجه کار راضی خواهید بود.

کاشی بین کابینتی طرح دایره ای

کاشی بین کابینتی طرح هندسی

طرح‌های هندسی جلوه ای بی نظیر را ایجاد می‌کند. در این تصویر دو طرح شش ظلعی و مربع را در کنار هم داریم که باعث جذابیت هر چه بیشتر طرح گردیده است.

کاشی بین کابینتی طرح هندسی

کاشی بین کابینتی ساده آجری

استفاده از طرح‌های ساده مانند کاشی‌های مستطیل یا مربع ساده روشن نیز می‌تواند با یک چینش خوب و جذاب جلوه ای بی نظیر را ایجاد نماید.

کاشی بین کابینتی طرح آجری

کاشی بین کابینتی طرح آجری

این نوع طرح بسیار دوست داشتنی است و با ترکیبی از رنگ‌های طوسی و خاکستری فضای جذاب و عالی را اجرا می‌کند. این نوع طرح رایجترین طرح در طرح کاشی بین کابینتی می‌باشد.

کاشی بین کابینتی طرح آجر

کاشی بین کابینتی طرح موزاییکی

طرح موزاییک یکی از قدیمترین طرح‌های کاشی و سرامیک است که بسیار محبوب هستند. استفاده از این طرح می‌تواند فضای شما را متحول کند.

کاشی بین کابینتی طرح موزاییکی

کاشی بین کابینتی طرح حصیری

طرح حصیری با ایجاد سایه روشن‌های جذاب می‌تواند فضای آشپزخانه را جذاب و حرفه ای نمایش دهد.

کاشی بین کابینتی طرح حصیری

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا