حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
4.6
3480 بازديد

فیتیله سیگاری (بردر کاشی و سرامیک)

فیتیله سیگاری (بردر کاشی و سرامیک)
استفاده از کاشی و سرامیک برای ایجاد تغییر و تحول و ایجاد طرح‌های جدید دکوراسیون امروزه به یک المان مهم در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است.

استفاده از کاشی‌های طرحدار باعث شده است فضاها به شکلی تفکیک یافته تر در بناها قرار گیرند. یکی از پرکاربردترین کاشی‌ها که به نوعی جدیدترین المان کاشی کاری در صنعت ساخت و ساز محسوب می‌گردد حاشیه کاشی است که با نام فیتیله سیگاری یا بردر شناخته می‌شود. در هنگام خرید کاشی و سرامیک میتوانید طرحی انتخاب کنید که از بردرها در آن استفاده شده است.

بردر کاشی و سرامیک

فیتیله سیگاری (فیتیله کاشی و سرامیک)

امروزه تنوع تولید کاشی و سرامیک باعث ایجاد طرح‌های متنوعی گردیده است که انتخاب را برای افراد بسیار دشوار نموده است. فیتیله‌های سیگاری  که همان فیتیله کاشی و سرامیک می‌باشد یکی از مهمترین بخش‌ها در انتخاب کاشی و سرامیک دیواری هستند.

فیتیله‌های سیگاری که به صورت تخصصی به آن سیگاری گفته می‌شود کاشی‌های باریک نوار مانندی هستند که به عنوان حاشیه کاشیکاری استفاده می‌شوند. این نوارها از پهنای 1 سانتی متر تا 10 و حتی 15 سانتی متر متفاوت است و با توجه به طرح زمینه کاشی اصلی انتخاب می‌شود.
این نوارهای تزیینی بین کاشی‌ها به طور کل دارای رنگ‌های متالیک یا ساختاری شیشه ای هستند که باعث انعکاس جذاب تر رنگ و طرح آنها می‌گردد. این نوع کاشی تزیینی به روش‌های متنوعی روکش می‌شود برخی از آنها دارای روکش فلزی می‌باشد و برخی دیگر دارای روکش شیشه ای، دسته‌ی غالب دارای روکشی از جنس لعاب کاشی هستند که بیشتر به شکل طرح و نقش خود را نمایش می‌دهد.
برش این نوارها (سیگاری‌ها) به صورت فابریک است وبه طور کل به صورت عددی فروخته می‌شود. طول این نوع کاشی از 20 تا 90 سانتی متر متغیر است که بیشتر به صورت 60 سانتی متری تولید می‌شود. 

فیتیله سیگاری (بردر کاشی و سرامیک)

نکات مهم در خرید فیتیله سیگاری

در هنگام خرید فیتیله سیگاری توجه داشته باشید که طرح و رنگ کاشی زمینه بسیار مهم می‌باشد. رنگ‌های طلایی و نقره ای غالب ترین رنگ‌ها در این نوع مدل جدید کاشی و سرامیک تزیینی است که تقریبا با هر رنگ و نمایی هم خوانی دارد اما باز هم لازم است از همخوانی آن با طرح و نقش کاشی‌های دیواری که انتخاب نموده اید مطمئن گردید. 
نکته حائز اهمیت دیگر در استفاده از این نوارهای تزیینی این است که تنها به عنوان تزیینات کاشی دیواری می‌توان از آنها استفاده نمود. استفاده از آنها در کف به دلیل ساختار ظریفی که دارد به هیچ وجه توصیه نمی‌گردد. این نوع کاشی و سرامیک با کوچکترین فشاری شکسته می‌شود و نمای بدی را در کف ساختمان ایجاد می‌کند. 
برای تزیین دیوارهای حمام یا سرویس بهداشتی که در ارتباط مستقیم با رطوبت هستند از سیگاری با روکش فلزی استفاده ننمایید زیرا در دراز مدت ممکن است زنگ بزند و نمای بدی به دیوار شما بدهد. 
برای محیط‌های مرطوب مانند حمام، سرویس بهداشتی، استخر و حتی آشپزخانه استفاده از سیگاری با روکش شیشه بهترین گزینه می‌باشد.

فیتیله سیگاری کاشی و سرامیک


 

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا