X

رتبه بندی این مطلب:
4.8
121 بازديد

نمایشگاه بین المللی سرامیک CERSAIE 2019 ایتالیا

نمایشگاه بین المللی سرامیک CERSAIE 2019 ایتالیا

نمایشگاه بین المللی صنعت سرامیک برای صنعت ساختمان و حمام و سایر اماکن تحت عنوان CERSAIE سالانه برگزار می شود . این نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ نیز مانند هر سال در شهر بولونیا در شمال ایتالیا از تاریخ 1 مهر آغاز به کار نموده است و تا 5 مهرماه ادامه خواهد داشت.

 جالب است بدانید قدیمی‌ترین دانشگاه جهان، دانشگاه بولونیا در این شهر قرار دارد. شرکت کنندگان از ۴۰ کشور، بازدیدکنندگان از ۵ قاره، هزاران فرصت جدید همه در رویداد CERSAIE. شرکت های بزرگ دنیا، طراحان، معماران، پیمانکاران و خرده فروشاندر این نمایشگاه حضور دارند. Cersaie مهمترین رویداد بین المللی برای سرامیک و دیگر پوشش ها می باشد  حضور بیش از ۱۱۱،۰۰۰ نفر خود دلیل بر اهمیت نمایشگاه است که نیمی از آنها از سراسر جهان هستند. در Cersaie شما سطوح سرامیکی، کفپوش های چوبی، کاغذ دیواری، پوشش های سطوحی از مواد دیگر و وسایل حمام را خواهید یافت. شما همچنین فرصتی برای کشف ایده های طراحی، کنفرانس های معماری، رویدادهای آموزشی و جلسات با شرکت های تولید کننده خواهید داشت.

 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته