X

رتبه بندی این مطلب:
4.7
410 بازديد

واردات بیش از 110 تن جوهر چاپ دیجیتال مخصوص کاشی و سرامیک در سال 98

واردات بیش از 110 تن جوهر چاپ دیجیتال مخصوص کاشی و سرامیک در سال 98

به گزارش کاشی لند به نقل از فصل تجارت، آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی طی فروردنی ماه سال 98 نشان می‌دهد که در این مدت بیش از 110 تن جوهر چاپ دیجیتال مخصوص کاشی و سرامیک از کشور‌های مختلف جهان وارد ایران شده است.
بر اساس واردات این حجم جوهر چاپ دیجیتال مخصوص کاشی و سرامیک به کشور، یک میلیون و 447 هزار و 288 دلار ارز از کشور خارج شده است.
لازم به ذکر است که ارزش ریالی واردات جوهر چاپ دیجیتال مخصوص کاشی و سرامیک به کشور بالغ بر 60 میلیارد و 786 میلیون و 21 هزار و 88 ریال در آمار گمرک به ثبت رسیده است.
گفتنی است جوهر چاپ دیجیتال مخصوص کاشی و سرامیک از کشور‌های امارات متحده عربی، اسپانیا، چین، هند، ایتالیا به ایران وارد شده است.

1 نظر در مطلب "واردات بیش از 110 تن جوهر چاپ دیجیتال مخصوص کاشی و سرامیک در سال 98" ثبت شده است

2
0
Avatar image

سلطان

جالبه الان داخل کشور جوهر چاپ دیجیتال داره به مقدار زیاد تولید میشه و حتی ما مازاد تولید داریم و ظرفیت خالی تولید داریم ..اونوقت چرا باید وارد بشه..اصلا مگه عاقلانه هست که مواد اولیه جوهر با ارز آزاد وارد بشه اما خود جوهر با ارز 4200 تومنی؟؟؟؟

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته