حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
4.4
77 بازديد

کاشی و سرامیک از کجا بخرم؟

کاشی و سرامیک از کجا بخرم؟
کاشی و سرامیک شاید یکی از اصلی ترین متریال های ساخت و ساز در معماری روز جهان باشد. متریالی که اگر نباشد ساخت و ساز از بسیاری جهات کاستی خواهد داشت. بسیاری از افراد که در حال بازسازی یا ساخت و ساز هستند چه به صورت کلی و چه به صرت انفرادی به دنبال خرید بهترین نوع کاشی و سرامیک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستند.

اما از کجا کاشی و سرامیک بخریم که از بابت کیفیت، تنوع طرح و رنگ و مهمتر از همه قیمت خیالمان راحت باشد؟

پاسخ به سؤال کاشی و سرامیک از کجا بخرم؟ کار راحتی نیست از این رو می خواهیم با نهایت دقت ویژگی های یک کاشی و سرامیک خوب را بررسی نماییم، تا بعد از آن بدانیم که باید کاشی و سرامیک از کجا بخریم؟

قبل از هر چیز برای پاسخ به این پرسش لازم است شما بدانید که به دنبال چه ویژگی هایی در کاشی و سرامیک هستید. فروشگاه های بسیاری در اطراف شما جود دارد که شما می توانید به آنها سر بزنید و خریدتان را مستقیما انجام دهید اما بسیاری از این فروشگاه ها ممکن است دسته بندی کیفیت و طرح و رنگ و خصوصیات وویژگی های مورد نظر شما را نداشته باشد.

این ویژگی ها می تواند تعیین نماید که کاشی یا سرامیک عرضه شده تا چه حد مناسب است و در کدام درجه قرار می گیرد، زیرا ما کاشی و سرامیک ها را به درجه ی یک، درجه ی دو، درجه ی سه و درجه ی چهار تقسیم می کنیم. بهترین کاشی و سرامیک درجه ی یک است. 

کاشی و سرامیک

در ادامه مطلب به ویژگی های مهم یک سرامیک و کاشی می پردازیم که شما باید در خرید به آن توجه نمایید.

شما عزیزان می توانید برای خرید اینترنتی کاشی سرامیک با بهترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت از طریق دسته بندی کاشی و سرامیک فروشگاه اینترنتی کاشی لند اقدام نمایید.

ویژگی های مهم کاشی و سرامیک که در هنگام خرید به آن توجه نمود

برای خرید کاشی و سرامیک دو ویژگی مهم است که جدای از جذابیت و تنوع رنگ و طرح لازم است به آن توجه زیادی داشته باشید.

هر کاشی یا سرامیکی باید تمام موارد زیر را به نحو احسن داشته باشد. در غیر این صورت نمی توان گفت که یک کاشی یا سرامیک خوب است. از همه مهم تر اگر می خواهیم بدانیم که کاشی و سرامیک از کجا بخریم؟ باید آن فروشگاه، کاشی و سرامیک هایی با این ویژگی عرضه نماید. از جمله خصوصیات مناسب این کاشی و سرامیک ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کیفیت بالا

این مورد به این معنا است که کاشی و سرامیک دارای عمر مفید طولانی هستند و این که با گذشت زمان از کیفیت و زیبایی آن ها کاسته نمی شود. به راحتی می توان آن ها را تمیز نمود و آلودگی و لکه را به خود به طور دائم جذب نمی کنند. بلکه با یک شست و شوی ساده می توان آن ها را تمیز نمود. کیفیت کاشی و سرامیک به موارد دیگری نیز می باشد که در ادامه به آن ها نیز پرداخته خواهد شد.

میزان سائیدگی

این درجه بیش تر برای کاشی و سرامیک های براق به کار رفته و نمی توان آن را به سرامیک ها و کاشی های مات نسبت داد. وقتی می گوییم درجه ی سائیدگی این کاشی یا سرامیک بالا است در واقع به این معنی که با کشیدن اجسام و دمپایی یا کفش یا هر چیز دیگری براق بودن آن از بین نرفته بلکه در برابر سایش مقاومت می نماید.

میزان جذب آب

مسلما همه ی ما می دانیم که کاشی ها و سرامیک ها باید غیر قابل نفوذ در برابر آب باشند. اگر کاشی ها و سرامیک ها به خود آب جذب کنند به زودی از بین خواهند رفت و دجار فرسودگی خواهند شد. البته می دانید که در سرامیک ها که معمولا از آن ها در محیط خانه و اداره در قسمت اتاق خواب و سالن پذیرایی استفاده می شود، کم تر در معرض آب می باشند. از این رو درجه ی جذب آب برای آن ها اهمیت کم تری دارد. اما کاشی های استفاده شده در سرویس بهداشتی که همواره در معرض آب هستند، نمی توانند نسبت به درجه ی جذب آب بی تفاوت باشند. بلکه باید مقدار جذب آب آن ها به حداقل برسد و این نشانه ی برتری و استاندارد بودن یک کاشی یا سرامیک است.

 لیز بودن

باید بدانید که درجه ی لیز بودن برای کاشی و سرامیک متفاوت است. برای مثال باید کاشی ها درجه ی لیزی بیش تر از 50 را داشته باشند. یعنی باید لیز تر باشند. اما انواع سرامیک از جمله سرامیک کف راه پله، کف پارکینگ، کف آشپزخانه و غیره نباید به هیچ عنوان لیز باشد.

 مقاومت در برابر سرمای بالا

معمولا سنگ ها و سرامیک ها با قرار گرفتن در معرض سرما آسیب می بینند و همان طور که می دانید باید درجه ی مقاومت تمام کاشی ها و سرامیک ها بالا باشد. از این رو هر چقدر درجه ی مقاومت بیش تر باشد، کاشی و سرامیک هم بهتر است.

خرید اینترنتی کاشی و سرامیک
با توجه به تمام موارد ذکر شده در بالا و در پاسخ به سؤال کاشی و سرامیک از کجا بخرم؟ باید همین را بگوییم که شما باید این کاشی و سرامیک ها را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. فروشگاه هایی معتبر هستند که بهترین اجناس را در اختیار مشتری قرار دهند.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کاشی لند از بهترین طرح ها و کیفیت ها مطلع شوید.

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا