حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
4.8
3741 بازديد

کاشی و سرامیک حمام 2021

کاشی و سرامیک حمام 2021
کاشی و سرامیک در فضای حمام یکی از مهمترین پوشش دهنده‌ها می‌باشند که حفظ بقای این بخش از خانه به دوام و کیفیت آنها بستگی دارد.

طراحی دکوراسیون در عصر جدید حمام را به یکی از بخش‌های مستقل و مهم هر خانه ای تبدیل کرده است که دکور و طراحی آن بسیار حائز اهمیت است. مهمترین بخش طراحی و دکور حمام انتخاب طرح و مدل کاشی استخری و سرامیک آن می‌باشد. 

شما همیشه می‌توانید یک طرح منحصر به فرد انتخاب کنید اما آیا هر طرحی مناسب فضای حمام است؟ در این بخش قصد داریم به معرفی  چند نمونه طرح از برترین طرح های مورد استفاده در سال گذشته که همچنان به عنوان طرح کاشی و سرامیک حمام 2021 ترند هستند بپردازیم تا شما بهتر با ترکیب طرح و مدل کاشی و سرامیک در حمام و سرویس بهداشتی آشنا شوید.

زیباترین طرح‌های کاشی و سرامیک حمام

در سال جدید طرح‌های مطرح و ترند شده در زمینه کاشی و سرامیک حمام بیشتر معطوف به رنگ‌های روشن و کاشی و سرامیک طرح سنگ می‌باشد. با این نوع طرح و رنگ شما می‌توانید صدها مدل منحصر به فرد را در حمام و سرویس بهداشتی خود پیاده نمایید. شما می‌توانید از کاشی‌های سه بعدی و کاشی‌های برجسته دکوراسیون مدرنی را که ترکیبی تز سبک‌های معاصر و سنتی است ایجاد نمایید و فضای خود را محبوب تر از قبل کنید.

یک کاشی بنفش رنگ می‌تواند فضای شما را زنده و پوای نماید. بنفش در طیف‌های رنگی مختلفی وجود دارد و علاوه بر حس فاخر بودنی که ایجاد می‌کند یکی از رنگ‌های آرام بخش و در عین حال پر جنب و جوش محسوب می‌گردد.

کاشی‌های برجسته به دلیل پستی بلندی که دارد و به نوعی بافت دار محسوب می گردد و می‌تواند ظاهر منحصر به فردی به فضای شما بدهد. این نوع کاشی جلوه ای جذاب از هنر دکوراسیون مدرن را در حمام و سرویس بهداشتی شما به وجود می آورد که به دکوراسیون داخلی شما روح و جلا می بخشد.

ایجاد یک طرح  منحصر به فرد با کاشی و سرامیک‌های ساده تنها در صورتی میسر است که شما از الگوی چیدمان متفاوتی استفاده نمایید. الگوی زیکزاک جلوه ای جذاب و نو را به فضای حمام شما می‌بخشد و نتیجه کار را به یک کار هنری تبدیل می کند

کاشی‌های ساده در ترکیب رنگ با یکدیگر فضای جذابی را ایجاد می‌کنند. در این طرح کاشی با رنگ سبز که در بردارنده گرادینتی از رنگ سبز است در کنار کاشی سفید ابعاد بزرگ دیوار و سرامیک طرح سنگ کف یک طرح جذاب و جالب را ایجاد می‌کند.

اگر به دنبال خلق یک طرح جسورانه و جذاب هستید رنگ قهوه ای را به کاشی‌های دیوار و سرامیک‌های کف اضافه نمایید. در طرحی که می‌بینید استفاده از سرامیک طرح دار قهوه ای در کف حمام جلوه ی بصری جذابی را ایجاد نموده است.

گاهی استفاده از یک طرح ساده می‌تواند ظاهری شیک ایجاد نماید. در این تصویر مشاهده می‌کنید که با استفاده از کاشی‌های شش ضلعی سیاه در کف ظاهری شیک و مجلل ایجاد نموده اند.

به هنگام انتخاب مدل جدید کاشی و سرامیک حمام و خرید کاشی و سرامیک از رنگ‌ها نترسید. آنچه که مشاهده می‌کنید کاربرد جسورانه سنگ قهوه ای مایل به زرد در کنار درخشش کاشی‌های آبی است که باعث شده است فضا جلوه ای سنتی و در عین حال مدرن به خود بگیرد.

استفاده از کاشی و سرامیک یک طرح در دیواره و کف حمام می‌تواند یک اثر هنری خلق کند تنها کافی است در نوع چیدمان و نصب این کاشی و سرامیک‌ها دقت و سلیقه به خرج دهید.

استفاده از رنگ های تیره در کف حمام می تواند جلوه جذابی ایجاد کند اگر شما در کنار این سرامیک های کف تیره رنگ بردرها و نوارهای تیره رنگی از کاشی های استخری روی دیوار نصب کنید، دیزاین فضای حمام شما به طور کل متحول خواهد شد. این نوع فضا جسارت بسیاری را در معرض نمایش می گذارد.

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا