حرفه ای های کاشی لند

رتبه بندی این مطلب:
3.5
153 بازديد

کلاهبرداری ۱۵۰ میلیاردی در یزد به بهانه خرید و فروش کاشی و سرامیک

کلاهبرداری ۱۵۰ میلیاردی در یزد به بهانه خرید و فروش کاشی و سرامیک
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس، متهمی را که به بهانه خرید و فروش کاشی و سرامیک مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال از ۶۰ نفر کلاهبرداری کرده بود دستگیر کردند.

به گزارش کاشی لند به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد؛ پایگاه خبری پلیس این شهر در این باره نوشت، سردار ‌عباسعلی بهدانی فرد‌ درباره جزئیات این خبر گفت: با توجه به شکایت تعداد زیادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی به بهانه خرید و فروش مصالح ساختمانی مبالغ هنگفتی را از آنها کلاهبرداری کرده است، با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان یزد قرار گرفت.

سردار بهدانی فرد ادامه داد: با تحقیقات به عمل آمده محرز شد که متهم با تاسیس یک شرکت فروش کاشی و اقدامات متقلبانه از کارخانه های گوناگون به صورت دراز مدت کاشی و سرامیک خریداری و پول آن را پرداخت نکرده و از سوی دیگر با پیش فروش کاشی و سرامیک به شهروندان، وجه نقد از آنها دریافت و در موعد مقرر از تحویل اجناس خریداری شده خودداری کرده و به جای آن چک های جعلی به شاکیان تحویل داده است.

وی ضمن اشاره به هماهنگی قضائی و کار گسترده اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی ماموران پلیس، افزود: ماموران با اقدامات میدانی و پلیسی مخفیگاه متهم فراری را در شهر یزد شناسایی و این کلاهبردار را که قصد فرار و خروج از کشور را داشت در عملیاتی غافلگیرانه هنگام ورود به مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: متهم در اداره پلیس به کلاهبرداری 150 میلیارد ریالی از 60 شهروند با ترفند خرید و فروش مصالح ساختمانی، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول اعتراف و در اختیار مقامات قضائی قرار گرفت.

سردار بهدانی فرد با بیان اینکه این اقدام به موقع پلیس در دستگیری متهم فراری موجب رضایت مندی و خوشحالی مال باختگان از پلیس را به همراه داشت افزود: شهروندان در زمان خرید و فروش و معامله، مراقب افراد سودجو و کلاهبردار باشند و از اعتماد بی جا به افراد حقه باز پرهیز کنند.

نوشتن یک نظر

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های کاشی‌لند را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالا