دفتر پخش و فروش عمده آینه و اکسسوری

دکوراسیون داخلی نقش مهمی در فضاسازی خانه و محل کار افراد دارد. یکی از بخش‌های اصلی دکوراسیون که اهمیت فروانی برای فضاسازی دارد استفاده از اکسسوری‌ها و آینه‌ها در دکوراسیون داخلی هستند. امروزه اکسسوری‌ها در دکوراسیون به نوعی در شخصیت دهی به نمای داخلی نقش دارد و به عنوان یکی از مهمترین زیر شاخه‌های صنعت دکوراسیون داخلی شناخته می‌شود که هر دو بخشی از صنعت ساختمان هستند. اکسسوری‌ها همان وسایل تزیینی غیر ضروری اند که در فضای داخلی در میان وسایل کاربردی قرار می‌گیرد و علاوه بر زیباسازی فضا به آن جلوه ای نو می‌بخشد. زیبا سازی یکی از نیازهای انسان است و انسان مدرن علاقمند است در فضای داخلی این زیباسازی را به کمک وسایل کوچک و بزرگ انجام دهد. شما می‌توانید با کمک انواع اکسسوری و آینه کیفیت چیدمان در دکوراسیون داخلی را بالا ببرید. استفاده از اکسسوری‌ها الزامی نیست اما می‌تواند به عنوان در قالب یک ابزار کاربردی به شکلی جذاب و نوین قرار گیرد. برای مثال فضای داخلی نیاز به نور دارد که این نور با یک لامپ هم بر طرف می‌شود اما صاحب خانه ترجیح می‌دهد این نور را به کمک لوسترهای چند لامپه و آباژورهای دکوراتیو تامین نمایند که جلوه ای جذاب در نورپردازی فضای داخلی ارائه می‌کند.
امروزه طراحان دکوراتور با استفاده از متریال‌های مختلف در صدد هستند تا انواع جدیدی از اکسووری را برای استفاده در دکوراسیون خلق نمایند تا هدایت بصری در فضا باعث شود آنچه را که دوست داریم به عنوان فضاسازی در مقابل نگاه بیننده قرار دهیم.

دفتر پخش و فروش عمده آینه و اکسسوری


اهمیت اکسسوری در دکوراسیون

میزان کاربرد اکسسوری و محبوبیت آن به چیستی محصول دکوراتیو بر می‌گردد همانگونه که گفتیم زمانی که از یک لوستر به جای یک لامپ استفاده می‌کنیم هدف نهایی روشن شدن محیط است اما روشنی محیط به کمک لوستر در ایجاد یک جلوه بصری جذاب به ما کمک می‌کند که باعث می‌شود فضا برایمان خوشایند و دانشین شود. اکسسوری‌های هر چند کوچک یا بزرگ فضاهای خالی میان وسایل کاربردی را پر می‌کنند و از یکنواختی فضا جلوگیری به عمل می‌آورند. اکسسوری‌ها محدود به محیط خاصی نیستند و قابل استفاده در هر فضایی می‌باشند. این عناصر در پویایی نگاه و جهت دهی به جلوه‌های بصری برای بیننده نقش مهمی ایفا می‌کند.  اکسسوری‌های می‌توانند عیب‌های ظاهری فضا را بپوشانند و نگاه بیننده را از آنها منحرف نماید. 


اکسسوری سرویس بهداشتی

فضایی که اکسسوری در آن بسیار استفاده می‌شود سرویس بهداشتی است. این فضا علاوه بر کوچک بودن وسایل زیادی ندارد و فضا عاری از هر چیزی بسیار سرد و حوصله سر بر نمایش داده می‌شود.  استفاده از اکسسوری‌ها نگاه بیننده را در سرویس بهداشتی به خود جلب می‌کند و فضای دلنشینی برای لحظاتی که در سرویس بهداشتی سپری می‌کنیم به وجود می‌آورد.  اکسسوری‌های سرویس بهداشتی شامل انواع آینه، لوستر، هالوژن، استیکرهای دیواری، المان‌های تزیینی همچون شیشه و وسایلی مانند جا صابونی، جا مایعی و ... می‌شود که می‌تواند علاوه بر جنبه کاربردی یک جنبه دکوراتیو هم داشته باشد.
لوازم دکوراسیون تنوع گسترده ای دارند و نمی توان مشخص کرد که فلان مغازه تمامی اکسسوری‌ها را در خود دارد. شاید بتوان گفت انواع اکسسوری را می‌توان از فروشگاه‌های مختلف حتی از سوپرمارکت‌ها نیز تهیه کرد.

اکسسوری سرویس بهداشتی


فروشگاه آینه و اکسسوری

برخی از اکسسوری‌ها را باید از فروشگاه‌های مخصوص آن خریداری نمود برای مثال آینه‌های به عنوان اکسسوری در فروشگاه‌های بسیاری به فروش می‌رسند با قاب‌های لاکچری و لوکسی که از آنها یک المان دکوراتیو قوی می‌سازد، اما شما نمی توانید تمامی مدل‌های آبنه را در این مغازه‌ها مشاهده نمایید. آینه‌های دکوراتیو که دارای طرح‌های جدید هستند و ابعاد بزرگی دارند را باید از کارگاه‌ها و مغازه‌های شیشه بری که آینه دکوراتیو تولید می‌کنند خرید علاوه بر آینه برخی از لوسترها و هالوژن‌ها را لازم است که از وسایل الکترونیکی خریداری نمود. هر یک از این اکسسوری‌ها می‌توانند فروشگاه مختص به خود را داشته باشند یا اینکه در کنار سایر اکسسوری‌ها در مغازه‌های لوکس فروشی و لوازم دکوراسیون در معرض فروش قرار گیرند. فروشگاه‌های تخصصی آینه و اکسسوری در گوشه و کنار شهرها وجود دارد زیرا اکسسوری‌ها محصولات پر تقاضایی در بازار هستند تنها کافی است کمی وقت بگذارید و به این فروشگاه‌های سر بزنید تا با انواع اکسسوری‌های جدید و متنوع مواجه شوید.


فروش عمده آینه و اکسسوری

تقاضای بالای اکسسوری‌های مختلف در کنار آینه باعث شده است تولید کنندگان بسیاری به تولید این محصولات بپردازند. در کنار تولید ما واردات اکسسوری و لوازم دکوراسیون را نیز داریم که توسط شرکت‌های تامین کننده اکسسوری در ایران وارد می‌شوند. این شرکت‌های تامین کننده چه به صورت واردات و چه به صورت تولیدات اغلب به پخش عمده آینه و اکسسوری می‌پردازند. این پخش عمده بیشتر مناسب توزیع محصولات در میان فروشگاه‌های کوچکتر است یا مناسب پروژه‌های ساختمانی بزرگ که برخی از لوازم دکوراسیون آن لازم است که یکسان سازی شود مانند آینه‌ها و اکسسوری سرویس بهداشتی که در اغلب واحد‌های یک مجموعه بزرگ یکسان است.


دفتر پخش و فروش آینه و اکسسوری

همانگونه که گفته شد پخش عمده بر عهده دفاتر پخش و فروش آینه و اکسسوری است و فروشگاه‌های کوچک برای تامین محصولات خود از این دفاتر خریداری می‌کنند یا پروژه‌های بزرگ که لازم است محصولات یکسان باشد از این دفاتر محصولات مختلف را در تعداد بالا خریداری می‌نمایند. پخش عمده ست سرویس بهداشتی بخش اعظمی از این پخش و فروش را به خود اختصاص می‌دهد زیرا پخش اکسسوری سرویس بهداشتی یکی از سودآورترین بخش‌های حوزه دکوراسیون ساختمان است. این بخش هم در ساخت و ساز و هم در بازسازی نقش پر رنگی را به خود اختصاص می‌دهد. اغلب دفاتر پخش زیر نظر شرکت‌های تولید کننده یا وارد کننده اکسسوری و آینه دکوراتیو هستند.

دفتر پخش و فروش آینه و اکسسوری


دفتر پخش و فروش عمده آینه و اکسسوری در کاشی لند

لزوم وجود یک بستر مناسب برای معرفی دفاتر پخش و فروش عمده آینه و اکسسوری در یک فضای تخصصی بیش از بیش احساس می‌شود. با افزایش سطح تقاضا در اینترنت، ورود دفاتر فروش و پخش عمده به فضای مجازی امری غیر قابل اجتناب است. حال قرار گرفتن این دفاتر در کنار یکدیگر باعث می‌شود یک بازار بورس مجازی برای خرید و فروش تجهیزات و لوازم مربوط به دکوراسیون راه اندازی شود که در بالا بردن کیفیت خرید و فروش و رضایت مشتریان نقش موثری خواهد داشت. شرکت‌های حرفه ای در این زمینه با قرار گرفتن در کنار سایر هم صنفان خود در یک رقابت سالم به دنبال ارائه بهترین‌ها هستند. کاشی لند با فراهم نمودن این بستر برای عاملان فروش و تامین کنندگان فروش عمده آینه و اکسسوری راهی را برای حرفه ای تر شدن در اختیار شما عزیزان قرار داده است. با ثبت نام در پرتال حرفه ای‌های کاشی یکی از بهترین‌های صنف خود در ارائه و توزیع محصولات باشید.

  • بازگشت به بالا