فروشگاه آینه و اکسسوری

فروشگاه آینه و اکسسوری این روزها مخاطبین بسیاری دارد از آنجایی که یکی از مهمترین بخش‌های ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی است که نقشی مهمی در زیباسازی فضاهای داخلی دارد رشد روز افزون آن دور از ذهن نیست. گستردگی دکوراسیون و المان‌های مربوط به آن مانند اکسسوری‌ها منجر به ظهور انواع فروشگاه در فضای مجازی گردیده است. اگر شما نیز به دنبال یک فروشگاه آینه و اکسسوری هستید یا یکی از فعالان این عرصه برای فروش آینه و اکسسوری‌های دکوراسیون هستید پیشنهاد می‌کنیم در این مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با کار فروشگاه‌های آینه و اکسسوری با برخی از فروشگاه‌های اکسسوری دکوراسیون در این فضا آشنا شوید.

قبل از هر چیز لازم است به تعریف اکسسوری بپردازیم و با جنبه‌های مختلف آن آشنا شویم، اکسسوری در لغت به معنای وسایل غیر ضروری است و در واقع لوازم تزیینی و جانبی در دکوراسیون گفته می‌شود که باعث زیباسازی فضای داخلی می‌شوند. این محصولات در گروه‌های متنوعی تولید می‌شوند و دسته بندی آنها گسترده تر از آن است که  برای آن زیرمجموعه مشخصی تعریف نمود زیرا هر چیزی در جهان قابلیت اینکه به عنوان یک عنصر دکوراتیو معرفی شود را دارد. آینه به عنوان مهمترین اکسسوری دکوراتیو شناخته می‌شود که علاوه بر جنبه زیبایی دارای جنبه کاربردی نیز است به همین دلیل گاهی این المان دکوارتیو به صورت مستقل از سایر اکسسوری‌ها هم در شیشه فروشی‌ها و هم در لوازم دکوراسیون به فروش می‌رسد.

فروشگاه آینه و اکسسوری

استفاده از اکسسوری در دکوراسیون

اگر به دنبال خرید اکسسوری هستید بهتر است قبل از آن با جایگاه اکسسوری در دکوراسیون بیشتر آشنا شوید تا بتوانید انتخاب بهتری برای فضاهای مختلف داشته باشید. می‌توان گفت هر چیزی غیر ضروری و فرعی که در دکوراسیون به زیباسازی محیط کمک می‌کند را اکسسوری می‌گویند. استفاده از اکسسوری در محیط‌های داخلی باعث می‌شود فضا همانجور که می‌خواهید در ذهن مخاطب بنشیند. اکسسوری مانند لباس به فضای شما شخصیت می‌دهد و با پر کردن فضاهای خالی میان وسایل، چیدمان دکوراسیون شما را کامل می‌کند. 
فراموش نکنید استفاده از اکسسوری و آینه محدود به فضا و مکان خاصی نیست و می‌توان از آن در هر جایی برای ایجاد خلاقیت و هدایت بصری نگاه بیننده استفاده کرد. در انتخاب نوع اکسسوری شما هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان المان‌های مورد نیاز را با توجه به سبک و فضای مورد نظرتان انتخاب نمایید. اگر شما نیز به دنبال تغییر دکوراسیون هستید می‌توانید اکسسوری‌های مورد نیازتان را از فروشگاه‌های لوازم دکوراسیون، آینه و اکسسوری تهیه نمایید.

فروشگاه‌های آینه و اکسسوری دکوراسیون

با افزایش محبوبیت مبحث دکوراسیون در نمای داخلی، فروش لوزام دکوراسیون و اکسسوری و آینه تبدیل به یکی از شغل‌های محبوب شده است. گستردگی این شاخه از صنایع وابسته به صنعت ساختمان آنقدر زیاد است که شما نمی توانید محدودیتی را برای فروشگاه اکسسوری و آینه تعریف نمایید. در هر فروشگاهی امکان فروش اکسسوری و جزییات فرعی دکوراسیون وجود دارد تنها برخی از المان‌های حرفه ای دکوراسیون مانند آینه‌ها و لوسترها هستند که جایگاه اصلی در فروشگاه‌های شیشه سازی و شیشه بری و لوازم روشنایی دارند. آینه دکوراتیو به عنوان یک اکسسوری پرمخاطب در سالهای اخیر ظهور کرده است و برخی از تولید کنندگان آینه و شیشه به فروش آینه‌های دکوراتیو رنگی به عنون یک المان نوین در صنعت دکوراسیون می‌پردازند.

فروشگاه های آینه و اکسسوری دکوراسیون

فروشگاه آینه دیواری فانتزی

اگر به دنبال یک تغییر جذاب هستید کاربرد آینه دکوراتیو به خصوص در فضاهای کوچک بسیار راهگشاست، آینه‌های فانتزی راه حل ساده ای برای ایجاد تغییرات هستند، زیرا انعکاس نور در این آینه‌ها باعث می‌شود که فضاهای کوچک بزرگ به نمایش درآید و دلبازتر از حد معمول فضا را نمایش دهد. اکثر آینه‌ها به خصوص آینه‌های فانتزی دیواری در فروشگاه‌های شیشه و آینه به فروش می‌رسد از آنجایی که اشکال مختلف آینه از طریق برش ایجاد می‌شود، شیشه برهای با سلیقه به راحتی می‌توانند با ایجاد چند طرح جذاب مشتریان خود را علاقمند به داشتن آینه دیواری فانتزی نمایند. علاوه بر آن در برخی از فروشگاه‌های اکسسوری و آینه فروشی، آینه‌های دیواری در قاب‌های فانتزی و جذاب به فروش می‌رسد.
آینه‌ها انواع مختلفی دارند مانند: آینه دیواری فانتزی، آینه دکوراتیو ، آینه قدی دیواری، آینه دیواری مدرن،  آینه کلاسیک، آینه رنگی و ... که در رنگ‌های مختلف نیز عرضه می‌شوند (این نوع آینه‌ها با استفاده از رنگ مخلوط شده با جیوه پشت آینه به دست می‌آید رنگ‌های مرسوم در آنها شامپاین، طلایی، سیاه، طوسی، آبی، سبز و ... است). نکته جالب در آینه‌ها این است که با وجود دلبازتر کردن محیط، طرح‌های برش خورده و حکاکی شده آن برای بسیاری مهمتر است.
علاوه بر برش زدن شیشه، برخی از طرح‌های کلاسیک با ایجاد خوردگی به وسیله اسیدها در جیوه پشت آینه به وجود می‌آید که طرح‌های کلاسیک جذابی هستند و بازار خوبی در مین علاقمندان به هنر کلاسیک دارند. 

نمایندگی فروش اکسسوری دکوراسیون

تولید اکسسوری با توجه به گستردگی این صنعت و متریال‌های مختلفی که برای آن استفاده می‌شود نامحدود است. تولید آن ممکن است در یک اتاق کوچک توسط یک نفر یا در یک کارخانه بزرگ توسط چندین دستگاه انجام شود. این تولیدات نیازمند پخش و فروش هستند. برندهای معتبر و بزرگ به خصوص برندهایی که محصولات خود را به سایر استان‌ها یا حتی خارج از کشور ارسال می‌کنند با راه اندازی نمایندگی سعی می‌کنند توزیع محصولاتشان را در منطقه مورد نظر مدیریت کنند. برای مثال یک برند شیشه رنگی که محصولات خود را تولید می‌کند یا به عنوان تامین کننده بخش اعظمی از محصولات خود را از خارج از کشور وارد می‌کند با راه اندازی چندین نمایندگی در شهرهای مختلف محصولات خود را در اختیار افراد بسیاری قرار می‌دهد.
راه اندازی نمایندگی بستگی به نوع برند و محصولات آن دارد شما می‌توانید هر نوع اکسسوری را با راه اندازی یک مغازه کوچک هم عرضه نمایید. دریافت مجوز نمایندگی به شما این فرصت را می‌دهد که با بر روی محصولات یک یا چند برند بتوانید برند سازی کرده و فروش خوبی داشته باشید. 

راه اندازی فروشگاه آینه و اکسسوری

اگر به دنبال راه اندازی مغازه دکور فروشی هستید باید بدانید که این شغل بیشتر برای کسانی که روحیه ای لطیف و هنری در کنار سرمایه اولیه دارند مناسب است. فروشگاه‌های  آینه و اکسسوری هر آدمی را به وجد می‌آورد و به همین دلیل علاقمندان بسیاری برای فعالیت در این حوزه وجود دارند. بسیاری از کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند خود نیز دستی بر آتش دارند و به تولید اکسسوری‌های کوچک و بزرگ مشغول هستند، اغلب افراد تولید کننده پس از گذشت مدتی فروشگاه خود را راه می‌اندازند و محلی برای فروش محصولات خود می‌شود.
 

راه اندازی فروشگاه آینه و اکسسوری

مرکز فروش آینه و اکسسوری در تهران

شهر تهران از مهمترین مراکز خرید و فروش اکسسوری است که در آن مناطق مختلفی به این امر اختصاص دارند، یکی از مراکز مهم فروش آینه و اکسسوری در تهران در مرکز صالح آباد قرار دارد که بخش بزرگی از محصولات اکسسوری تولید کشورهایی نظیر چین را که وارد کشور می‌شود تامین کنندگان آن در این منطقه قرار دارند و محصولات را در میان فروشگاه‌های اکسسوری پخش می‌کنند. یا این شرکت‌ها تولیدات سازنده داخلی را در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌دهند.  اغلب آنها به صورت عمده فروشی فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال خرید انواع اکسسوری هستید، پیشنهاد ما سر زدن به فروشگاه‌های ثبت شده در این صفحه است.

فروشگاه‌های آینه و اکسسوری در کاشی لند

وجود بستر مناسبی برای ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر در میان فروشگاه‌های اکسسوری و آینه و تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه آن به عنوان زیر مجموعه ای از صنعت ساختمان همیشه لازم بوده است. کاشی لند با هدف ایجاد این تعامل و ارتقا سطح ارائه محصات اکسسوری و آینه در فضای مجاازی سعی دارد با راه اندازی پرتال حرفه ای‌ها یک بستر مناسب برای ین بخش از صنعت ساختمان راه اندازی نماید تا یک بورس مجازی اکسسوری و آینه در یک فضای حرفه ای راه اندازی شود و مصرف کننده گان و تولید کنندگان بتوانند به خوبی تمامی نیازهای خود را با به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش خود را رفع نمایند. اگر شما نیز یکی از کسانی هستید که صاحب فروشگاه آینه و اکسسوری هستید همین حالا با عضویت در حرفه ای‌ها کاشی لند دریچه جدیدی از ارتباط با هم صنفان را بروی خود باز نمایید.

  • بازگشت به بالا