فروشگاه آینه و اکسسوری

فروشگاه آینه و اکسسوری این روزها مخاطبین بسیاری دارد از آنجایی که یکی از مهمترین بخش های ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی است که نقشی مهمی در زیباسازی فضاهای داخلی دارد رشد روز افزون آن دور از ذهن نبوده است. در هر ساختمانی زیبایی حرف اول را در نمای داخلی و خارجی می زند و این زیبایی به کمک طراحی دکوراسیون به وجود می آید.  اکسسوری یا به گفته ای وسایل تزیینی و جانبی دکوراسیون همان بخشی هستند که باعث زیباسازی فضای داخلی می شوند. این محصولات در گروه های متنوعی تولید می شود و نمی توان برای آن زیرمجموعه مشخصی تعریف نمود زیرا هر چیزی در جهان قابلیت اینکه به عنوان یک عنصر دکوراتیو معرفی شود را دارد، ساخت این نوع محصولات تنها کمی خلاقیت لازم دارد. 


آینه به عنوان مهمترین اکسسوری دکوراتیو شناخته می شود که علاوه بر جنبه زیبایی دارای جنبه کاربردی نیز است به همین دلیل گاهی این المان دکوارتیو به صورت مستقل از سایر اکسسوری ها هم در شیشه فروشی ها و هم در لوازم دکوراسیون به فروش می رسد.

فروشگاه آینه و اکسسوری


استفاده از اکسسوری در دکوراسیون

می توان گفت هر چیزی غیر ضروری و فرعی که در دکوراسیون به زیباسازی و فضاسازی محیط کمک می کند را اکسسوری می گویند. استفاده از اکسسوری در محیط های داخلی باعث می شود فضا همانجور که می خواهید در ذهن مخاطب بنشیند. اکسسوری مانند لباس به فضای شما شخصیت می دهند و با پر کردن فضاهای خالی میان وسایل، چیدمان دکوراسیون شما را کامل می کند. همانطور که گفته شد ای وسایل دکوراتیو با طیف  گسترده بسیار متنوع هستند.


 استفاده از اکسسوری و آینه محدود به فضا و مکان خاصی نیست بلکه می توان از آن در هر جایی برای ایجاد خلاقیت و هدایت بصری نگاه بیننده استفاده نمود. در انتخاب نوع اکسسوری شما هیچ محدودیتی ندارید و می توانید با توجه به سلیقه خودتان المان های مورد نیاز را با توجه به سبک و فضای مورد نظرتان انتخاب نمایید. اگر شما نیز به دنبال تغییر دکوراسیون هستید و می خواهید از اکسسوری استفاده نمایید می توانید می توانید آنها را از فروشگاه های مختلف لوازم دکوراسیون، آینه و اکسسوری تهیه نمایید.


فروشگاه های آینه و اکسسوری دکوراسیون

با افزایش محبوبیت مبحث دکوراسیون در نمای داخلی، فروش لوزام دکوراسیون و اکسسوری و آینه تبدیل به یکی از شغل های محبوب شده است. گستردگی این شاخه از صنایع وابسته به صنعت ساختمان آنقدر زیاد است که شما نمی توانید محدودیتی را برای فروشگاه اکسسوری و آینه تعریف نمایید. در هر فروشگاهی امکان فروش اکسسوری ها و جزییات فرعی دکوراسیون وجود دارد تنها برخی از المان های حرفه ای دکوراسیون مانند آینه ها هستند که جایگاه اصلی در فروشگاه های شیشه سازی و شیشه بری دارند. آینه دکوراتیو به عنوان یک اکسسوری پرمخاطب در سالهای اخیر ظهور کرده است و برخی از تولید کنندگان آینه و شیشه به فروش آینه های دکوراتیو رنگی به عنون یک المان نوین در صنعت دکوراسیون می پردازند.

فروشگاه های آینه و اکسسوری دکوراسیون


فروشگاه آینه دیواری فانتزی

آینه های فانتزی راه حل ساده ای برای ایجاد تغییرات در فضاهای داخلی به خصوص فضاهای کوچک هستند، زیرا انعکاس نور در این آینه ها باعث می شود که فضاهای کوچک بزرگ به نمایش درآید. آینه ها به عنوان جزییات در دیوارها بیشتر شناخته می شوند و امروزه بخش اعظمی از دکوراسیون را به خود اختصاص می دهند. اکثر آینه ها به خصوص آینه های فانتزی دیواری در فروشگاه های شیشه بری به فروش می رسد از آنجایی که اشکال مختلف آینه از طریق برش ایجاد می شود، شیشه برهای با سلیقه به راحتی می توانند با ایجاد چند طرح جذاب مشتریان خود را علاقمند به داشتن آینه دیواری فانتزی نمایند. علاوه بر آن در برخی از فروشگاه های اکسسوری و آینه فروشی، آینه های دیواری در قاب های فانتزی و جذاب به فروش می رسد و علاقمندان بسیاری دارد.


آینه ها انواع مختلفی دارند مانند: آینه دیواری فانتزی، آینه دکوراتیو ، آینه قدی دیواری، آینه دیواری مدرن،  آینه کلاسیک، آینه رنگی و ... که در رنگ های مختلف نیز عرضه می شوند (این نوع آینه ها با استفاده از رنگ مخلوط شده با جیوه پشت آینه به دست می آید رنگ های مرسوم در آنها شامپاین، طلایی، سیاه، طوسی، آبی، سبز و ... است). نکته جالب در آینه ها این است که با وجود دلبازتر کردن محیط، اما ایجاد برش بر روی شیشه که باعث شکست نور در آنها می شود برای بسیاری مهمتر از دلباز کردن فضای داخلی است. 
علاوه بر برش زدن شیشه، برخی از طرح های کلاسیک با ایجاد خوردگی به وسیله اسیدها در جیوه پشت آینه به وجود می آید که طرح های کلاسیک جذابی هستند و بازار خوبی دارند.  


نمایندگی فروش اکسسوری دکوراسیون

تولید اکسسوری دکوراسیون با توجه به گستردگی این صنعت و متریال های مختلفی که برای آن استفاده می شود نامحدود است. تولید آن ممکن است در یک اتاق یک خانه کوچک توسط یک نفر یا در یک کارخانه بزرگ توسط چندین دستگاه انجام شود. این تولیدات نیازمند پخش و فروش هستند. برندهای معتبر و بزرگ به خصوص برندهایی که محصولات خود را صادر می کنند در این بخش اقدام به ثبت نمایندگی می کنند. برای مثال یک برند شیشه رنگی که محصولات خود را تولید می کند یا بخش اعظمی از محصولات خود را از طریق واردات تامین می کند با راه اندازی چندین نمایندگی در شهرهای مختلف محصولات خود را در اختیار افراد بسیاری قرار می دهد.
راه اندازی نمایندگی بستگی به نوع برند و محصولات آن دارد شما می توانید هر نوع اکسسوری را با راه اندازی یک مغازه کوچک اکسسوری دکوراسیون هم عرضه نمایید. دریافت مجوز نمایندگی به شما این فرصت را می دهد که با دقت و فوکوس بیشتری بر روی محصولات یک یا چند برند بتوانید فروش خوبی از انها به دست آورید. 


راه اندازی فروشگاه آینه و اکسسوری

راه اندازی مغازه دکور فروشی برای کسانی که روحیه ای لطیف و هنری در کنار سرمایه اولیه دارند بسیار مناسب است. این نوع فروشگاه های آینه و اکسسوری هر آدمی را به وجد می آورد و به همین دلیل علاقمندان بسیاری برای فعالیت در این حوزه وجود دارند. بسیاری از کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند خود نیز دستی بر آتش دارند و به تولید اکسسوری های کوچک و بزرگ مشغول هستند، اغلب افراد تولید کننده پس از گذشت مدتی تبدیل به فروشگاه و محلی برای فروش تمامی محصولات می شود.

راه اندازی فروشگاه آینه و اکسسوری


مرکز فروش آینه و اکسسوری در تهران

یکی از مراکز مهم فروش آینه و اکسسوری در شهر تهران در مرکز صالح آباد قرار دارد که بخش بزرگی از محصولات اکسسوری تولید کشورهایی نظیر چین را که وارد کشور می شود در میان خود  توسط شرکت های مختف در تهران پس از مدتی در میان فروشگاه های پخش می شود. یا این شرکت ها تولیدات سازنده داخلی را در اخیتار فروشگاه ها قرار می دهند.  اغلب آنها به صورت عمده فروشی فعالیت می کنند. 


فروشگاه های آینه و اکسسوری در کاشی لند

وجود بستر مناسبی برای ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر در میان فروشگاه های اکسسوری و آینه و تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه آن به عنوان زیر مجموعه ای از صنعت ساختمان همیشه لازم بوده است. کاشی لند با هدف ایجاد این تعامل و ارتقا سطح ارائه محصات اکسسوری و آینه در فضای مجاازی سعی دارد با راه اندازی پرتال حرفه ای ها یک بستر مناسب برای ین بخش از صنعت ساختمان راه اندازی نماید تا یک بورس مجازی اکسسوری و آینه در یک فضای حرفه ای راه اندازی شود و مصرف کننده گان و تولید کنندگان بتوانند به خوبی تمامی نیازهای خود را با به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش خود را رفع نمایند. اگز شما یکی از کسانی هستید که صاحب فروشگاه آینه و اکسسوری هستید همین حالا با عضویت در حرفه ای ها کاشی لند دریچه جدیدی از ارتباط با هم صنفان را بروی خود باز نمایید.

  • بازگشت به بالا