دفتر پخش و فروش عمده شیرآلات

صنعت ساختمان دنیای گسترده ای دارد به گونه ای که  صنایع وابسته بسیاری را به عنوان زیر مجموعه شامل می‌شود. یکی از مهمترین صنایع زیر شاخه صنعت ساختمان، صنعت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی است. بازار شیرآلات با توجه به لزوم استفاده از آن در زندگی روزانه انسان بسیار داغ است و امروزه حضور در صنف شیرآلات کشور یکی از مشاغل درآمد زا محسوب می‌گردد. با افزایش ساخت و ساز‌ها و بازسازی‌ها در کشور و لزوم استفاده از شیرآلات تعداد تولید کنندگان این ابزار الزامی روز به روز در حال افزایش است که این امر درآمدزایی آن را توجبح می‌کند. علاوه بر آن ترجیح برخی از افراد برای خرید محصولات خارجی باعث گردیده محصولات خارجی پر طرفدار نیز وارد بازار داخلی شوند. 
صنعت شیرآلات توانسته است در چهار دسته بندی مختلف مشاغلی را ایجاد نماید که بر محبوبیت این صنف افزوده است: تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، تولید قطعات و لوازم جانبی شیرآلات، توزیع و فروش شیرآلات و نصب و راه اندازی شیرآلات، که هریک از این مشاغل در نوع خود محبوبیت بسیاری در میان اصناف مربوط به صنعت ساختمان دارد.
یکی از مهمترین زیر مجموعه‌های صنعت شیرآلات پخش و فروش شیرآلات است که ما در این مبحث بیشتر به دفاتر پخش و فروش عمده شیرآلات می‌پردازیم.

دفتر پخش و فروش عمده شیرآلات


فروش عمده شیرآلات بهداشتی و ساختمانی

فروش عمده شیرآلات یکی از مهمترین راه‌های عرضه شیرآلات ساختمانی است که با توجه به افزایش قیمت آن روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. به طور کل قیمت عمده فروشی شیرآلات با قیمت جزیی فروشی متفاوت است و انبوه سازان برای کاهش قیمت‌های ساخت و ساز خود در خرید شیرآلات اقدام به خرید انبوه می‌نمایند. خرید انبوه یا خرید عمده در واقع خرید ست شیرآلات در تعداد بالاست. از آنجایی که در یک مجتمع ساختمانی هر واحد حداقل به چهار نوع شیر توالت، آشپزخانه، روشویی و حمام نیاز دارد، خرید عمده می‌تواند راهکار مناسبی برای کاهش هزینه‌های ساخت و ساز باشد. توجه داشته باشید که این خرید عمده می‌تواند شامل لوازم جانبی و قطعات شیرآلات نیز شود که به عنوان مکملی در فروشگاه‌های شیرآلات بهداشتی وجود دارد.


مزایای خرید عمده شیرآلات

همانگونه که گفته شد خرید انبوه مناسب برای پروژه‌های بزرگ ساختمانی است که می‌تواند تاثیر بسیاری در کاهش هزینه‌های داشته باشد. علاوه بر آن در خرید انبوه علاوه بر استفاده از ست‌های شیرآلات می‌توانید از خدمات پس از فروش بهتری نیز برخوردار شوید. برخی از تولید کنندگان تخفیف مناسبی را برای خرید انبوه در نظر دارند که به نفع خریداران است. در کنار اینها در خرید انبوه اگر با موارد معیوبی مواجه شوید پروسه بازگشت آن با توجه به تعداد سریعتر صورت خواهد گرفت. 


دفاتر و مراکز پخش و فروش شیرآلات

افزایش تولید کنندگان شیرآلات باعث شده است که بازار گسترده ای از فروش این ابزارآلات حیاتی در صنعت ساختمان به وجود آید و دفاتر و مراکز پخش بسیاری راه اندازی گردد. این مراکز پخش در دو دسته مختلف طبقه بندی می‌شوند. این دو دسته شامل: دفتر نمایندگی پخش و فروش شیرآلات یک یا چند برند معتبر ایرانی و خارجی و دیگری مرکز پخش انواع شیرآلات با برندهای مختلف که انبارهایشان انباشته از محصولات این برندها است.


کارخانجات تولید شیرآلات بیشتر وظیفه تولید را برعهده دارند و وظیفه فروش و پخش شیرآلات بر عهده دفاتر فروش برند این شیرآلات در شهرهای مختلف کشور و حتی شعبات خارج از کشور آن است. فروش و پخش توسط این شرکت‌ها عمدتا در بردارنده یک یا چند شرکت معتبر است و شما نمی توانید هر نوع شیری را در ویترین آنها پیدا نمایید. اما دسته دوم مراکز پخش عمده ای که هر نوع شیرآلاتی را از هر نوع برندی در انبارهای خود قرار داده اند. این دسته دارای حجم عظیمی از فروش هستند و عمدتا به عنوان مراکز فروش تاسیسات و مصالح ساختمانی شناخته می‌شوند.

دفاتر و مراکز پخش و فروش شیرآلات


فروش شیرآلات ایرانی و خارجی

در زمینه تولید شیرآلات ایرانی، برندهای معتبری در ایران فعالیت می‌کنند که توانسته اند با استفاده از فناوری‌های روز جهان و یک خط تولید حرفه ای بهترین کیفیت را در محصولات خود پیاده نمایند و گواهینامه‌های جهانی را برای تولیدات با کیفیت خود دریافت نمایند. تولیداتی که به لحاظ کیفیت قابل رقابت با نمونه‌های خارجی هستند و در بسیاری مواقع تولیدات خارجی را در بازار ایران از دور خارج نموده اند. برای خرید عمده شیرآلات ایرانی با برندهای معتبر می‌توانید به سایت‌های فروش تولید کنندگان سر بزنید یا اگر به دنبال خرید از بازارهای واقعی در سطح شهر هستید می‌توانید از بازار شیرآلات تهران دیدن نمایید. علاوه بر آن فروشگاه‌های بزرگ شیرآلات در هر شهری وجود دارد که با مراجعه به آن بهترین محصولات را با کمک فروشندگان انتخاب خواهید نمود.


فروشگاه‌های شیرآلات بهداشتی

 فروشگاه‌های شیرآلات بهداشتی دو نوع هستند: فروشگاه اختصاصی شیرآلات که صرفا در آن شیرآلات ساختمانی و لوازم جانبی وابسته به آن عرضه می‌گردد و یا فروشگاه‌های تاسیسات ساختمانی که تمامی ابزارآلات مورد نیاز دکوراسیون داخلی ساختمان را در خود دارد و در انبار آنها می‌توانید انواع شیرآلات را از برندهای مختلف ایرانی و خارجی پیدا نمایید. اگر به دنبال خرید ارزان از این فروشگاه‌ها هستید لازم است بدانید تنها در صورت خرید انبوه خواهید توانست کاهش قیمت مناسبی به دست آورید.


خرید مستقیم شیرآلات ساختمانی از کارخانه

یکی از راه‌های خرید ارزان شیرآلات ساختمانی خرید مستقیم از خود کارخانه تولید کننده است، شما می‌توانید به جای گشت زدن در بازارهای حقیقی و مجازی شیرآلات بهداشتی مستقیما وارد وب سایت خود شرکت تولید کنننده شوید و بهترین‌ها را انتخاب نمایید. برندهای بسیاری با عمر بین 10 تا 50 سال در ایران وجود دارند که توانسته اند جای پای خود را در میان خانواده‌ها چنان محکم نمایند که افراد همواره برای خرید جدید به دنبال همان برندهای نام آشنای خود می‌گردند. برای خرید از کارخانه علاوه بر خرید از فروشگاه که عموما به صورت تکی صورت می‌گیرد می‌توانید با شماره تلفن کارشناسان فروش آن شرکت تماس برقرار نمایید یا از طریق باکس چت یا سایر راه‌های ارتباطی که در اختیارتان گذاشته اند استفاده کنید.

 

خرید و فروش عمده شیرآلات اهرمی

شیرآلات اهرمی مهمترین بخش از شیرآلات بهداشتی هستند که امروزه بسیاری به دلیل سهولت استفاده از این شیرآلات به دنبال خرید آنها هستند. این شیرآلات علاوه بر نقش پر رنگی که در صرفه جویی آب می‌تواند ایفا کند بسیار خوش دست و کاربردی هستند برای همین عمدتا در ساختمان‌های جدید از شیرآلات اهرمی استفاده می‌شود. با شیروع بیماری کرونا و لزوم رعایت نظافت و تماس کمتر با ابزارآلاتی همچون شیرآلات در فضاهای عمومی لزوم استفاده از شیرآلات اهرمی که با یک فشار کوچک باز و بسته می‌شود پیش از پیش احساس می‌شود. در نتیجه شرکت‌ها در تولید این نوع شیرآلات بیشتر از سایر شیرآلات وقت و انرژی می‌گذارند و شما می‌توانید با خرید عمده این محصول برای پروژه ساختمانی، علاوه بر راحتی استفاده سلامتی را به ساکنان آینده آن ساختمان هدیه دهید.

خرید و فروش عمده شیرآلات

بورس شیر آلات در تهران 

شیرآلات در شهر بزرگ تهران دارای سه مرکز مهم است که از آنها با نام بورس شیرآلات در تهران یاد می‌شود. عمدتا برخی تصویر می‌کنند مرکز پخش شیرآلات در تهران محدود به شیرالات بازار بزرگ تهران و بورس شیرآلات غرب تهران می‌شود اما این مراکز بیشتر در کنار مراکز خرید و فروش کاشی و سرامیک دارقرار دارند زیرا شیرآلات ساختمانی مکملی برای کاشی و سرامیک در ساختمان هستند. در تهران سه مرکز اصلی وجود دارد که این سه مرکز شامل بورس شیرآآلات خیابان شیراز، بورس شیرآلات خیابان بنی هاشم و بورس شیرآلات چهار راه گلوبندک می‌شود. در این بورس‌ها شما می‌توانید بهترین نمونه‌ها را انتخاب نمایید و علاوه بر آن با خرید انبوه محصولات در هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید. قیمت شیرالات در بازار تهران رابطه مستقیمی با محل خرید دارد.


بورس شیرآلات بهداشتی خیابان شیراز

خیابان شیراز را می‌توان بهشتی برای طراحان دکوراسیون داخلی دانست زیرا در این خیابان انواع فروشگاه‌های مصالح و ابزارآلات ساختمانی دایر می‌باشد که نمونه‌های مختلفی از مصالح ساختمانی به خصوص شیرآلات را از برندهای مختلف داخلی و خارجی در معرض دید علاقمندان قرار داده اند. علاوه بر آن  دفاتر و نمایندگی‌های بسیاری در این خیابان قرار دارد و شما می‌توانید در صورت علاقه به خریده عمده محصولات مورد نظرتان در این خیابان مستقیما اقدام نمایید.
خیابان شیراز به عنوان یک منطقه لوکس فروش نیز شناخته می‌شود که هر نوع قیمتی را در آن می‌توانید پیدا کنید.


بورس شیرآلات خیابان بنی هاشم

 خیابان بنی هاشم نیز یکی از خیابان‌های قدیمی است که بازارهای بزرگ مصالح و تاسیسات ساختمانی به خصوص شیرآلات در آن قرار دارد. شما می‌توانید هر نوع تجهیزات ساختمانی را که نیاز دارید در این خیابان با قیمت مناسب پیدا نمایید. تنوع بالای شیرآلات در این خیابان در کنار طراحی ساخت و قیمت مناسب این منطقه را به یکی از بهترین بورس‌های شیرآلات ایران تبدیل نموده است. محصولات این بازار برای هر نوع توان مالی مناسب است و شما می‌توانید با قیمت دلخواه بهترین‌ها را انتخاب نمایید.


بورس شیرآلات تهران چهار راه گلوبندک

یکی دیگر از بورس‌های شیرآلات تهران چهار راه گلوبندک است که به عنوان بورس لوازم ساختمانی نیز شناخته می‌شود. این چهار راه در امتداد خیابان 15 خرداد قرار دارد و انواع شیرآلات ساختمانی را با قیمت‌های مناسب می‌توانید در آن خریداری نمایید.


دفاتر پخش و فروش عمده شیرآلات در کاشی لند

کاشی لند به عنوان بانک اطلاعات جامع صنعت ساختمان ایران در نظر دارد تا با فراهم آوردن بستری مناسب برای ایجاد تعامل و تبلیغات، دفاتر پخش و فروش عمده شیرآلات در این پرتال را گرد هم آورد و فرصتی را در اختیار فعالان این عرصه برای حضور در یک محیط حرفه ای و ایجاد فرصت تبلیغ و شناسایی صنف‌های وابسته به این صنعت قرار دهد. با ثبت نام در پرتال مشاغل کاشی لند از این فرصت برای ارائه هر چه بهتر کسب و کار خود استفاده نمایید.

  • بازگشت به بالا