لیست فروشندگان شیرآلات

فروشندگان شیرآلات بهداشتی ساختمان

خرید انواع شیرآلات بهداشتی از فروشگاه‌های شیرآلات ساختمانی فرصتی برای شما خواهد بود تا با انواع مدل‌های شیرآلات از برندهای مختلف آشنا شوید. این روزها ساخت و ساز و بازسازی باعث رونق فروش شیرآلات بهداشتی گردیده است و تولید آن در مدل‌های مختلف و جذاب سر لوحه شرکت‌های بسیاری برای افزایش مشتری و از دست ندادن بازار فروششان است. اگر شما نیز به دنبال خرید شیرآلات بهداشتی ساختمانی هستید در این مطلب همراه ما باشید تا علاوه بر آشنایی با خرید به صرفه با برخی از فروشگاه‌های شیرآلات بهداشتی و ساختمانی آشنا شوید تا بتوانید یک خرید عالی را با قیمت مناسب تجربه نمایید.
صنعت ساختمان زیرشاخه‌های فراوانی دارد که یکی از این زیرشاخه صنعت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی است که تولیدکنندگان بسیاری در آن مشغول به تولید انواع شیرآلات هستند تا نیاز جامعه را برطرف نمایند در همین راستا فروشگاه‌های شیرآلات بهداشتی که بیشتر به عنوان فروشگاه لوازم ساختمانی شناخته‌ می‌شوند نیز به ارائه این شیرآلات در کنار سایر تجهیزات و تاسیسات ساختمانی می‌پردازند. امروزه بازار تاسیسات ساختمانی در ایران بسیار داغ است و در نتیجه شیرآلات نیز از این قاعده مستثنی نیستند. 

فروشگاه شیرآلات ساختمانی

فروشگاه‌های شیرآلات یکی از متنوع ترین فروشگاه‌های صنعت ساختمان است که در آن با انواع طرح و رنگ شیر بهداشتی مواجه خواهید شد. از آنجایی که صنعت شیرآلات یکی از صنایع وابسته به صنعت ساختمان است که یک صنعت همیشه پویا است ودر هیچ دوره ای از زندگی بشر متوقف نشده است، تنوع در این صنعت امری طبیعی است. با افزایش میزان ساخت و ساز و بازسازی ساختمان‌ها در جهان لزوم استفاده از صنایع وابسته مانند شیرآلات نیز رو به افزایش نهاد. شیرآلات ساختمانی برخلاف تصویر عموم یکی از زیر شاخه‌های مهم صنعت ساختمان است زیرا با حیاتی ترین مایع زندگی بشر یعنی آب در ارتباط است و شیرآلات پلی میان انسان و این ماده حیاتی است. فروش شیرآلات ساختمانی اغلب در فروشگاه‌های تخصصی فروش شیرآلات و لوازم ساختمانی انجام می‌شود که امروزه از رونق خوبی برخوردار است زیرا لزوم حفظ نظافت که با کمک آب انجام می‌شود انسان را وادار به به روزرسانی مداوم شیرآلات در جهت استفاده درست تر از آب می‌نماید. 

فروشگاه شیرآلات بهداشتی

فروش شیرآلات بهداشتی و ساختمانی

فروش همواره بحث شیرینی برای فروشندگان بوده است. توجه به این نکته که صنعت ساختمان فصل‌های مشخصی برای فعالیت دارد برای فروشندگان زمان افزایش میزان فعالیت را مشخص خواهد نمود. در دوره‌های پیش از سال نو ساخت و ساز و بازسازی منازل تا حد زیادی افزایش می‌یابد این بازسازی‌ها باعث افزایش فروش شیرآلات بهداشتی می‌شود زیرا بسیاری به دنبال شیرآلات جدید هستند به خصوص کسانی که برای داشتن دکوراسیونی جدید اقدام به بازسازی نموده اند. در این مواقع بیشتر ست شیرآلات به فروش می‌رود زیرا افراد دوست دارند چهار شیر اصلی خانه شان یکسان باشد. البته هستند کسانی که صرفا برای آشپزخانه به دنبال یک شیر دکوراتیو می‌گردند و بقیه شیرآلات را از نوع ساده استفاده می‌کنند.

حراج شیرالات بهداشتی

اگر به دنبال خرید انبوه شیرآلات ساختمانی هستید توصیه می‌کنیم به دنبال خرید از حراجی‌های شیرآلات بهداشتی باشید. شیرآلات از تنوع و گستردگی فراوانی در طرح، رنگ و کیفیت برخوردار هستند که با کمک تکنولوژی‌های روز جهان همواره در حال رشد و توسعه است. پس شیرآلاتی که امروز آخرین مد روز هستند ممکن است شش ماه دیگر  با توجه به مدل‌های جدیدی که وارد بازار شده است کاملا از مد افتاده باشد و مشتری کمتری را جذب نماید. در نتیجه زمانی که به پایان فصل یک محصول نزدیک می‌شوید برخی از فروشگاه‌ها با استفاده از حراج شیرآلات بهداشتی از انباشت محصولاتی که  ممکن است در آینده مخاطبین خود را از دست بدهد در انبارهایشان جلوگیری نمایند. این کار فقط با کاهش درصد کمی از سود حاصل خواهد شد.

قیمت شیرآلات ساختمانی

همانگونه که گفتیم شیرآلت بهداشتی دارای تنوع بسیاری هستند و علاوه بر آن برندهای مختلف داخلی و خارجی نیز آنها را تولید می‌کنند. هر یک از این المان‌ها می‌تواند در قیمت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی تاثیر گذار باشد. مهمترین عامل دیگر در قیمت شیرآلات جنس آنها است. شیرآلات از جنس برنج، فولاد ضدزنگ و پلاستیک ساخته می‌شود. از آنجایی که برنج دارای درصد کمی از سرب که یک فلز سمی است سازمان بهداشت آمریکا استفاده از سرب را از سال 2014 به زیر 2.5 درصد کاهش داد و در صورت عدم رعایت این درصد، آلیاژ برنج تولید شده تایید نمی گردد و محصولات استاندارد کیفی دریافت نخواهند کرد به همین دلیل بسیاری از کارخانجات آمریکایی با جایگزینی فولاد ضد زنگ محصولاتی با کیفیت تر ساختند و این در سطح جهان نیز گسترش پیدا نمود و امروزه بهترین نوع شیرآلات، از استیل ضد زنگ ساخته می‌شوند که قیمت بالاتری نسبت به سایر شیرآلات دارند. نکته مهم بعدی در قیمت شیرآلات طراحی مدل آنها است. برخی از شیرآلات دکوراتیو هستند که این نوع شیرآلات قیمت بالاتری نسبت به شیرآلات ساده دارند. به طور کل دلایل مختلفی بر قیمت شیرآلات تاثیر گذار است که قیمت ارز نیز همواره یکی از آنها می‌باشد.
 

نمایندگی انحصاری شیرآلات بهداشتی

راه اندازی فروشگاه شیرآلات ساختمانی

فعالیت در عرصه صنعت ساختمان یکی از کسب و کارهای درآمد زا و پایدار است در نتیجه بسیاری از کسانی که سرمایه اولیه دارند و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار مناسب هستند اقدام  به راه اندازی فروشگاه‌های تاسیسات ساختمانی یا شیرآلات ساختمانی می‌نمایند. به ندرت فروشگاهی را پیدا می‌کنید که صرفا به فروش شیرآلات بهداشتی و ساختمانی بپردازد، اغلب فروشگاه‌های تک محصولی شیرآلات ساختمانی نماینده انحصاری یکی از برندهای شیرآلات داخلی یا خارجی هستند و به نوعی نمایشگاه دائمی آن برند محسوب می‌شوند. در نتیجه اغلب کسانی که به دنبال راه اندازی فروشگاه شیرآلات هستند در واقع فروشگاه تاسیسات ساختمانی راه اندازی می‌کنند که در کنار سایر لوازم و تاسیسات مورد نیاز ساختمانی به فروش شیرآلات نیز می‌پردازند.
 فروشگاه شیرآلات ساختمانی سود خوبی دارد به این شرط که محصولات روز جهان را در آن ارائه نمایید. زمانی که شما بتوانید مطابق با سلیقه و نیاز مردم پیش بروید این محصول برایتان سود آور خواهد شد. شیرآلات ساختمانی یک محصول فساد ناپذیر است که تاریخ انقضا ندارند در نتیجه شما همیشه محصولی برای فروش خواهید داشت. پس اگر به دنبال راه اندازی یک فعالیت با سرمایه اولیه هستید کار در این عرصه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. 

 نمایندگی انحصاری شیرآلات بهداشتی

همانگونه که گفته شد فروشگاه‌های شیرآلات از مهمترین لوازم جانبی ساختمانی هستند که در اشکال مختلفی آغاز به کار می‌کنند. یکی از مهم ترین فروشگاه‌های شیرآلات فروشگاه‌های انحصاری هستند که صرفا به عنوان نماینده یک یا چند برند معتبر شناخته می‌شوند و محصولات این برندها را در ویترین خود قرار می‌دهند. در واقع این فروشگاه‌ها نوعی نمایشگاه برای معرفی محصولات برند یا برندهای مختلف است که نمایندگی اش را دارد. فروشگاه‌های انحصاری معمولا با کمک اسپانسرها که شرکت‌های تولید کننده شیرآلات هستند آغاز به کار می‌کنند. اینکه نمایندگی صرفا محصولات یک برند را پوشش می‌دهد یا محصولات چند برند را بستگی به اسپانسر اصلی فروشگاه دارد که اگر موافقت نماید فروشنده می‌تواند با سایر برندها نیز وارد مذاکره شود و محصولات آنها را نیز در فروشگاه خود ارائه نماید.  نمایندگی‌ها اغلب به صورت شراکتی کار می‌کنند یعنی درصدی از سود حاصل از کار به شرکت سازنده و درصدی نیز به فروشنده تعلق می‌گیرد. تولید کننده یا توزیع کننده زیر نظر برند مورد نظر موظف است محصولات فروشگاه‌های انحصاری را تامین نماید و صرفا فروش بر عهده فروشنده خواهد بود.
 

حراج شیرالات بهداشتی

اگر شما یکی از صاحبان فروشگاه‌های شیرآلات ساختمانی هستید توصیه ما برای داشتن فروش بهتر به خصوص در فروشگاه‌های انحصاری این است که چند نصاب را استخدام نمایید و خدمات نصب و راه اندازی را نیز به عنوان خدمات جانبی فروش شیرآلات بهداشتی به مشتریان خود عرضه نمایید. کاهش دغدغه نصب شیرآلات باعث افزایش رضایت مشتریان خواهد بود و در مراجعات بعدی بسیار موثر است.

فروشگاه‌های شیرآلات بهداشتی در پرتال کاشی لند

وجود یک بستر مناسب برای ایجاد ارتباط میان فروشندگان شیرآلات بهداشتی و سایر فعالان این عرصه امری ضروری است. کاشی لند سعی نموده است با فراهم آوردن این بستر در جهت رشد و ارتقا صنعت ساختمان ایران قدم بردارد. اگر فروشگاه شیرآلات بهداشتی یا لوازام ساختمانی دارید یا فعالیتی دارید که در آن شیرآلات نیز به فروش می‌رسد می‌توانید با عضویت در پرتال مشاغل کاشی لند یک فضای اختصاصی برای فروشگاه خود ایجاد نمایید و به کمک آن با سایر هم صنفان خود و فعالان در این عرصه ارتباط داشته باشید و علاوه بر آن رشد و توصیه فعالیت خود بتوانید به معرفی و تبلیغ محصولات خود نیز بپردازید.

  • بازگشت به بالا