دفتر پخش و فروش عمده وان، جکوزی و کابین دوش

خرید عمده یکی از روش‌ها ی اصلی خرید ارزان است به خصوص در محصولات بهداشتی ساختمانی همچون وان، جکوزی، کابین دوش و سونا که قیمت بالایی دارند و با خرید عمده می‌توان تا حدی هزینه‌های آن  را کاهش داد. اما خرید عمده چه زمانی اجرا می‌شود؟ و چرا لازم است پروژه‌های ساختمانی از خرید عمده استفاده نمایند؟خرید عمده می‌تواند در پروژه‌های ساختمانی سطح بالا اعمال گردد، پروژه هایی که متراژ واحدهای آن بزرگ است و حمام‌های طراحی شده برای آنها مناسب کارگذاشتن وان، جکوزی، کابین دوش یا سونا می‌باشد. 


در عصر جدید حمام دیگر صرفا جایی برای شستشوی بدن نیست بلکه حمام به کمک تجهیزات داخلی آن تبدیل به یک درمانگاه برای افراد میانسال و مسن و یک تفرجگاه برای خانواده‌های دارای کودک و نوجوان شده است. خاصیت آب درمانی و پذیرش تاثیرات آن توسط خانواده‌های ایرانی باعث شده است که وان حمام دیگر صرفا یک وسیله لوکس نباشد بلکه به عنوان یک وسیله لازم در هر خانه ای در نظر گرفته می‌شود. امروزه صاحب خانه هایی که حمام آن جای کافی برای این نوع تجهیزات دارد به دنبال خرید، نصب و راه اندازی وان یا جکوزی هستند. کابین دوش نیز در دو نوع کابین دوش حمام و کابین دوش سونا تهیه و تولید می‌شود که مناسب استفاده در فضاهای کوچک و حمام‌های بزرگ است و استفاده از آن در واحدهای کوچک و کم جا یا حتی واحدهای بزرگ ساختمانی روز به روز در حال افزایش است. با شیوع کرونا و منع افراد از حضور در استخرهای عمومی برای استفاده از امکانات آنها همچون جکوزی و سونا برای آب درمانی بسیاری را به سوی استفاده از این تجهیزات به صورت خصوصی در خانه سوق داده است. این تجهیزات توانسته اند نیازهای افراد را در محیط‌های خصوصی برطرف نمایند. 

دفتر پخش و فروش عمده وان، جکوزی و کابین دوش


تولید کننده وان و جکوزی

تولید وان، جکوزی و کابین دوش در کشور با توجه به افزایش تقاضا در حال افزایش است. در گذشته این نیاز توسط واردات تامین می‌شد اما تولید کنندگان داخلی با راه اندازی خطوط تولید اقدام به تامین نیاز بازار داخلی نموده اند. اکثر تولید کنندگان بیشتر تولیدتشان در زمینه ساخت وان وده است ولی با خلق موتورهای جکوزی و استفاده از آن در وان‌ها نوع پیشرفته تر به وجود آمد و افراد دارای استطاعت مالی می‌توانند به جای وان از وان جکوزی استفاده کنند که به وان آب چرخان نیز مشهور است و با سیستم گردش و چرخاندن آب گرم در درون وام به بدن در درمان تنش‌ها و گرفتگی عضلات کمک می‌نماید. وان  و جکوزی از متریال‌های مختلفی تولید می‌شود که تاثیر بسیاری در وزن وان به عنوان یک عامل حیاتی در انتخاب مدل و نوع وان به شمار می‌رود.


تولید کننده کابین دوش و سونا

کابین دوش و کابین سونا نوع جدید از تجهیزات حمام هستند که در سالهای اخیر علاقمندان بسیاری در کشور پیدا نمودند. تعبیه کابین دوش به عنوان یک حمام مستقل در فضاهایی کاربردی که حمام برای آنها تعبیه نشده است می‌تواند فضاها را مطابق با معیار و سلیقه شما تعریف نماید و راحتی شما را به همراه آورد. استفاده از کابین دوش این روزها در اتاق خواب رواج پیدا کرده است، از آنجایی که طرح حمام‌های ایرانی اغلب به گونه ای است که خارج از اتاق خواب قرار گرفته اند استفاده از کابین دوش به عنوان تکمیل کننده نیاز اتاق خواب به حمام می‌تواند راهگشا باشد. علاوه بر آن برخی برای درمان یا علاقمندی خود نیاز به وجود حمام سونا در خانه خود دارند. 
تولید کنندگان کابین دوش در ابتدا اغلب شرکت‌های شیشه سازی بودند که با کمک شیشه‌های سکوریت شده کابین دوش و شیشه‌های دوردوشی را تهیه می‌نمودند، با گذشت زمان و افزایش تقاضا در بازار، شرکت‌های تولید کننده تجهیزات حمام و استخر که وسایلی مانند وان و جکوزی را تولید می‌کردندد اقدام به تولید کابین دوش و سونا در کنار سایر تجهیزات خود نمودند و امروزه تولید کنندگان کابین دوش در ایران نمونه‌های باکیفیتی می‌سازند که قابل رقابت با نمونه‌های خارجی هستند.


فروش عمده وان، جکوزی، کابین دوش و سونا

امروزه فروشگاه‌های تجهیزات ساختمانی به خصوص وسایل بهداشتی ساختمانی مانند چینی آلات بهداشتی و کاشی و سرامیک که با دکوراسیون سرو کار مستقیم دارند محلی برای فروش تجهیزات جدید حمام مانند وان، جکوزی، کابین دوش و سونا هستند. فروشگاه‌های کوچک برای تامین محصولات خود اقدام به خرید عمده وان، جکوزی، کابین دوش و سونا از شرکت‌های سازنده می‌نمایند، علاوه بر آن خرید عمده در پروژه‌های ساختمانی لوکس که اغلب دارای حمام‌های جکوزی دار و سونا دار هستند انجام می‌شود تا در هزینه‌های تولید و ساخت و ساز صرفه جویی شود. این پروژه‌ها اغلب از دفاتر نمایندگی فروش عمده وان و جکوزی و کابین دوش محصولات مورد نیاز خود را تامین می‌نمایند. 
علاه بر آن برخی از شرکت‌های نصب و راه اندازی وان، جکوزی و کابین دوش برای تامین محصولات خود در ارائه خدمات به مشتریانشان از خرید عمدهوان، جکوزی، کابین دوش و سونا استفاده می‌کنند.

فروش عمده وان، جکوزی، کابین دوش و سونا


دفتر پخش و فروش عمده وان، جکوزی، کابین دوش و سونا

شرکت‌های تولید کننده تجهیزات حمام، با راه اندازی فروشگاه‌های تخصصی و نمایندگی فروش در شهرها و استان‌های مختلف علاوه بر پخش و فروش عمده محصولاتی نظیر وان، جکوزی، کابین دوش و سونا به ارائه خدمات پس از فروش مانند نصب، راه اندازی، تعمیر و تامین قطعات نیز می‌پردازد. تولید کنندگان تجهیزات حمام و سونا علاوه بر دفاتر پخش کلاسیک دارای فروشگاه‌های اینترنتی برای ارائه محصولات خود به صورت عمده و تکی نیز هستند. 


 مرکز فروش وان و جکوزی در تهران

با توجه به اینکه وان، جکوزی و کابین دوش از تجهیزات حمام هستند و به دکوراسیون داخلی مربوط اند این محصولات در کنار سایر تجهیزات بهداشتی ساختمانی به فروش می‌رسد و شما می‌توانید در فروشگاه‌ها و بورس‌های تجهیزات ساختمانی آنها را تهیه نمایید. اگر به دنبال فروشگاهای حقیقی وان، جکوزی، کابین دوش و سونا هستید با سرزدن به چند منطقه در شهر تهران می‌توانید بهترین برندها را در کنار سایر لوازم ساختمانی مانند کاشی و سرامیک و چینی آلات بهداشتی پیدا نمایید. مهمترین بازار فروش لوازم و تجهیزات ساختمانی در تهران خیابان شیراز در اطراف میدان ونک است که مرکز اصلی خرید و فروش کاشی و سرامیک و سایر تجهیزات دکوراسیون داخلی است. با سر زدن به این خیابان می‌توانید مجموعه ای از تجهیزات و لوازم بهداشتی ساختمانی را در کنار هم مشاهده نمایید و بهترین‌ها را زا میان آنها برگزینید.


قیمت کابین دوش، سونا و جکوزی 

در خرید و فروش تجهیزات حمام کیفیت باید حرف اول را بزند اما برای خریدار این قیمت است که حرفه اول را می‌زند و خریداران با توجه به توانایی خود در پرداخت هزینه به دنبال بهترین قیمت کابین دوش، سونا و جکوزی هستند. برای این محصولات نمی توان یک قیمت مشخص در نظر گرفت هر آپشنی می‌تواند باعث افزایش قیمت در وان، جکوزی و کابین دوش شود. مهمترین نکته درباره قیمت این محصولات جنس و کیفیت آنها هستند که هر چه بهتر باشد قیمت نیز بالاتر است. قیمت وان و جکوزی با توجه به متریال‌های مورد استفاده در ساخت وان و جکوزی تعریف می‌شود و از 5 میلیون تومان به بالا قیمت می‌خورد. برای آگاهی از قیمت وان، جکوزی، کابین دوش و سونا می‌توانید به فروشگاه کاشی لند مراجعه نمایید.

قیمت کابین دوش، سونا و جکوزی


دفاتر پخش و فروش عمده تجهیزات حمام در کاشی لند

کاشی لند به عنوان پرتال جامع اطلاعات صنعت ساختمان ایران به خصوص در بخش تجهیزات بهداشتی ساختمان سعی دارد با راه اندازی بازارچه مجازی برای فروشندگان و دفاتر پخش وان، جکوزی و کابین دوش یک بستر مناسب برای ایجاد رقابتی سالم میان حرفه ای‌های این کسب و کار راه بیندازد. وجود این بخش می‌تواند به کارفرمایان و فعالان عرصه ساخت و ساز، حرفه ای‌های این صنعت را بشناساند و شرایطی فراهم آورد تا کسب و کارهای کوچک اما مستعد بتوانند با ارائه توانایی‌های خود رشد نمایند. پس اگر حرفه شما در زمینه پخش و فروش تجهیزات بهداشتی حمام است می‌توانید با ثبت نام در پرتال حرفه ای‌های کاشی لند رشد و توسعه کسب و کار خود را تضمین نمایید.

  • بازگشت به بالا