اطلاعات کامل تولید کنندگان مواد اولیه چسب ساختمانی

تولید مواد شیمیایی ساختمانی کاری تخصصی و حرفه ای است که نیازمند اطلاعات روز در کنار دانش و تجربه است. اگر فردی اطلاعات لازم و فرمول خاص خود را نداشته باشد نمی تواند در تولید و راه اندازی خط تولید به خصوص خط تولید چسب موفق باشد. در حال حاضر شرکت‌های تولید کننده چسب نسبت به سایر تولید کنندگان کمتر هستند اما با این وجود در صدد افزایش میزان تولید و ارتقا کیفیت خود نیز هستند. آنچه که میان شرکت‌های تولید کننده انواع چسب و مواد ‌شیمیایی اختلاف به وجود می‌آورد تفاوت آنها در فرمولاسیون تولید آنهاست. تولید محصولات شیمیایی به خصوص مواد شیمیایی ساختمانی با وجود شباهت‌های اسمی ممکن است کاملا متفاوت باشد. 

مشاوره رايگان با کارشناسان کاشي لند

021-58961000

مواد اولیه و فرمولاسیون چسب و مواد شیمیایی

لیست تولید کنندگان مواد اولیه چسب کاشی

مواد اولیه تولید چسب و مواد شیمیایی ساختمان

شاید شما هم بارها با نام چسب در صنعت ساختمان مواجه شده باشید، چسب هایی با عناوین مختلف نظیر چسب کاشی، چسب سنگ، چسب بتن، چسب آهن، چسب آکورایوم، چسب پی وی سی و سایر چسب هایی که مواد اولیه آنها عمدتا بر پایه مواد شیمیایی هستند و به عنوان مواد شیمیایی ساختمانی شناخته و دسته بندی می‌شوند. مواد شیمیایی ساختمانی به خصوص چسب‌های نوین ساختمانی، ساخت و ساز را با جهش رو به جلویی مواجه نموده است و باعث افزایش سرعت ساخت و ساز و بالا بردن کیفیت آن گردیده است. چسب‌ها مرسوم ترین موادی هستند که از گذشته تا به امروز از آنها برای چسباندن دو شی به یکدیگر استفاده نموده ایم، این دو شی می‌تواند هر چیزی باشد از کاغذ و چوب گرفته تا قطعات سخت فلزی و انواع سنگ‌ها که امروزه به کمک انواع چسب به یکدیگر به خوبی متصل می‌شوند و با توجه به قدرت نوع چسب دوام اتصال آنها تضمین می‌گردد. 


مواد شیمیایی ساختمانی شامل موارد بسیاری می‌شود که غیر از انواع چسب ساختمانی محصولاتی نظیر پودر بندکشی، درزگیر، پرایمر، مواد کف سازی، رنگ، رزین و ... را شامل می‌شود که هریک در اشکال مایع یا پودر در بازار موجود هستند. این مواد شیمیایی به عنوان مواد مصنوعی شناخته می‌شوند که بر پایه کنش‌های شیمیایی به وجود آمده اند و هر یک فرمولاسیون خاص خود را دارند. صنعت ساختمان مهمترین صنعت جهان است که مادر صنایع بیشماری است و صنعت مواد شیمیایی ساختمانی به عنوان زیر شاخه ای از این صنعت در تولید نیازمند مواد اولیه ای هستند که اغلب توسط شرکت‌های پتروشیمی یا شیمیایی کشور تولید و عرضه می‌شوند.

تولید چسب و مواد شیمیایی ساختمانی

مواد شیمیایی انواع مختلفی دارند و هریک از آنها دارای کاربردی متفاوت است در نتیجه در ساخت این متریال‌ها از مواد اولیه متفاوتی نیز استفاده می‌شود. برای مثال ما انواع مختلف چسب ساختمانی را داریم اما به صرف نهاندن نام چسب بر روی آنها فرمولاسیون آنها یکسان نمی شود بلکه تفاوت‌های عمده ای با یکدیگر دارند و بر پایه متریال مورد نظر مواد اولیه آن تشکیل می‌شود که باعث ایجاد اتصال میان متریال‌های مختلف می‌شوند.


شرکت‌های تولید کننده مواد شیمیایی اغلب اکثر متریال‌های شیمیایی حوزه ساختمان به خصوص چسب‌های ساختمانی را که جزو پر مصرف ترین مواد شیمیایی روز هستند نیز تولید می‌کنند. در سالهای اخیر با رویکرد جدید ساختمان سازان در استفاده از مواد شیمیایی به جای مواد سنتی در طراحی بنا و اجرای مصالح ساختمانی، شاهد روند رو به رشد تولید این محصولات در جهان به خصوص در کشورمان ایران بوده ایم. پایه و بیس اکثر مواد ‌شیمیایی مواد معدنی هستند که در دل طبیعت به خصوص طبیعت غنی ایران وجود دارد که پس از استخراج فرآوری می‌شود و به عنوان مواد اولیه چسب به شرکت‌های شیمیایی ارسال می‌گردد.

اشتراک رایگان

در قسمت رایگان حرفه ای ها، آگهی شکا یکماه روی سایت قرار دارد و میتوانید در صورت همکاری مجدد با کاشی لند، اشتراک ویژه تهیه فرمائید.

اشتراک ویژه

با پرداخت 999,0000 تومان در مدت زمان یکسال کسب و کار خود را به بهترین روش به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید و شماهم یک حرفه ای شوید.

امکانات ویژه در حرفه ای های کاشی لند

📑 ایجاد صفحه اختصاصی برای آگهی دهنده.
🔎 به کارگیری تمامی اصول سئو در راستای بالا بردن بازدید صفحه
📑ثبت کامل اطلاعات شغلی با روزها و ساعات کاری
📥 درج اطلاعات ارتباطی شما
📍موقعیت یابی و مسیر یابی در نقشه
🖼️ درج پنج عکس و یک فیلم اختصاصی
📝 طراحی اختصاصی آگهی شما
👥 امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین کاربران و آگهی دهنده. 
🏷️ نمایش تخفیف ها
⭐ امتیاز دهی به آگهی و قرار گیری در بخش محبوب ترین ها
⬆️ الویت نمایش بالاتر آگهی در سایت

تامین کننده مواد اولیه چسب و مواد شیمیایی ساختمان

تامین کنندگان مواد اولیه چسب و متریال‌های شیمیایی پرکاربرد در صنعت ساختمان اغلب تمامی مواد را در اختیار کارخانجات تولید چسب و مواد شیمیایی قرار می‌دهند. این مواد همانگونه که گفته شد با توجه به نوع متریال مورد نظر برای چسباندن متفاوت است. اغلب تامین کننده‌های مواد اولیه تولید چسب و مواد شیمیایی شرکت‌های تولید کننده داخلی هستند که محصولات خود را در اختیار تولید کنندگان قرار می‌دهند. در این میان برخی از مواد اولیه تولید متریال‌های شیمیایی که در داخل کشور وجود ندارد  طریق واردات توسط تامین کنندگان در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گیرد.

تامین کنندگان مواد اولیه چسب و مواد شیمیایی ساختمان در کاشی لند

وجود یک بستر مناسب برای ایجاد ارتباط میان سازندگان چسب و مواد شیمیایی ساختمانی و تامین کنندگان و کارخانجات سازنده مواد اولیه می‌تواند قدم بزرگی در رشد و توسعه مواد ‌شیمیایی ساختمانی که زیر مجموعه ای از صنعت ساختمان است بردارد. کاشی لند به عنوان پرتال جامع اطلاعات کاشی و سرامیک و صنعت ساختمان کشور با راه اندازی پرتال حرفه‌ای‌ها به دنبال ایجاد این بستر مناسب برای رشد و توسعه همه جانبه صنعت ساختمان کشور است. با ثبت نام در این پرتال یکی از حرفه‌ای‌های حوزه مواد شیمیایی ساختمان شما باشید.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با پشتیبانی حرفه ای های کاشی لند در ارتباط باشید

  • بازگشت به بالا