دفتر پخش و فروش عمده چینی بهداشتی

سرویس بهداشتی به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های ساختمانی در انواع بناهای مسکونی، تجاری، آموزشی، درمانی، فروشگاهی و ... شناخته می‌شود که با سلامت افراد سروکار دارد. مهمترین تجهیزات سرویس بهداشتی شامل چینی‌های بهداشتی و سرامیک بهداشتی است. امروزه چینی بهداشتی یکی از زیرشاخه‌های مهم صنعت ساختمان شناخته می‌شود که در فضای سرویس بهداشتی و حمام کاربرد فراوانی دارد. این زیر شاخه از صنعت ساختمان در کشور توسط تولید داخلی و واردات خارجی تامین می‌گردد و دفتر پخش و فروش عمده چینی بهداشتی وظیفه توزیع محصولات را در بازار بر عهده دارد. چینی بهداشتی بیشتر شامل توالت زمینی (توالت ایرانی)، توالت فرنگی، روشویی، وان حمام و محصولاتی از این قبیل است که از کائولن یا خاک چینی ساخته می‌شود و به عنوان زیر شاخه ای از صنعت سرامیک کشور فعالیت دارد. 

دفتر پخش و فروش عمده چینی بهداشتی


اهمیت چینی بهداشتی در صنعت ساختمان

هرچه ساختمان‌ها و زندگی انسان جدید کوچکتر و مینی مال تر می‌شود به همان اندازه اهمیت رعایت نظافت برای حفظ سلامتی نیز افزایش می‌یابد به خصوص با روی کار آمدن بیماری‌های واگیرداری همچون کرونا که لزوم شستن مداوم دست برای پیشگیری از ابتلا به آن بر کسی پوشیده نیست. سرامیک‌های بهداشتی با فراهم آوردن امکان نظافت بیشتر و بهتر در حفظ سلامت انسان نقش مهمی ایفا می‌کنند و می‌تواند به ارتقا کیفیت سطح سلامت جامعه کمک نماید. علاوه بر آن تغییر سبک زندگی نیز باعث گردیده نوع جدیدی از ملزومات مانند توالت فرنگی وارد سبد نیازمندی‌های خانواده شود به خصوص افراد مسن که توصیه پزشکان به آنها استفاده از توالت فرنگی برای جلوگیری از مشکلات مفاصلی است. اهمیت این لوازم ساختمانی باعث گردیده تولید و واردات آن از رونق خوبی برخودار باشد و به همین واسطه فروشگاه‌های لوازم ساختمانی انواع و اقسام چینی آلات بهداشتی و سرامیک‌های بهداشتی را در لیست فروش خود دارند. 


فروش عمده چینی بهداشتی

یکی از مهمترین دغدغه‌های سازندگان پروژه‌های بزرگ تامین چینی بهداشتی این پروژه‌های است که تعداد آنها نسبتا زیاد است. تعداد زیاد نسبت به قیمت می‌تواند هزینه بسیاری را تحمیل نماید اما روش هایی برای کاهش هزینه‌ها وجود دارد که یکی از مهمترین آنها خرید عمده از دفاتر پخش و نمایندگی‌های شرکت‌های سازنده چینی و سرامیک بهداشتی است. صاحبان پروژه‌های بزرگ ساختمانی با خرید عمده از دفاتر پخش و فروش عمده چینی بهداشتی سعی در کاهش هزینه‌ها  و افزایش راندمان کار دارند. 
فروش عمده با حذف واسطه‌ها و عرضه مستقیم کالا از کارخانه انجام می‌شود و دفاتر فروش عمده به صورت مستقیم از خود شرکت تولید کننده محصولات را خریداری می‌نمایند، این شرکت‌ها می‌توانند شرکت‌های داخلی تولید کننده چینی بهداشتی باشند یا شرکت‌های خارجی باشند که دفتر فروش معمولا اقدام به واردات چینی بهداشتی از آنها می‌نمایند.


واردات و تامین چینی بهداشتی و توالت فرنگی

تا چند سال پیش استفاده از توالت فرنگی در ایران مرسوم نبود در نتیجه تولید آن نسبت به نمونه توالت ایرانی بسیار کم و محدود بوده است. با افزایش آگاهی مردم نسبت به مزایای استفاده از توالت فرنگی و تغییر سبک زندگی افراد، استفاده از توالت فرنگی تبدیل به یک امر عادی گردید و امروزه در هر خانه ای به خصوص خانه افراد سالمند ممکن است شما با توالت فرنگی مواجه شوید. این نیاز باعث گردید برخی از شرکت‌های توزیع کننده به فکر واردات این محصول بیفتند و واردات چینی بهداشتی به خصوص توالت فرنگی افزایش پیدا کرد. با استقبال هر چه بیشتر مردم از این پدیده جدید شرکت‌های تولید کننده چینی بهداشتی به دنبال تولید توالت فرنگی باشند و اقدام به راه اندازی خط تولید توالت فرنگی نمایند.
تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع  مدل‌های توالت فرنگی در کشور همواره در تلاشند تا بهترین و با کیفیت ترین انواع توالت فرنگی را در اختیار هموطنان عزیز کشورمان قرار دهند.

فروش عمده چینی بهداشتی


مرکز فروش انواع چینی بهداشتی

چینی بهداشتی یکی از متریال‌های مکمل کاشی و سرامیک در فضای سرویس بهداشتی است که به دلیل غرابت نزیکی که با پروسه ساخت کاشی و سرامیک دارد به عنوان زیر مجموعه ای از صنعت سرامیک شناخته می‌شود. چینی آلات بهداشتی به عنوان سرامیک بهداشتی نیز شناخته می‌شود و مهمترین آنها انواع توالت فرنگی، انواع توالت زمینی، روشویی ها، وان‌های حمام و ... هستند.
مراکز فروش عمده چینی آلات و سرامیک بهداشتی دارای تنوع بسیاری در زمینه طرح، کیفیت و برند تولید کننده است و مهمتر از همه برای کسانی که علاقمند به خرید محصولات خارجی هستند در این مراکز نمونه‌های بسیاری وجود دارد. با مراجعه به مراکز خرید سرامیک بهداشتی که اغلب در مناطقی هستند که فروشگاه‌های کاشی و سرامیک و لوازم و تاسیسات ساختمانی در آنها قرار دارد شما می‌توانید بهترین‌های این محصولات را خریداری نمایید. 
لازم به ذکر است سرامیک بهداشتی به عنوان بخشی از تاسیسات ساختمانی است و ممکن است هم در فروشگاه‌های تاسیسات ساختمانی یافت شود و هم در فروشگاه‌های مستقل که به فروش انواع چینی بهداشتی مشغول هستند.


دفتر پخش چینی بهداشتی

به طور کل سرامیک و چینی بهداشتی پس از تولید در کارخانجات یا واردات از خارج از کشور به مراکز پخش فرستاده می‌شود و این مراکز با در نظر گرفتن نیازهای نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های وابسته به خود محصولات را در میان آنها تقسیم می‌نماید. دفاتر پخش اغلب یک ویترین برای نمایش نمونه‌ها هستند و محصولات در انبارهای آنها قرار می‌گیرد تا زمانی که مشتری به آنها نیاز داشته باشد. این دفاتر بیشتر در مناطقی که بازارها و بورس‌های کاشی و سرامیک قرار دارد دایر می‌باشند. در تهران خیابان‌های شیراز، آیت الله کاشیانی، فرجام، بنی هاشم و زمزم مهمترین مراکز خرید اینگونه متریال‌های ساختمانی است.


فروشگاه‌های چینی بهداشتی درجه یک و درجه 2

فروشگاه‌های چینی بهداشتی امروز در حال افزایش هستند و برخی از آنها با توجه به نیازمندی‌های ما روز به روز در حال گسترش می‌باشند، نیاز روز افزون جامعه به این ابزارآلات ساختمانی باعث گردیده است که علاوه بر مراکز فروش و نمایندگی‌های و مراکز پخش رسمی محصولات، بسیاری از فروشگاه‌ها در گوشه و کنار شهرها در صدد فروش محصولات چینی بهداشتی در کنار سایر محصولات ساختمانی برآیند. در این فروشگاه‌ها اغلب محصولات سرامیک بهداشتی، در طرح‌ها و مدل‌های مختلف از برندهای معتبر به فروش می‌رسد. قیمت چینی بهداشتی با توجه به نام برند و درجه کیفی آنها متغیر خواهد بود.  
برخی از فروشگاه‌های چینی بهداشتی به صورت یک فروشگاه مصالح ساختمانی هستند و برخی دیگر به صورت یک محیط کاملا مجزا و حرفه ای برای فروش چینی آلات سرویس بهداشتی دایر گردیده است که این فروشگاه‌ها اغلب نمایندگی یا دفتر پخش عمده آن محصول هستند.

 

راه اندازی دفتر پخش چینی بهداشتی

با نگاهی به افزایش روز افزون استفاده از چینی و سرامیک بهداشتی در صنعت ساختمان، سودآوری این صنعت بیش از بیش به چشم می‌آید. به همین دلیل برخی به دنبال راه اندازی دفتر پخش عمده چینی بهداشتی هستند. لازم است بدانید که سودآوری این محصول رابطه نزدیکی با صنعت ساختمان دارد، زمانی که صنعت ساختمان در اوج است این صنعت نیز سود دهی خوبی دارد اما با رکود صنعت ساختمان ممکن است کسب و کارها در این زمینه بخوابد. داشتن ارتباط نزدیک و موثر با سازندگان و وارد کنندگان یک محصول می‌تواند در موفقیت شما درباره راه اندازی دفاتر پخش و فروش عمده آن محصول کمک بسیاری نماید.

های چینی بهداشتی درجه یک و درجه 2


دفاتر پخش و فروش عمده چینی بهداشتی در کاشی لند

پخش و فروش عمده چینی بهداشتی اهمیت بسیاری در صنعت ساختمان دارد. پروژه‌های بزرگ برای دسترسی به محصولات بهتر لازم است که از میان عمده فروشی‌ها و دفاتر پخش بهترین آن را انتخاب نمایند. ایجاد یک بستر و فضای مناسب برای گرد هم آوردن این دفاتر و فروشگاه‌های پخش و فروش عمده چینی بهداشتی در فضای مجازی می‌تواند این فرصت را در اختیار دفاتر کوچک تر یا تازه تاسیس قرار دهد که مانند یک نمایشگاه در کنار سایر دفاتر بزرگتر توانایی‌های خود را برای مصرف کنندگان به نمایش بگذارند. کاشی لند به عنوان پرتال جامع صنعت ساختمان و کاشی و سرامیک کشور سعی دارد با معرفی کسب و کارهای مختلف در پرتال حرفه ای ها، بهترین‌های این کسب و کار را به مخاطبین معرفی نماید تا آنها بتوانند از میان چند گزینه بهترین‌ها را انتخاب نمایند. اگر کسب و کار شما در زمینه توزیع و پخش چینی بهداشتی است همین حالا با ثبت نام در دسته بندی دفتر پخش و فروش عمده چینی بهداشتی جایگاه خود را در کنار سایر حرفه ای‌ها پیدا کنید.
 

  • بازگشت به بالا