دفتر پخش و فروش عمده گاز، هود، سینک و فر

یکی از مهمترین لوازمی که دفاتر پخش و فروش عمده آن از اهمیت بالایی برخوردار است لوازم آشپزخانه مانند گاز، هود، سینک و فر هستند که به صورت عمده فروشی در دفتر پخش و فروش عمده لوازم آشپزخانه به فروش می‌رسند. لوازم آشپزخانه در زندگی مدرن تفاوت زیادی با وسایل آشپزخانه در گذشته دارد، انفجار جمعیت باعث گردید که انسان مدرن برای هماهنگ سازی نیازها به زندگی مینیمال روی بیاورد که به واسطه آن همه چیز کوچک و کاربردی شده است. این امر به خصوص در آشپزخانه‌های آپارتمان‌های نقلی بسیار به چشم می‌آید. افراد، دیگر به دنبال وسایل پرطمطراق و بزرگ گذشته برای آشپزخانه نیستند بلکه بیشتر دنبال لوازمی هستند که محیط کمتری را اشغال کند و در عین حال کارآیی بالایی داشته باشد. هود، اجاق گاز و سینک پر مصرفترین وسایل آشپزخانه اند که ارتباط مستقیم با تغذیه انسان دارند، اجاق گاز و فر به عنوان وسیله ای برای پخت و پز استفاده می‌شود و در هر استفاده از اجاق گاز به دلیل محدود بودن فضا و راه نداشتن آن به فضای بیرون برای تهویه لازم است هود نیز مورد استفاده قرار گیرد در کنار اینها سینک به عنوان محلی برای شستشوی ظروف و مواد غذایی بسیار پرکاربرد است و البته در زندگی مدرن استفاده از فر نیز بسیار گسترده شده است. 

دفتر پخش و فروش عمده گاز، هود، سینک و فر


این نیازمندی‌های اصلی در آشپزخانه و کوچک شدن فضا تولید کنندگان را به سمت خلق ایده‌های جدید برای کوچک کردن وسایل در عین بالا بردن کارآیی آنها سوق داده است و ما شاهد خلق نمونه‌های جدیدی در هود، گاز ، سینک ، فر و سایر وسایل آشپزخانه هستیم. هودهای مخفی و گازهای صفحه ای در کنار سینک‌های چند قلو توکار با اشکال کاربردی تر و فرهای آشپزخانه با انرژی دوگانه برق و گاز نتیجه ایده‌های جدید برای زندگی مینیمال بوده است، این لوازم را در فروش عمده می‌توان به قیمت‌های مناسبی برای استفاده در مجتمع‌های در حال ساخت خریداری نمود.


فروش عمده سینک، هود، گاز، فر

خرید عمده یکی از راه‌های تهیه محصولات به قیمت مناسب است، به طور کل فروشگاه‌های لوازم آشپزخانه و پروژه‌های ساختمانی که تجهیز آشپزخانه نیز جزیی از خدمات پروژه است با خریداری از دفاتر فروش عمده لوازم آشپزخانه همچون اجاق گاز، هود، سینک و فر هزینه‌های خود را کاهش می‌دهند تا بتوانند با قیمت مناسب وسایل بیشتر و با کیفیت تری را خریداری نمایند. فروشگاه‌های لوازم خانگی در شهرستان اغلب برای برآورده نمودن نیاز مشتریان خود، انواع وسایل آشپزخانه را از نمایندگی‌ها یا دفاتر پخش تولید کنندگان که اغلب در تهران قرار دارد خریداری می‌نمایند با این حال برخی از برندهای لوازم خانگی در استان‌های بزرگ اقدام به راه اندازی دفتر نمایندگی می‌کنند تا بتوانند علاوه بر تامین محصولات فروشگاه‌های آن استان، خدمات پس از فروش را هم در آنها ارائه نمایند. این امر علاوه بر جذب مشتری بیشتر به دلیل نزدیکی به محل زندگی موجب محبوبیت بیشتر برند مذکور نیز می‌شود. 


فروش عمده سینک ظرفشویی

سینک‌های ظرفشویی یکی از وسایلی است که در مرحله ساخت و راه اندازی کابینت بسیار مهم است و نصب آن جزیی از کارهای کابینت سازان است. برخی از کابینت سازان با خرید عمده سینک‌های ظرفشویی از یک برند، وظیفه فروش سینک را نیز برعهده گرفته اند. اغلب این کابینت سازان برای کاهش تعرفه‌های خرید خود از دفاتر فروش رسمی به جای فروشگاه‌ها استفاده می‌کنند تا هزینه کمتری برای خرید سینک بپردازند.


لازم به ذکر است که کابینت سازی‌های بزرگ و مجهز علاوه بر نصب سینک روکار و توکار، به نصب گازهای صفحه ای و گازهای شیشه ای، نصب هودهای مخفی و هودهای شیشه ای و همچنین نصب انواع فر توکار نیز می‌پردازند. این کابینت سازان، نصابان حرفه ای را استخدام می‌نماید تا بتوانند تمامی مراحل تجهیز آشپزخانه را در ساخت و ساز و بازسازی بر عهده بگیرند. اغلب آنها با نمایندگی‌ها و دفاتر پخش هود، اجاق گاز، سینک و فر به عنوان لوازم توکار آشپزخانه همکاری می‌نمایند.

فروش عمده سینک ظرفشویی


دفتر پخش کلاسیک هود اجاق گاز سینک فر 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن فروشگاه‌های اینترنتی، شرکت‌های تولید کننده لوازم آشپزخانه توکار مانند هود، گاز، سینک و فر با راه اندازی فروشگاه تخصصی محصولات خود را به صورت عمده و تک فروشی به فروش می‌رسانند. با این حال باز هم دفاتر پخش کلاسیک لوازم آشپزخانه همچنان محبوبیت خود را در میان مشتریان خرید عمده دارد. این دفاتر زیر نظر کارخانجات تولید لوازم خانگی در استان‌ها و شهرهای مختلف راه اندازی می‌شود تا علاوه بر تامین نیاز آن استان بتوانند خدمات پس از فروش را نیز ارائه نمایند. دفاتر فروش اصلی کارخانجات لوازم آشپزخانه اغلب در تهران قرار دارد و از آنجا پخش و فروش عمده محصولات را به استان‌ها و حتی سایر کشورها مدیریت می‌نمایند.


هود سینک گاز ارزان

سه گانه مهم هود، سینک و گاز برای تمامی آشپزخانه‌های آپارتمانی و غیر آپارتمانی و حتی آشپزخانه‌های صنعتی مهم است. خرید ارزان گاز، هود و سینک یکی از اهداف اصلی خریداران است که با گشت زدن در سایت‌های مختلف و فروشگاه‌های شهری به دنبال آن هستند. توجه به این نکته ضروری است که خرید یک جنس با کیفیت اما قیمت مناسب می‌تواند در کاهش هزینه‌ها هم در کوتاه مدت و هم در بلندمدت کمک زیادی به اقتصاد خانواده نماید. شما می‌توانید با خرید از نمایندگی‌ها و دفاتر فروش تولید کنندگان بهترین انتخاب را از میان محصولات با کیفیت با قیمت مناسب داشته باشید. 


مرکز فروش هود، گاز و سینک در تهران

در شهر تهران محصولات مختلف دارای بورس‌های محلی هستند که در واقع بازارچه‌های تخصصی فروش محصولات هستند. لوازم آشپزخانه به خصوص لوازمی که در دکوراسیون نقش کلیدی دارد در کنار سایر وسایل دکوراسیون دارای بورس‌های محلی در تهران است که در اینجا شما را با برخی از آنها آشنا می‌نماییم.
خیابان شیراز و خیابان سهروردی در شمال تهران خیابان هایی هستند که لوازم دکوراسیون به خصوص کاشی و سرامیک و چینی آلات بهداشتی در آنها بسیار مورد توجه است و از آنجایی که وسایل آشپزخانه همچون هود، گاز و سینک ارتباط مستقیمی با کاشی و سرامیک و سایر المان دکوراسیون دارد در این مناطق فروشگاه‌های تخصصی فروش هود، سینک و اجاق نیز وجود دارد که بیشتر به صورت نمونه‌های توکار به فروش می‌رسند.


در جنوب تهران سه راه امین حضور بازاری است که اغلب زوج‌های جوان برای خرید جهیزیه و تجهیزات زندگی به آنجا سر می‌زنند. با وجود قدیمی بودن بافت این منطقه فروشگاه‌های آن، تجهیزات به روزی در اختیار خریداران با قیمت مناسب قرار می‌دهد.
در غرب تهران نیز جنت آباد به عنوان بهترین مرکز خرید لوازم آشپزخانه شناخته می‌شود، ساکنان غرب تهران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های جنت آباد خریدی باکیفیت و قیمت مناسب را تجربه نمایند.

مرکز فروش هود، گاز و سینک در تهران

همانگونه که گفته شد لوازم آشپزخانه علاوه بر کاربردی بودن، بخش مهمی از دکوراسیون اصلی آشپزخانه هستند که در خرید آنها تنها کارآیی اهمیت ندارد و لازم است طرح و رنگ نیز مطابق با کابینت‌ها و کاشی و سرامیک آشپزخانه خریداری شود، در پروژه‌های ساختمانی بزرگ اغلب تجهیز آشپزخانه نیز جزیی از تحویل دکوراسیون است در نتیجه خرید عمده وسایل آشپزخانه به خصوص وسایل توکار اهمیت بالایی دارد و پروژه‌ها با دفاتر فروش و پخش عمده برای داشتن یک خرید قیمت مناسب تر همکاری می‌نمایند. 
وجود یک بستر مناسب برای فروشندگان لوازم آشپزخانه به صورت عمده در فضای مجازی می‌تواند کمک بزرگی به صاحبان پروژه برای بررسی و انتخاب نماید. 


دفاتر پخش و فروش عمده لوازم آشپزخانه در کاشی لند

کاشی لند با راه اندازی پرتال حرفه ای‌ها برای مشاغل زیر مجموعه صنعت ساختمان و دکوراسیون سعی نموده است بهترین‌های هر حرفه را در کنار یکدیگر جمع آوری نمیاد تا مشتریان بتوانند یک بازارچه مجازی را از خدمات مورد نیاز خود در اختیار داشته باشند و از میان ویترینی از فروشندگان و ارائه کنندگان محصولات بهترین‌ها را انتخاب نمایند. این امر علاوه بر کمک به تبلیغ کسب و کار شما می‌تواند مشتریان بالقوه این اصناف را به سوی آنها راهنمایی نماید. اگر در این صنف کسب و کاری دارید همین حالا با ثبت نام در پرتال حرفه ای‌های کاشی لند شما نیز یکی از کاربلدهای پخش و فروش عمده لوازم آشپزخانه باشید.
 

  • بازگشت به بالا