لیست کامل کارخانجات و تولیدکنندگان چسب و مواد شیمیایی ساختمان

در صنعت ساختمان تولید چسب و مواد شیمیایی از اهمیت بالایی برخوردار است، این متریال‌های نوین در صنعت ساخت و ساز کاربرد فراوانی دارد و ما امروزه با نمونه‌های مختلفی از آنها در بازار مواجه هستیم. نمونه هایی که علاوه بر سرعت بخشیدن به کار به آن کیفیت بالایی نیز می‌دهد. استفاده از این نوع متریال به دلیل تازه بودن نیازمند حمایت در کشور است و لازم است فعالان عرصه ساخت و ساز،  تولید کنندگان این محصولات را شناسایی نمایند و با استفاده از محصولات آنها مسیر جدید را در عرصه ساخت و ساز در کشور باز کنند. اگر به عنوان تولید کننده یا مصرف کننده در این عرصه فعالیت می‌کنید، با ما همراه باشید تا مروری کلی بر این صنعت داشته باشیم.

مشاوره رايگان با کارشناسان کاشي لند

021-58961000

تولید کنندگان چسب کاشی

لیست تولیدکنندگان چسب کاشی و سرامیک

کاربرد چسب و مواد شیمیایی در ساخت و ساز

کلیت نام چسب برای بسیاری از ما در ابزار فروشی‌ها و فروشگاه‌های لوازم ساختمانی گیج کننده است. زمانی که برای خرید چسب از یک ابزار فروشی اقدام‌ می‌کنید با انواع و اقسام چسب مواجه‌ می‌شوید که هریک از آنها کاربرد مجزایی دارد. علاوه بر چسب‌ها مواد شیمیایی دیگری نظیر رنگ ها، پاک کننده ها، زیرسازها و ... وجود دارند که باعث سرعت بخشیدن و سهولت انجام برخی از کارها در ساخت و سازها‌ می‌شوند.
 چسب‌ها الزاما از مواد شیمیایی نیستند اما آنچه را که امروزه ما به عنوان چسب‌ می‌شناسیم معمولا با انجام واکنش‌های شیمیایی به وجود آمده اند و به عنوان یک کاتالیزور باعث چسبیدن دو شی به یکدیگر‌ می‌شود. پس بیایید پیش از هر چیز بیایید با تعریف چسب این مواد شیمیایی پرکاربرد در صنعت ساختمان آشنا شویم.

تولید چسب و مواد شیمیایی

خط تولید انواع چسب

تولید چسب با توجه به بازار پر رونق آن بسیار سود آور است. اما با توجه به تخصصی بودن تولید این محصولات شرکت‌های معدودی به تولید چسب‌های ساختمانی مشغول هستند. شرکت‌های تولید کننده انواع چسب علاوه بر تخصصی بودن کارشان از فرمولاسیون مختص به خود استفاده‌ می‌کنند که باعث تفاوت در کیفیت چسب‌ها‌ می‌گردد و به همین دلیل برخی از برندهای چسب در نزد مردم محبوب تر هستند. لازم است بدانید که هر شرکت اختصاصا به ساخت یک نوع چسب نمی پردازد بلکه چندین نوع چسب را در خطوط مختلف تولید‌ می‌نماید.
خطوط تولید با توجه به مواد اولیه به کار رفته‌ می‌تواند چندین نوع چسب مورد استفاده در بازار را تولید نماید. در این میان چسب‌های ساختمانی مانند چسب‌های کاشی، چسب آهن، چسب بتن و ... معمولا در شرکت‌های مجزایی تولید‌ می‌شوند و به عنوان چسب‌های ساختمانی شناخته‌ می‌شوند.

خط تولید چسب کاشی و سرامیک

یکی از مهمترین خطوط تولید چسب، خط تولید چسب کاشی و سرامیک است که با توجه به نیاز صنعت ساختمان به کاشیکاری و ظهور سرامیک‌های پرسلانی جدید که تنها با چسب کاشی قابلیت چسبانده شدن دارن روز به روز از محبوبیت بیشتری برخوردار‌ می‌شوند. این نوع چسب محصولی جدید در کشور ما است برای همین نمونه‌های خارجی در بازار زیاد است، اما با اینحال شرکت‌های تولید کننده با فرمولاسیون خاص خود توانسته اند کیفیت مناسبی از چسب‌های کاشی را ارائه دهند و در مقابل قدرت چسب‌های خارجی قد علم کنند. 

اشتراک رایگان

در قسمت رایگان حرفه ای ها، آگهی شکا یکماه روی سایت قرار دارد و میتوانید در صورت همکاری مجدد با کاشی لند، اشتراک ویژه تهیه فرمائید.

اشتراک ویژه

با پرداخت 999,0000 تومان در مدت زمان یکسال کسب و کار خود را به بهترین روش به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید و شماهم یک حرفه ای شوید.

امکانات ویژه در حرفه ای های کاشی لند

📑 ایجاد صفحه اختصاصی برای آگهی دهنده.
🔎 به کارگیری تمامی اصول سئو در راستای بالا بردن بازدید صفحه
📑ثبت کامل اطلاعات شغلی با روزها و ساعات کاری
📥 درج اطلاعات ارتباطی شما
📍موقعیت یابی و مسیر یابی در نقشه
🖼️ درج پنج عکس و یک فیلم اختصاصی
📝 طراحی اختصاصی آگهی شما
👥 امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین کاربران و آگهی دهنده. 
🏷️ نمایش تخفیف ها
⭐ امتیاز دهی به آگهی و قرار گیری در بخش محبوب ترین ها
⬆️ الویت نمایش بالاتر آگهی در سایت

تولید مواد شیمیایی ساختمانی

در صنعت ساختمان علاوه بر چسب مواد شیمیایی دیگری مانند رنگ ها، پودرهای بندکشی، فوم ها، ضد یخ بتن، محافظ در برابر خوردگی، مواد تخریب کننده، موادشیمیایی کف سازی، درزگیرها، ملات آماده مصرف، پاک کننده‌ها و ... نیز به کار گرفته‌ می‌شود تا ساخت و ساز با کیفیت بهتری در سریعترین زمان ممکن انجام گردد. امروزه با رشد و توسعه صنعت ساختمان در سراسر جهان، شرکت‌های داخلی نیز به دنبال دستیابی به فرمولاسیون مواد مختلف شیمیایی ساختمانی هستند تا بتوانند در این صنعت پر رونق حضور داشته باشند. کما اینکه در ایران شرکت‌های معدودی در این زمینه فعالیت‌ می‌کنند که محصولات آنها بسیار با کیفیت و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی است. توصیه می‌کنیم اگر به دنبال خرید اینگونه محصولات هستید حتما از محصولات ایرانی نمونه هایی را استفاده کنید.

تولیدکنندگان چسب و مواد شیمیایی در کاشی لند

عدم وجود یک بستر مناسب برای معرفی و ایجاد تعامل میان شرکت‌ها تولید کننده انواع چسب و مواد شیمیایی و مصرف کنندگان آنها در ایران کاشی لند را به عنوان بانک جامع اطلاعات کاشی و سرامیک و صنعت ساختمان ایران بر آن داشت تا با فراهم نمودن این بستر به دنبال ایجاد یک فضای مناسب برای تعامل هر چه بیشتر در میان صنف‌های مرتبط با صنعت ساخت و ساز باشد. اگر شما یکی از تولید کنندگان انواع چسب و مواد شیمیایی در ایران هستید‌ می‌توانید با عضویت در پرتال حرفه ای‌های کاشی لند علاوه بر معرفی محصولات خود از یک فضای حرفه ای برای ارتباط با مصرف کنندگان و سایر هم صنفان خود استفاده نمایید.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با پشتیبانی حرفه ای های کاشی لند در ارتباط باشید

  • بازگشت به بالا