تولید کنندگان تک گل و قطعات دکوری 

تولید تک گل و قطعات دکوری با توجه به افزایش روز افزون استفاده از آنها در دکوراسیون داخلی روز به روز در حال گسترش است. ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر کاشی و سرامیک که دارای منابع غنی از مواد اولیه تولید سفال است و همچنین با در اختیار داشتن دانش فنی تولید در این حوزه می تواند یکی از کشورهای مطرح در زمینه تولید انواع تک گل و قطعات دکوری در جهان شود.

مشاوره رايگان با کارشناسان کاشي لند

021-58961000

ليست توليدکنندگان قطعات پخت سوم کاشی و سرامیک

کارخانه های پخت سوم کاشی

تامین قطعات دکوری سفالی در کشور تنها از طریق تولید انجام نمی شود و ممکن است روش های دیگری برای تامین بازار به کار گرفته شود. با افزایش تقاضا در بازار برخی از شرکت‌ها اقدام به واردات لوازم دکوری از تولیدکنندگان خارجی نموده اند. این لوازم بیشتر از چین وارد کشورمان می‌شود و باعث گردیده یک رقابت تنگاتنگی میان تولیدات داخل و تولیدات خارجی به وجود آید.

تولید کنندگان تک گل و قطعات دکوری در ایران  

 در سال گذشته چندین کارخانه و خط تولید کاشی تزیینی یا همان کاشی تک گل به بهره برداری رسیده است که نوید یک آینده روشن برای تولیدکنندگان و فروشندگان فعال در این عرصه می‌دهد. با روی کار آمدن تولیدات مرغوب تزیینی در کشور شاهد صادرات برخی از تولید کنندگان تک گل و لوازم دکوراتیو به سایر کشورها هستیم. راه یابی به بازار جهانی می‌تواند یک شروع برای افرادی باشد که به این کار علاقمند هستند و به دنبال گسترش فعالیت خود می‌باشند.

تولید کنندگان تک گل و قطعات دکوری

تولید انواع قطعات پخت سوم قطعات ریز دکوری

 این هنر امروزه بخش مهمی از دکوراسیون و نازکاری ساختمان را به خود اختصاص می‌دهد و مراکز تخصصی بسیاری در زمینه آن دایر گردیده است که وظیفه آنها ایجاد فضاهای دکوراتیو مبتنی بر نیاز مشتریان است. اهل فن در هنر دکوراسیون سعی دارند تا با استفاده از لوازم دکوری و کاشی تک گل در کنار وسایل روزمره زندگی، فضایی مطابق با سلیقه و نیاز مشتریان خود به وجود آوردند. این هنر در سالهای اخیر توجه بسیاری را به خود جلب نموده است و شاهد رشد و توسعه زیر مجموعه‌های آن مانند تولید کنندگان تک گل و قطعات و لوازم دکوری بوده ایم. اگر به دنبال خرید تک گل و قطعات دکوری هستید، با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با این حرفه با تولیدکنندگان حرفه ای در این حوزه آشنا شوید.

 

 

اشتراک رایگان

در قسمت رایگان حرفه ای ها، آگهی شکا یکماه روی سایت قرار دارد و میتوانید در صورت همکاری مجدد با کاشی لند، اشتراک ویژه تهیه فرمائید.

اشتراک ویژه

با پرداخت 2,999,0000 تومان در مدت زمان یکسال کسب و کار خود را به بهترین روش به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید و شماهم یک حرفه ای شوید.

امکانات ویژه در حرفه ای های کاشی لند

📑 ایجاد صفحه اختصاصی برای آگهی دهنده.
🔎 به کارگیری تمامی اصول سئو در راستای بالا بردن بازدید صفحه
📑ثبت کامل اطلاعات شغلی با روزها و ساعات کاری
📥 درج اطلاعات ارتباطی شما
📍موقعیت یابی و مسیر یابی در نقشه
🖼️ درج پنج عکس و یک فیلم اختصاصی
📝 طراحی اختصاصی آگهی شما
👥 امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین کاربران و آگهی دهنده. 
🏷️ نمایش تخفیف ها
⭐ امتیاز دهی به آگهی و قرار گیری در بخش محبوب ترین ها
⬆️ الویت نمایش بالاتر آگهی در سایت

تولید کنندگان و کارخانجات قطعات دکوری پخت سوم در کاشی لند

ممکن است شما یکی از تولیدکنندگان یا واردکنندگان قطعات دکوری سفالی باشید که به دنبال جایگاه مناسبی برای معرفی و توزیع محصولات تولیدی و وارداتی خود باشید، کاشی لند همان جایی است که به آن نیاز دارید. آنچه مشهود است گسترش روز افزون صنعت دکوراسیون در کشور و نیاز جامعه به عناصر دکوراتیو در فضاهای داخلی است. بسیاری از تولید کنندگان داخلی و حتی وارد کنندگان در گمنامی این عرصه جدید به سر می‌برد. برای معرفی کسب و کار مرتبط با لوازم دکوری و کاشی تک گل لازم است از یک بستر اینترنتی مناسب استفاده نمایید. حضور در پرتال حرفه ای شو کاشی لند به عنوان یک بانک اطلاعاتی برای معرفی کسب و کارتان و ایجاد ارتباط موثر با شرکت‌های هم صنف و آگاهی از آخرین اتفاقات روز صنعت کاشی تک گل و لوازم دکوری می‌تواند یک قدم رو به جلوی کسب و کار شما باشد، پس همین الات برای ثبت نام در کاشی لند اقدام نمایید.

سوالات متداول در زمینه تولیدکنندگان تک گل و قطعات دکوری کاشی

+روش های پخت کاشی و سرامیک چیست؟

شناخت اهمیت پخت به شما کمک می کند که تفاوت محصولات مختلف را بهتر درک کنید. در صنعت کاشی و سرامیک محصولات با توجه به نوع و کاربردی که دارند دارای سه نوع پخت هستند. برخی از محصولات فقط یکبار وارد کوره می‌شوند که به آنها تک پخت گفته می‌شود. برخی دیگر، پس از لعاب زنی مجددا وارد کوره می‌شوند تا پخت دوم اعمال گردد و طرح به کمک لعاب تثبیت شود. بسیاری از کاشی و سرامیک‌ها شامل این دو نوع کاشی، تک پخت و کاشی دو پخت هستند اما نوع سومی نیز وجود دارد که پس از پخت دوم وارد مرحله پخت سوم می‌شود، پختی که باعث جلوه گری بیشتر نقش و طرح ایجاد شده بر روی کاشی و سرامیک و تثبیت هر چه بهتری نقش و نگار آن می‌شود. این کاشی برای تثبیت طرح و مقاوم سازی بیشتر مجددا وارد کوره شده اند. این نوع کاشی که به کاشی پخت سوم یا تک گل معروفند به عنوان کاشی‌های دکوراتیو و کاشی تزیینی کاربرد دارد و از قیمت بالایی برخورداراند. از آنها بیشتر به عنوان یک نوار تزیینی در میان کاشی و سرامیک  معمولی استفاده می کنند تا بتوانند جلوه ای نو در فضا ایجاد نمایند.

+تولید کاشی تک گل یا پخت سوم چگونه است؟

کاشی تک گل بیشتر از نوع طرح‌های حاشیه ای و تزیینی هستند که در فضاهای بین کابینی در آشپزخانه، نوارهای تزیینی در حمام و سرویس بهداشتی و ازاره دیوار نشیمن یا پذیرایی استفاده می‌شود. این نوع کاشی علاوه بر مقاوم بودن، نور را به زیبایی انعکاس می‌دهند و در مقابل شتشو و مواد شوینده مقاومت بالایی دارند و دچار رنگ پریدگی و تغییر رنگ به مروز زمان نمی شوند.  کاشی‌های تک گل در کارخانه کاشی و سرامیک معمولی تولید نمی شوند و کارخانجات آنها اغلب مجزا هستند و به عنوان کارخانجات کاشی تزیینی فعالیت مستقلی دارند. کاشی‌های تک گل دارای برجستگی هایی هستند که با استفاده از وتروزا ایجاد شده است و بوسیله چاپ اسکرین و چندباره، نقش و نگار روی آنها نهایی می‌شود و بالاخره در دمای پایین تر برای بار سوم حرارت داده می‌شوند تا نقش به خوبی تثبیت شود. برخی از کارخانجات کاشی و سرامیک محصولات تولیدی خود را پس از تولید برای پخت سوم به کارخانجات ای نوع کاشی و سرامیک ارسال می‌کنند.

+کارخانه های تولید سفال، لوازم دکوری سفالی و چینی

سفال را شاید بتوان یکی از قدیمی ترین دست ساخته های بشر دانست که برای خلق وسایل جدید مورد نیاز زندگی روزمره از آن استفاده نمود. استفاده از خمیر رس که به آسانی در دست بشر شکل می‌گرفت را می‌توان یکی از بزرگترین تحولات بشر پس از کشف آتش دانست. کشف خاصیت پختن گل در مجاورت آتش باعث شد که انسان به فکر توسعه آن بیفتد و کم کم سفال یا همان گل خشک حرارت دیده در تمامی ابعاد زندگی بشر خود را وارد نمود. از آنجایی که ساخت ظروف فلزی هزینه و زحمت زیادی داشت به مرور ظروف سفالی جایگزینی برای آنها گردید تا زمانی که در سده‌های اخیر شیشه و در نوع جدیدتر پلاستیک و لاک جای سفال را گرفت و ظروف و المان‌های سفالی تبدیل به یک عنصر تزیینی گردیدند که کمتر به جنبه کاربردی آنها توجه می‌شود. امروزه مهمترین کاربرد سفال به عنوان کاشی و سرامیک و لوازم دکوراتیو است که اکثر آنها در صنعت دکوراسیون کاربرد دارند. این کاشی و سرامیک با توجه به پخت آنها در دکوراسیون کاربرد دارند. 

+اهمیت لوازم دکوری و وسایل تزیینی منزل

با افزایش اهمیت دکوراسیون داخلی به همان اندازه استفاده از لوازم دکوری و قطعات دکوراتیو نیز افزایش یافته است. لوازم دکوری و وسایل تزیینی تنوع گسترده ای دارند و هدف تمامی آنها زیباسازی و ایجاد فضاهای دکوراتیو است. وسایل تزیینی می‌تواند شامل هر چیزی شود از یک گلدان کوچک گل گرفته تا یک تابلوی بزرگ روی دیوار یا یک لوستر قیمتی آویزان از سقف که هریک از آنها جنبه ای از بار دکوراسیون فضا را بر عهده دارند.  لوزام و قطعات دکوری از متریال‌های مختلفی همچون سفال، فلز، پلاستیک، شیشه، پارچه، گیاه، کاغذ و ... تولید می‌شود. شیوه تولید آنها نیز متفاوت است برای مثل برخی از ظروف دکوراتیو فلزی به کمک ریخته گری تولید شده اند و برخی از طریق چکش کاری اما در انتها به عنوان یک عنصر تزیینی شناخته می‌شوند. مهمترین وسایل دکوراتیو منزل لوازم دکوری سفالی و چینی هستند که بیشتر آنها از روش پخت سوم تولید می‌شوند یعنی همان روشی که کاشی‌های تک گل ساخته می‌شود تا یک عنصر تزیینی مقاوم و جذاب را عرضه نمایند

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با پشتیبانی حرفه ای های کاشی لند در ارتباط باشید

  • بازگشت به بالا