طراحی و اسکن طرح کاشی

یکی از بخش‌های مهم در تولید کاشی و سرامیک طراحی و اسکن طرح کاشی و سرامیک است که امروزه به عنوان یکی از مشاغل مهم در تولید محصولات جدید خود را نشان داده است. توجه به گسترش تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در جهان به خصوص بر اهیمت این شغل افزوده است. این حرفه در سالهای اخیر در ایران نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا یکی از عوامل اصلی در تولید کاشی و سرامیک طرح و نقش آن است. اگر شما یکی از فعالان عرصه تولید کاشی و سرامیک یا یکی از طراحان طرح و نقش هستید، در این مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر مرور بر این رشته به معرفی شرکت‌های و طراحان برتر کاشی و سرامیک بپزدایم.

مشاوره رايگان با کارشناسان کاشي لند

021-58961000
اسکن طرح کاشی

خدمات اسکن کاشی

طراحی کاشی و سرامیک حرفه ای

امروزه با صنعتی شدن تولید کاشی و سرامیک و روی کار آمدن دستگاه‌های چاپ طراحی بر روی کاشی دیگر مانند گذشته به روش دستی انجام نمی شود بلکه انواع طرح سرامیک و کاشی به کمک نرم افزار‌های گرافیکی پیشرفته توسط افراد حرفه ای طراحی‌ می‌گردد و این طرح‌ها با کمک کامپیوترهای سیستم اتوماسیون کارخانجات کاشی و سرامیک به دستگاه‌های چاپ داده‌ می‌شود و در مرحله چاپ بر روی کاشی و سرامیک پیاده‌ می‌گردد.

طرح‌های جدیدی اغلب شامل طرح کاشی کاری ساده، طرح کاشی کاری فانتزی و طرح کاشی کاری برجسته‌ می‌شود که هریک با توجه به نیاز جامعه و توانایی‌های خط تولید برایشان طراحی و اجرا می‌شود.

طراحی کاشی و سرامیک حرفه ای

اسکن طرح کاشی

طرح‌ها در گذشته اغلب به صورت پیش طرح بر روی کاغذ ترسیم‌ می‌گردید و آنگاه بر روی کاشی پیاده‌ می‌شد. کاشی‌ها در ابعاد کوچک تولید‌ می‌شدند و زمانی که یک طرح پیوسته و بزرگ مد نظر کاشی ساز بود این طرح از کنار هم چیدن چند کاشی کوچک به دست‌ می‌آمد به این ترتیب که کاشی‌ها را در کنار هم‌ می‌چیدند و طرح روی کاغذ را در ابعاد بزرگتر روی کاشی‌ها به صورت پیش طرح اجرا‌ می‌کردند و سپس به رنگ آمیزی آنها‌ می‌پرداختند تا به مرحله لعابدهی و پخت دوم برسد. کاشی‌ها در این روش کد گذاری‌ می‌شد تا پس از پخت مشخص گردد کدام کاشی در کدام قسمت از طرح باید استفاده شود. 

امروزه دیگر نیازی به چنین سیستم قدیمی نیست، طراحان ابتدا بر روی کاغذ اتود اولیه را شروع‌ می‌کنند و به طراحی ایده‌های خود مطابق با خواسته کارفرما‌ می‌پردازند پس از تکمیل، آن را اسکن‌ می‌کنند و آنگاه به کمک نرم افزارهای مختلفی که به آنها اشاره گردید طرح نهایی را تهیه‌ می‌کنند و خروجی‌ می‌گیرند، این طرح به صورت فایل در سیستم کامپیوتر دستگاه‌های چاپ خط تولید قرار‌ می‌گیرد و سیستم اتوماسیون برنامه اجرای طرح بر روی کاشی و سرامیک را به دستگاه‌ می‌دهد. در نهایت دستگاه‌های چاپ مانند یک چاپگر معمولی کار چاپ طرح را با رنگ بندی مناسب بر روی کاشی و سرامیک اجرا‌ می‌کنند. 

از مهمترین طرح‌های کاشی و سرامیک‌ می‌توان به طرح کاشی آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشاره نمود که مخاطبین بسیاری در بازار دارد.

اشتراک رایگان

در قسمت رایگان حرفه ای ها، آگهی شکا یکماه روی سایت قرار دارد و میتوانید در صورت همکاری مجدد با کاشی لند، اشتراک ویژه تهیه فرمائید.

اشتراک ویژه

با پرداخت 999,0000 تومان در مدت زمان یکسال کسب و کار خود را به بهترین روش به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید و شماهم یک حرفه ای شوید.

امکانات ویژه در حرفه ای های کاشی لند

📑 ایجاد صفحه اختصاصی برای آگهی دهنده.
🔎 به کارگیری تمامی اصول سئو در راستای بالا بردن بازدید صفحه
📑ثبت کامل اطلاعات شغلی با روزها و ساعات کاری
📥 درج اطلاعات ارتباطی شما
📍موقعیت یابی و مسیر یابی در نقشه
🖼️ درج پنج عکس و یک فیلم اختصاصی
📝 طراحی اختصاصی آگهی شما
👥 امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین کاربران و آگهی دهنده. 
🏷️ نمایش تخفیف ها
⭐ امتیاز دهی به آگهی و قرار گیری در بخش محبوب ترین ها
⬆️ الویت نمایش بالاتر آگهی در سایت

طراحی و اسکن طرح کاشی در کاشی لند

فراهم نمودن یک بستر مناسب برای گرد هم آوردن حرفه ای‌ها در هر صنفی به صنایع مختلف کمک‌ می‌کند که افراد کاربلد را در یک محیط حرفه ای در دسترس داشته باشند و بتوانند در مواقع لزوم بهترین‌ها را از میان گزینه‌های مختلف انتخاب نمایند. کاشی لند به عنوان بانک جامع اطلاعات صنعت کاشی و سرامیک ایران در صدد است با راه اندازی این بستر مناسب برای کسب و کارهای صنعت کاشی کشور محیطی پربار و رو به توسعه را فراهم آورد، به خصوص در رشته طراحی کاشی که یک رشته نوپا است و لازم است طراحان کاشی یکدیگر را بشناسند و در جهت رشد و پیشرفت خود قدم بردارند . اگر شما هم یکی از طراحان کاشی‌ و سامیک هستید می‌توانید با ثبت نام در پرتال حرفه ای ها، نام خود در کنار سایر طراحان ثبت نمایید و به توسعه کسب و کار خود بپزدازید.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با پشتیبانی حرفه ای های کاشی لند در ارتباط باشید

  • بازگشت به بالا