فروشگاه کاشی و سرامیک

فروش کاشی و سرامیک در فروشگاه‌های مصالح ساختمانی و کاشی و سرامیک با توجه به نقش کاشی و سرامیک در صنعت ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. کاشی و سرامیک به عنوان مهمترین پوشش دهنده ساختمانی شناخته‌ می‌شود که در صنعت ساخت و ساز و نوسازی بنا کاربرد فراوانی دارد. تنوع گسترده طرح، رنگ و نوع کاشی و سرامیک باعث گردیده علاوه بر تولید کنندگان مختلف، عرضه کنندگان و فروشگاه‌های بسیاری به فروش این مصلح روی آورند. اگر شما به دنبال خرید کاشی و سرامیک هستید در این مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر مرور جایگاه فروش این محصول شما را با برخی از فروشگاه‌های کاشی و سرامیک آشنا نماییم تا بتوانید بهترین خرید را متناسب با نیازتان از فروشگاه‌های ثبت شده در پرتال جامع کاشی لند داشته باشید.

فروشگاه کاشی و سرامیک

تولید کاشی و سرامیک در ایران

ایران همواره در میان تولید کنندگان برتر صنعت کاشی و سرامیک جهان بوده است و در دنیا سبک‌های شناخته شده ای از کاشی و سرامیک را به نام خود دارد. شاید بتوان ایران را جزو اولین کشورهایی که در آن آجرهای لعابدار به سوی کاشی شدن قدم برداشتند برشمرد. نام کاشی زرین فام دوره ایلخانی همیشه بر تارک صنعت کاشی و سرامیک ایران خواهد درخشید. امروزه  ظرفیت تولید کاشی و سرامیک در ایران در حدود 700 میلیون متر مربع در سال است که بیش از نیمی از آن استفاده می‌شود و به دنبال افزایش تولید هستیم تا بتوانیم در میان کشورهای تولید کننده و صادر کننده کاشی و سرامیک جهان، چایگاه ایران را  ارتقا دهیم و بتوانیم ارز آوری بیشتری را به واسطه صنعتی که بیش از 90 درصد مواد اولیه آن تولید داخل است را تجربه نماییم. 

در طول سالهای گذشته ایران از لحاظ تولید و صادرات کاشی و سرامیک در میان ده کشور برتر جهان جای دارد و توانسته است رتبه‌های چهارم تولید کننده و صادر کننده برتر را از آن خود نماید. تقریبا نیمی از تولید کاشی و سرامیک به خارج از کشور صادر شده است و نیمی دیگر از سهم تولید در بازار داخلی توزیع گردیده است که وظیفه فروش آن بر عهده فروشگاه‌های کاشی و سرامیک حقیقی و مجازی بوده است. 

فروشگاه اسلب، پرسلان، کاشی و سرامیک

ساخت و ساز در تمامی کشورهای جهان در حال رشد است حتی با وجود شیوع بیماری کرونا و کاهش تردد افراد در خارج از منزل، ساخت و ساز با افت زیادی مواجه نشده است زیرا نیاز انسان به ساختمان جدید و نیاز به بازسازی بنا و تغییر دکوراسیون داخلی چیزی است که حتی یک ویروس کشنده جهانی نیز نمی تواند مانع آن شود در نتیجه همچنان فروشگاه‌های کاشی و سرامیک از محبوبیت خاصی در میان ساختمان سازان برخوردارند و این فروشگاه‌ها با ویترینی از انواع کاشی و سرامیک مورد نیاز جامعه آماده ارائه خدمات و فروش کاشی و سرامیک هستند. کاشی و سرامیک تنوع گسترده ای دارند و با نام‌های مختلفی از جمله کاشی دیواری، سرامیک کف، پریلان، سرامیک فول بادی، اسلب و ... شناخته می‌شود که هریک متناسب با فضایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با یک انتخاب منسب بهترین‌ها را برای فضای مورد نظر خود انتخاب کنید. اگر به دنبال خرید کاشی و سرامیک در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف هستید لازم است بدانید که امروزه فروش کاشی و سرامیک تنها در فروشگاه‌های حقیقی انجام نمی شود و برخی از فروشگاه‌های مجازی نیز این متریال حیاتی را تامین می‌کنند و شما می‌توانید با سر زدن به این فروشگاه‌ها متریال‌های مطابق با نیاز خود را پیدا نمایید.

فروش کاشی و سرامیک در فروشگاه کاشی

راه اندازی فروشگاه کاشی وسرامیک

ممکن است در میان افرادی که به دنبال خرید هستید برخی نیز به دنبال آشنایی با اصول فروش کاشی و سرامیک باشند و به فروشگاه کاشی به عنوان یک شغل نگاه کنند. فروش کاشی و سرامیک دارای محبوبیت بسیاری در میان کسانی که سرمایه ای اولیه دارند است زیرا عرضه کاشی و سرامیک یک شغل ایمن است به واسطه فساد ناپذیری و مدت زمان طولانی ماندگاری متریال‌های آن در نتیجه این محصول به راحتی  می‌تواند در فروشگاه باقی بماند تنها نکته مهم طرح و نقش کاشی و سرامیک است که ممکن است با گذشت زمان محبوبیت خود را از دست بدهد، پس فروش کاشی و سرامیک پیش از پیان فصل ساخت و ساز می‌تواند به سود بیشتر شما کمک نماید.
فراموش نکنید اغلب تغییر دکوراسیون بر پایه طرح و نقش ترند شده در میان مردم اعمال می‌شود. اگر شما به دنبال راه اندازی یک شغل هستید می‌توانید در این زمینه فعالیت نمایید و اگر این شغل را دارید باید بدانید که عرضه کاشی و سرامیک ریزه‌کاری‌های فراوانی دارد و بر‌خلاف آنچه برخی از افراد فکر می‌کنند و آن را یک شغل یکنواخت‌ می‌دانند این شغل دارای تنوع بسیاری است و شما می‌توانید در کسب و کار خود تنوع بسیاری ایجاد نمایید.

خرید کاشی و سرامیک از کارخانه

اگر به دبنال خرید کاشی و سرامیک با قیمت مناسب هستید خرید مستقیم کاشی و سرامیک از کارخانه یکی از روش‌های مناسب این کار است زیرا واسطه‌ها حذف شده و سود آنها از قیمت کاشی و سرامیک کسر می‌شود. فروشگاه‌های بزرگ و کوچک کاشی و سرامیک به طور کل در همه ی شهر‌ها وجود دارند، این فروشگاه‌ها در توزیع محصولات مختلف کاشی و سرامیک از برندهای مختلف داخلی و خارجی فعالیت‌ می‌نمایند. برخی از آنها نماینده مستقیم شرکت‌های سازنده کاشی و سرامیک هستند یعنی کاشی و سرامیکی که ارائه‌ می‌کنند مستقیم از خود کارخانه کاشی تهیه‌ می‌شود و خرید از این فروشگاه‌های‌ می‌تواند در قیمت نهایی برای خریدار سودآور باشد زیرا با حذف واسطه‌ها خریدار با قیمت مناسب تری‌ می‌توانید کاشی و سرامیک مورد نظر خود را تامین نمایید.
حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم از کارخانه کاشی نه تنها برای خریداران بلکه برای فروشندگان نیز مزایای بسیاری دارد که مهمترین آن کاهش هزینه‌های خرید است. شما به‌عنوان یک مدیر اقتصادی به راحتی می‌توانید با خرید محصولات از کارخانه اصلی کمی از هزینه‌های خود کاهش دهید تا سود بیشتری عایدتان شود. 

حراج کاشی و سرامیک در فروشگاه کاشی و سرامیک

خرید کاشی و سرامیک با یک قیمت مناسب در حراج کاشی و سرامیک فرصتی است که بسیاری از فعالان عرصه ساخت و ساز به دنبال آن هستند به خصوص در ساخت و سازهای بزرگ که لازم است متراژ بالایی کاشی و سرامیک تهیه شود در نتیجه هر ریالی که بابت یک متر کاشی و سرامیک تخفیف گرفته شود یا کمتر از نرخ سایر فروشگاه‌ها عرضه شود سود بزرگی برای سازندگان و حتی خریداران نهایی به همراه خواهد داشت. 
فروشگاه‌ها نیز متعاقب حراج برخی از محصولات خود‌ می‌توانند سود مناسبی به دست آورند و از انباشت محصولات در فروشگاه خود جلوگیری نمایند. به طور کل حراج کاشی و سرامیک در محصولات فرصت خوبی برای فروشگاه‌ها است تا بتوانند هم مشتری ثابت خود را بیابند و هم محصولات خود را به سرعت با نمونه‌های جدیدتر جایگزین نمایند و طرح‌های ترند شده را تامین نمایند.
 

حراج کاشی و سرامیک در فروشگاه کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک ارزان در فروشگاه کاشی و سرامیک

خرید کاشی و سرامیک ارزان برای کسانی که به دنبال تغییر دکوراسیون یا ساخت و ساز هستند یک هنر است. از آنجایی که فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت در جذب مشتری بسیار اهمیت دارد برخی از فروشگاه‌های کاشی و سرامیک لازم است که از فرصت‌ها برای ارائه محصولات خود استفاده نمایند زیرا هم به افزایش فروش خود کمک‌ می‌کند و هم با سلیقه‌های جدید افراد آشنا‌ می‌شوند، فروش‌های آخر فصل می‌تواند فرصت مناسبی برای ارائه تخفیف‌های جزیی باشد. اگر شما در کار فروش گاشی و سرامیک هستید فراموش نکنید که یکی از مهمترین راه‌های ارائه محصول استفاده از فضای مجازی و حضور در سوشال مدیا یا همان جامعه اینترنتی است که این روزها یکی از مطمئن‌ترین روش‌های فروش است.

بازاریاب یا تبلیغ در فضای مجازی برای فروشگاه‌های کاشی و سرامیک

در گذشته فروشگاه‌ها به خصوص فروشگاه‌های بزرگ کاشی و سرامیک برای معرفی محصولات خود و جذب مشتری از بازاریاب استفاده‌ می‌کردند که این بازاریاب به پروژه‌های مختلف ساخت و ساز سرکشی‌ می‌کردد و با ارائه مشخصات محصولات به دنبال جذب مشتری بود، این روش همچنان برای فروشگاه‌های بسیار بزرگ پابرجاست اما روش مناسبی برای فروشگاه‌های کوچک و تازه تاسیس نیست زیرا ممکن است هزینه ای ناخواسته را تحمیل نماید. توصیه ما به همه فروشگاه‌ها و فروشندگان کاشی و سرامیک بزرگ و کوچک برای بازاریابی استفاده از فضای مجازی است.
فضای مجازی برای معرفی کسب و کار و فروشگاه کاشی و سرامیک‌ می‌تواند راه حلی مناسب، در دسترس، کم خرج و بدون استهلاک باشد. فضاهای مجازی مانند پیج‌های فروشگاهی بر روی پلتفروم‌های مختلف در کنار وب سایت‌های فروشگاهی به وجود آمده اند و شما‌ به عنوان یک دارنده فروشگاه کاشی و سرامیک می‌توانید به راحتی کسب و کار خود را معرفی نمایید و به فروش محصولات خود بپرداید. همچنین کسانی که به دنبال خرید کاشی و سرامیک هستند از هر نقطه ای می‌توانند محصولات شما را به راحتی انتخاب و خرید نمایند.

فروشگاه‌های کاشی و سرامیک در کاشی لند

کاشی لند به عنوان بانک اطلاعات کاشی و سرامیک ایران سعی دارد فضایی گرم و صمیمی برای کسانی که در صنعت کاشی و سرامیک ایران و جهان کار‌ می‌کنند فراهم نماید. فضایی که علاوه بر معرفی کسب و کار شما باعث افزایش ارتباطاتان با مشاغل مرتبط و به روز رسانی اطلاعاتتان در حوزه صنعت کاشی و سرامیک‌ می‌شود. استفاده از این فرصت‌ می‌تواند همان جهشی باشد که شما برای دیده شدن کسب و کار خود به آن نیاز داشتید پس این فرصت را از دست ندهید. پس اگر شما نیز در حوزه فروش کاشی و سرامیک فعالیت می‌کنید با عضویت در حرفه ای‌های کاشی لند به جمع فعالان این عرصه بپیوندید تا یک محیط کاملا حرفه ای را برای ارائه خدمات حرفه ای در کشور فراهم آوریم.

  • بازگشت به بالا