فروش پانل و استند کاشی

پانل و استند ابزاری اساسی در نمایش کاشی و سرامیک در فروشگاه‌های و نمایشگاه‌های کاشی و سرامیک است که امروزه از استقبال زیادی در صنف کاشی فروشان برخوردار است. نمایش جذابیت‌های یک کاشی و سرامیک ارتباط مستقیمی با زمینه ای که بر روی آن اجرا شده است دارد در نتیجه یک پانل و استند خوب می‌تواند با نمایش هرچه بهتر طرح و مدل اجرای کاشی و سرامیک در فروش آن نقش موثری داشته باشد. شرکت‌های تولید کننده استند و پانل در ایران محدود هستند، برای آشنایی با ساخت پانل و استند و برخی از شرکت‌های سازنده آن با ما در این مطلب همراه شوید.

 

مشاوره رايگان با کارشناسان کاشي لند

021-58961000
فروش پانل و استند کاشی

لیست فروشندگان و تولیدکنندگان پانل و استند کاشی

سازنده استند کاشی و سرامیک

با افزایش فروش کاشی و سرامیک و همچنین افزایش فروشگاه‌‌های کاشی در سراسر کشور لزوم ساخت استندهای کاشی بیشتر از همیشه احساس گردید تا جایی که شرکت‌‌هایی اختصاص به ساخت پانل‌‌ها و استندهای کاشی و سرامیک ظهور کردند و امروزه بسیاری از آنها از شرکت‌‌ها معتبری هستند که در صورت راه اندازی فروشگاه کاشی و سرامیک‌ می‌توانید پانل و استند مورد نیازتان را از این تولیدی‌ها تهیه نمایید.
به طور کل سازندگان استند با استفاده از افراد باتجربه توانسته اند در زمینه تولید انواع پانل کاشی و سرامیک و استند کاشی و سرامیک در نمونه‌‌های ثابت، متحرک، لولایی و پیچ و مهره ای نمونه‌‌های موفقی بسازند که در فروشگاه‌‌ها و نمایشگاه‌‌های کاشی و سرامیک، سنگ‌‌های تزیینی و موزاییک‌‌ها به موفقیت زیادی دست پیدا نمودند.

انتخاب نوع پانل برای فروشگاه
پانل و استند کاشی

فروش استند سرامیک 

برای خرید استند سرامیک توصیه‌ می‌شود از پروفایل و پیج‌های کاری خود سازندگان صنعت استند سازی در فضای مجازی دیدن نمایید و سعی کنید بدون واسطه محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید. بسیاری از فروشندگان تازه کار به دنبال خرید استند کاشی و سرامیک دست دوم هستند. این نوع استندها اگر سالم باشند گزینه مناسبی در ابتدای کار است زیرا قیمت آنها نسبت به نمونه نو پایین تر است و شما‌ می‌توانید در فروشگاه کوچکتان با صرف هزینه کمتر یک شو روم جذاب از کاشی و سرامیک داشته باشید. اگر به دنبال خرید استند و پانل برای نمایش محصولات خود هستید سازندگان استند و پانل را در کاشی لند مشاهد نمایید.

نمایش کاشی و سرامیک در فروشگاه ها

کاشی و سرامیک به عنوان مهمترین پوشش دهنده ساختمانی شناخته‌ می‌شود که یکی از زیرشاخه‌‌های مهم صنعت ساختمان است، صنعتی که جامعه بشری همواره به آن نیاز دارد به همین دلیل تولید و عرضه کاشی و سرامیک هرگز متوقف نمی‌شود و به قوت خود باقی است. امروزه فعالیت در حوزه کاشی و سرامیک یک فعالیت سودآور است و ما شاهد رشد و گسترش کارخانجات کاشی و سرامیک در سراسر جهان و متعاقب آن افزایش تعداد فروشگاه‌‌های کاشی و سرامیک هستیم. فروشگاه‌‌هایی که در گوشه و کنار شهر به خصوص در محله‌‌هایی که فروش مصالح ساختمانی در آن بیشتر است به چشم‌ می‌خورند. این فروشگاه‌ها برای ارائه محصولات خود نیازمند دکوراسیون و دیزاین خاصی هستند که به کمک پانل و استند کاشی و سرامیک به وجود می‌آیند. استند و پانل کاشی از مهمترین لوازمی است که در فروشگاه کاشی و سرامیک باید وجود داشته باشد. آنها ابزاری اساسی در نمایش هر چه بهتر طرح کاشی و سرامیک پس از اجرا هستند که می‌تواند در فروش کاشی و سرامیک نقش داشته باشد.

پنل و استند کاشی چیست؟ 

کاشی و سرامیک یک متریال تخت است که نمی‌توان در فروشگاه‌ آن را روی هم یا روی زمین چید و لازم است که پایه و بیسی برای قرار دادن انواع کاشی و سرامیک داشته باشیم تا طرح و رنگ آن در کنار کاشی و سرامیک‌های مکمل به خوبی به نمایش گذاشته شود. این امر در فروشگاه‌‌های کاشی و سرامیک بسیار حائز اهمیت است. شما یک مغازه خوار و بار فروشی را بدون قفسه‌‌های آن در نظر بگیرید که هیچ فضایی برای دسته بندی و چیدن محصولات وجود ندارد، چنین چیزی تصویر نشدنی است به خصوص در فروشگاه‌‌های پیشرفته ای که امروزه بر پا‌ می‌شود. پنل و استند کاشی در واقع همان قفسه‌‌هایی هستند که وجود آنها باعث چینش منظم محصولات در کنار هم‌ می‌شود و مشتریان‌ می‌توانند به راحتی با ارزیابی ویژگی‌‌های ظاهری کاشی و سرامیک چیده شده روی این پانل‌‌ها به انتخاب دست بزنند.

اهمیت استفاده از پانل و استند کاشی

اگر شما فروشگاه کاشی و سرامیک دارید لازم است بدانید که دیزاین و چیدمان فروشگاه‌‌ها همیشه از مهمترین بخش‌‌ نمایش کالا برای جذب مشتری است. یک فروشنده حرفه ای‌ می‌داند زمانی موفق است که خود محصولات مشتری را جذب کنند نه با حرف و راهنمایی فروشنده، به همین دلیل توجه به دکوراسیون و چیدمان فروشگاه‌‌هایی همچون فروشگاه کاشی و سرامیک بسیار اهمیت دارد. در دکوراسیون داخلی فروشگاه کاشی و سرامیک چیدمان و ایستایی کاشی و سرامیک بر عهده پایه‌‌ها و قفسه‌‌هایی است که از آنها به عنوان پانل یا استند یاد‌ می‌شود. در واقع یکی از مهمترین بخش‌‌های فروشگاه‌‌های کاشی و سرامیک استفاده از پانل و استند کاشی و سرامیک است که امروزه در انواع مختلف توسط تولید کنندگان حرفه ای تولید و عرضه‌ می‌گردد. این پانل‌‌ها کمک بسیاری در ارائه زیبایی، جذابیت و رنگ و طرح کاشی و سرامیک دارد. 
 

انواع پانل کاشی و سرامیک

پانل‌‌های کاشی و سرامیک ابزاری فلزی و مستحکم هستند که توانایی سوار کردن کاشی و سرامیک، سنگ‌‌ها تزیینی ساختمانی و انواع موزاییک را بر روی خود دارند. این ابزار در نمایش هرچه بهتر طرح این محصولات بسیار تاثیر گذارند و استفاده از آنها در هر فروشگاه، نمایندگی، شو روم و نمایشگاه کاشی و سرامیکی برای داشتن یک فروش خوب الزامی است. این پانل‌‌ها با توجه به فضای کاربردی فضای مورد استفاده مانند فروشگاه‌های مصالح ساختمانی، نمایشگاه ها، شو روم‌ها و ... می‌تواند در انواع مختلفی تولید و عرضه شود. 

پانل ثابت (استند)

پانل ثابت یا استند پانلی است مانند یک بوم است، طرح کاشی و سرامیک بر روی آن چیده شده است و قابل جابه جایی نیست این پانل‌‌ها در کنار یکدیگر قرار‌ می‌گیرند و فضای زیادی اشغال‌ می‌کنند برای همین بیشتر مناسب فضای فروشگاه‌‌های بزرگ هستند. 

پانل متحرک  (ریلی یا لولایی) 

پانل متحرک خود در دو نوع پانل متحرک کشویی یا لولایی طبقه بندی می‌شوند که با استفاده از پروفیل به عنوان یک شاسی بزرگ طراحی‌ می‌شوند و قابل جا به جایی هستند. در مدل کشویی یا استند ریلی کاشی، چند لایه استند روی یکدیگر پیاده شده اند و به گونه ای طراحی شده است که با کشیدن هر کدام از آنها بیرون‌ می‌آید. نوع دیگری پانل برگی یا لولایی است که این پانل‌‌ها مانند دفتری هستند که ورق‌ می‌خورد. مدل متحرک بیشتر مناسب استفاده در فروشگاه‌‌های کاشی و سرامیک کوچک است.

نمایش کاشی و سرامیک بر روی پانل و استند

پانل‌‌ها دارای چندین استند هستند که با ورقه‌‌های ام دی اف و ملامینه پوشیده شده اند و مانند یک دیوار یا یک بوم عمل‌ می‌کنند. کاشی و سرامیک نمونه را بر روی این دیواره‌ می‌چسبانند تا در معرض نمایش قرار گیرد. بیشتر طرح‌‌های ترکیبی لازم است که در این استندها پیاده شود تا افراد بتوانند از کنار هم چیده شدن طرح‌‌های مختلف یک نمای نزدیک داشته باشند و بتوانند راحت تر تصمیم بگیرند.

انتخاب نوع پانل برای فروشگاه

المان‌‌های مختلفی برای انتخاب پانل کاشی و سرامیک وجود دارد که مهمترین آنها: ابعاد فروشگاه، رنگ آمیزی ، نورپردازی، شرایط اقتصادی،کیفیت و سایر مسائلی که در نمایش پانل‌‌ها مهم هستند. ابعاد فروشگاه مهمترین دلیل برای انتخاب نوع پانل است. اگر فروشگاه کوچکی دارید لازم است که از پانل‌‌های متحرک استفاده کنید تا بتوانید محصولات بیشتری را در معرض دید مشتریان قرار دهید اما اگر فروشگاه به اندازه کافی بزرگ است استفاده از استندهای ثابت کمک‌ می‌کند که خود محصول مشتری را به خود جذب نماید و فروشندگان نقش کمتری در فروش آنها خواهند داشت.

سازنده استند کاشی و سرامیک

با افزایش فروش کاشی و سرامیک و همچنین افزایش فروشگاه‌‌های کاشی در سراسر کشور لزوم ساخت استندهای کاشی بیشتر از همیشه احساس گردید تا جایی که شرکت‌‌هایی اختصاص به ساخت پانل‌‌ها و استندهای کاشی و سرامیک ظهور کردند و امروزه بسیاری از آنها از شرکت‌‌ها معتبری هستند که در صورت راه اندازی فروشگاه کاشی و سرامیک‌ می‌توانید پانل و استند مورد نیازتان را از این تولیدی‌ها تهیه نمایید.
به طور کل سازندگان استند با استفاده از افراد باتجربه توانسته اند در زمینه تولید انواع پانل کاشی و سرامیک و استند کاشی و سرامیک در نمونه‌‌های ثابت، متحرک، لولایی و پیچ و مهره ای نمونه‌‌های موفقی بسازند که در فروشگاه‌‌ها و نمایشگاه‌‌های کاشی و سرامیک، سنگ‌‌های تزیینی و موزاییک‌‌ها به موفقیت زیادی دست پیدا نمودند. اگر به دنبال خرید استند و پانل برای نمایش محصولات خود هستید سازندگان استند و پانل را در کاشی لند مشاهد نمایید.

فروش استند سرامیک 

برای خرید استند سرامیک توصیه‌ می‌شود از پروفایل و پیج‌های کاری خود سازندگان صنعت استند سازی در فضای مجازی دیدن نمایید و سعی کنید بدون واسطه محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید. بسیاری از فروشندگان تازه کار به دنبال خرید استند کاشی و سرامیک دست دوم هستند. این نوع استندها اگر سالم باشند گزینه مناسبی در ابتدای کار است زیرا قیمت آنها نسبت به نمونه نو پایین تر است و شما‌ می‌توانید در فروشگاه کوچکتان با صرف هزینه کمتر یک شو روم جذاب از کاشی و سرامیک داشته باشید.
 

استند اسلب

اسلب‌‌ها در اصطلاح کاشی و سرامیک سایز بزرگ هستند که ابعاد آنها متجاوز از 1 تا 4 متر است. اسلب استند مخصوص خود را دارد و نمی‌توان از اسلب کاشی برای آن استفاده کرد. برای این نوع کاشی‌‌های ابعاد بزرگ لازم است حتما با سازنده مشورت نمایید تا با توجه به فضای شما نمونه مورد نظرتان طراحی گردد. توجه داشته باشید که استند اسلب مناسب فضاهای بسیار بزرگ است و استفاده از آن در فروشگاه ها و غرفه‌های کوچک نمایشگاهی جلوه مناسبی ندارد.

اشتراک رایگان

در قسمت رایگان حرفه ای ها، آگهی شکا یکماه روی سایت قرار دارد و میتوانید در صورت همکاری مجدد با کاشی لند، اشتراک ویژه تهیه فرمائید.

اشتراک ویژه

با پرداخت 999,0000 تومان در مدت زمان یکسال کسب و کار خود را به بهترین روش به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید و شماهم یک حرفه ای شوید.

امکانات ویژه در حرفه ای های کاشی لند

📑 ایجاد صفحه اختصاصی برای آگهی دهنده.
🔎 به کارگیری تمامی اصول سئو در راستای بالا بردن بازدید صفحه
📑ثبت کامل اطلاعات شغلی با روزها و ساعات کاری
📥 درج اطلاعات ارتباطی شما
📍موقعیت یابی و مسیر یابی در نقشه
🖼️ درج پنج عکس و یک فیلم اختصاصی
📝 طراحی اختصاصی آگهی شما
👥 امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین کاربران و آگهی دهنده. 
🏷️ نمایش تخفیف ها
⭐ امتیاز دهی به آگهی و قرار گیری در بخش محبوب ترین ها
⬆️ الویت نمایش بالاتر آگهی در سایت

سازندگان پانل و استند در پرتال مشاغل کاشی لند

استند سازی صنعت کمتر دیده شده ای است که نیاز به یک بستر مناسب برای ارتباط با بازار هدف خود یعنی فروشگاه‌‌ها و نمایشگاه‌های کاشی و سرامیک دارد. پرتال کاشی لند به عنوان بانک جامع کاشی و سرامیک ایران سعی نموده است با ارائه فضایی اختصاصی در پرتال حرفه ای‌های خود این فرصت را در اختیار صنایع کوچک برای دیده  شدن و ارتباط برقرار کردن با سایر صنایع و کسب و کارهای مرتبط قرار دهد. شما نیز اگر سازنده انواع پانل و استند کاشی و سرامیک هستید همین حالا در پرتال مشاغل کاشی لتد عضو شوید و صفحه اختصاصی خود را داشته باشید تا بتوانید در حهت رشد و توسعه کسب و کار خود قدم بردارید.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با پشتیبانی حرفه ای های کاشی لند در ارتباط باشید

  • بازگشت به بالا