تولیدکنندگان مواد اولیه کاشی و سرامیک

تامین مواد اولیه این کارخانجات برعهده شرکت‌های استخراج کننده مواد معدنی است که به صورت دولتی و خصوصی فعالیت می‌کنند. وجود فضایی برای ایجاد ارتباط میان تولید کننده و مصرف کننده مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک ما را بر آن داشت که در بانک اطلاعات کاشی و سرامیک کاشی لند اقدام به ایجاد فضایی برای معرفی و ایجاد تعامل میان شرکت‌های تولید کننده، توزیع کننده و حتی مصرف کننده مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک نماییم.

مشاوره رايگان با کارشناسان کاشي لند

021-58961000

تامین کنندگان مواد اولیه سرامیک

مواد اولیه کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک برای ساختمان مانند یک لباس است که بدن انسان را پوشانده است، این لباس مانع از آسیب رسیدن به بدن می‌شود و علاوه بر آن نقش مهمی در استایل و شخصیت فرد نیز دارد. همانگونه که پارچه و نخ لباس از موادی همچون پشم، کتان، پنبه و ... تولید می‌شود کاشی و سرامیک نیز از مواد اولیه ای تهیه می‌شود که عمدتا کانی‌های غیرفلزی هستند. کانی‌هایی که در دل طبیعت به شکل مواد معدنی و انواع خاک‌های رسی در پوسته زمین وجود دارد. این مواد در طول سالیان دراز حضور خود در طبیعت دارای ناخالصی‌های بسیاری شده اند و لازم است ابتدا استخراج و سپس فرآوری گردد تا مناسب استفاده در صنایع کاشی و سرامیک شود. به همین دلیل شرکت‌های بسیاری وجود دارد که به استخراج این مواد می‌پردازند و متعاقبا شرکت‌هایی نیز وجود دارد که به فرآوری این محصولات به مواد اولیه مورد نیاز صنعت کاشی و سرامیک می‌پردازند. به طور کل مواد اولیه کاشی و سرامیک ابتدا توسط شرکت‌های معدنی استخراج شده سپس فرآوری شده و در اشکال مختلف به کارخانجات کاشی و سرامیک ارسال می‌گردد.

مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک

اشتراک رایگان

در قسمت رایگان حرفه ای ها، آگهی شکا یکماه روی سایت قرار دارد و میتوانید در صورت همکاری مجدد با کاشی لند، اشتراک ویژه تهیه فرمائید.

اشتراک ویژه

با پرداخت 2,999,0000 تومان در مدت زمان یکسال کسب و کار خود را به بهترین روش به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید و شماهم یک حرفه ای شوید.

امکانات ویژه در حرفه ای های کاشی لند

📑 ایجاد صفحه اختصاصی برای آگهی دهنده.
🔎 به کارگیری تمامی اصول سئو در راستای بالا بردن بازدید صفحه
📑ثبت کامل اطلاعات شغلی با روزها و ساعات کاری
📥 درج اطلاعات ارتباطی شما
📍موقعیت یابی و مسیر یابی در نقشه
🖼️ درج پنج عکس و یک فیلم اختصاصی
📝 طراحی اختصاصی آگهی شما
👥 امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین کاربران و آگهی دهنده. 
🏷️ نمایش تخفیف ها
⭐ امتیاز دهی به آگهی و قرار گیری در بخش محبوب ترین ها
⬆️ الویت نمایش بالاتر آگهی در سایت

فروش مواد اولیه سرامیک

اگر به دنبال معرفی کسب و کار خود در زمینه تولید و توزیع مواد اولیه کاشی و سرامیک هستید این پرتال به شما یک فرصت استثنایی ارائه می‌کند تا بتوانید در یک محیط حرفه ای به معرفی توانمندی‌های خود بپردازید و با سایر فعالان در این عرصه و حتی مشتریان ارتباط برقرار نمایید. برای توسعه مناسبات کاری خود فردا دیر است، همین امروز اقدام نمایید. 

سوالات متداول در زمینه تولیدکنندگان مواد اولیه کاشی و سرامیک

+مواد اولیه صنایع کاشی و سرامیک چیست؟

سرامیک یک سفال پخته شده است که در اثر فشار و حرارت مواد اولیه‌ی آن به وجود می‌آید. میزان فشردگی و تراکم مواد اولیه و درجه حرارت پخت و حتی نوع و میزان مواد اولیه مورد استفاده در ساخت سفال کاشی و سرامیک نوع آن را به عنوان به عنوان کاشی دیوار، سرامیک، سرامیک کف، کاشی پرسلان، سرامیک فول بادی، اسلب و ... مشخص می‌کند که تمامی آنها با وجود یک روند مشابه در تولید دارای تفاوت هایی زیادی در جزییات ساخت هستند که باعث تفاوت در کیفیت، رنگ پذیری و طرح و نقش آنها و نهایت کاربرد آنها می‌شود. 
کاشی و سرامیک دارای دو جز اصلی بدنه و رویه است که با نام بیسکوییت کاشی و لعاب کاشی شناخته می شوند.

+مواد اولیه تولید سرامیک، پرسلان و لعاب چیست؟

مواد اولیه تولید سرامیک و کاشی دیواری، خاک رس و کائولن هستند، اما در ساخت سرامیک کف، به دلیل نیاز به تراکم و چسبندگی بیشتر در میان ذرات تشکیل دهنده لازم است از موادی که زودتر ذوب می‌شوند و قابلیت چسبندگی میان ذرات را بیشتر می‌کند، استفاده شود تا در حین پخت، بین ذرات سرامیک چسبندگی بیشتر حاصل شود و علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار در برابر نفوذ آب نیز مقاوم شود. در نتیجه فلدسپات ماده رایج مورد استفاده در انواع سرامیک به خصوص سرامیک کف است.

+مواد اولیه کاشی پرسلانی چیست؟

کاشی‌های پرسلانی نوع پیشرفته تر سرامیک‌های کف هستند که مقاومت بالایی در برابر ضربه، فشار و نفوذ آب دارند. در ساخت پرسلان‌ها از فلدسپات، در کنار کائولن و سیلیس استفاده می‌شود و در دمای بالای 1200 یا 1400 درجه حرارت می‌بینند.

+فروش مواد اولیه سرامیک به چه صورت انجام میشود؟

ایران به عنوان یک کشور غنی در زمینه مواد اولیه کاشی و سرامیک در جهان شناخته می‌شود که دارای معادن بسیاری است. وجود این منابع غنی باعث گردیده است که صنعت کاشی و سرامیک ایران جهش رو به جلویی داشته باشد و کارخانجات مختلفی در اقصی نقاط کشور به تولید کاشی و سرامیک بپردازند. تامین مواد اولیه این کارخانجات برعهده شرکت‌های استخراج کننده مواد معدنی است که به صورت دولتی و خصوصی فعالیت می‌کنند. 
وجود فضایی برای ایجاد ارتباط میان تولید کننده و مصرف کننده مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک ما را بر آن داشت که در بانک اطلاعات کاشی و سرامیک کاشی لند اقدام به ایجاد فضایی برای معرفی و ایجاد تعامل میان شرکت‌های تولید کننده، توزیع کننده و حتی مصرف کننده مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک نماییم.

+فروش مواد اولیه سفال و سرامیک 

با پیشرفت تکنولوژی و جداسازی هر چه بهتر مواد معدنی از یکدیگر و تشخیص خاصیت این مواد کائولن و فلدسپات در کنار خاک رس به عنوان مهمترین مواد اولیه تشکیل دهنده کاشی و سرامیک شناخته می‌شوند. 

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با پشتیبانی حرفه ای های کاشی لند در ارتباط باشید

  • بازگشت به بالا