هدایای تبلیغاتی

هدایا تبلیغاتی یکی از ترفندهای تبلیغاتی روز است که با کمترین هزینه بهترین نتیجه را برای صاحبان کسب و کار به وجود می آورد. اگر به دنبال ایجاد یک تبلیغات خوب با کمترین هزینه هستید در این مطلب همراه ما باشید تا علاوه بر آشنا شدن با انواع هدایای تبلیغاتی لیستی از شرکت های تامین کننده هدایا تبلیغاتی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بهترین ها را از میان آنها انتخاب نمایید. شرکت های اراده کننده خدمات هدایای تبلیغاتی نیز می توانند برای آشنایی بیشتر با سایر هم صنفان خود با ما همراه باشند.

ترفندهای جدید تبلیغاتی

 هدیه دادن ترفندی است که همیشه‌ می‌تواند راهگشای شما باشد، در دوستی ها، آشتی ها، قهرها، مناسبت ها، شادی ها، قهرمانی‌ها و حتی در تبلیغات! بله درست شنیدید در تبلیغات، برای دیده شدن و به خاطر سپردن نام برند و آشنایی با محصولات آن، هدیه دادن‌ می‌تواند راهگشای مناسبی برای صاحبان کسب و کار برای داشتن یک نتیجه بهتر در تبلیغاتشان باشد. دریافت هدیه همیشه خوشایند است به خصوص از طرف کسانی که آنها را نمی شناسیم. این عمل جذاب، تا حد زیادی در مثبت نگری افراد نسبت به کسانی که به آنها هدیه‌ می‌دهند تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل هدیه به عنوان یک راهکار تبلیغاتی پا به عرصه کسب و کارهای مختلف گذاشت است.

هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدایا ی تبلیغاتی محصولاتی کاربردی و کوچک هستند که با درج لوگوی یک شرکت یا برند‌ می‌تواند به عنوان نماینده ای از طرف آن شرکت در دست مشتریان بالقوه آن برند قرار گیرند تا آنها با استفاده از این هدایا با نام این برند و شرکت تبلیغ کننده به خوبی آشنا شوند. توجه به این نکته ضروری است که تبلیغات در واقع حک کردن نام تولید کننده یا برندها در ذهن مخاطبان است تا در هنگام خرید، برند مورد نظر را به خاطر بیاورند و آن را انتخاب نماید. یکی از مهمترین دلایل این انتخاب می‌تواند مجاورت با هدیه تبلیغاتی برند مورد نظر باشد، بودن این هدیه در کنار افراد باعث‌ می‌شود آنها اولین چیزی را که انتخاب‌ می‌کنند محصولات برند هدیه داده شده باشد زیرا حس خوبی به صاحبان این برند بابت هدیه شان دارند. 

لازم به ذکر است که کالا‌های تبلیغاتی علاوه بر فروش محصولات و خدمات برای مقاصد سیاسی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، در انتخابات و کمپین‌های اطلاع‌رسانی نیز بازار خرید و فروش هدایای تبلیغاتی بسیار گسترده است.

هدایای تبلیغاتی


هدایای تبلیغاتی یک فرصت برای دیده شدن برندها

هدایای تبلیغاتی ابزاری است که برای معرفی و به یاد ماندن نام شركت‌ها، کمپانی‌ها، تولیدی‌ها، اشخاص، پیج‌ها، کانال‌ها، محصولات و ... به کار برده‌ می‌شود. این کالاها یک فرصت استثنایی هستند که باید از آنها برای معرفی  و تبلیغات هر چه بهتر محصولات خود استفاده نمایید. این هدایا‌ می‌تواند نام برند شما را در ذهن مخاطبان جا بیندازد و در یک فرصت استثنایی همچون کلیدی درب فروشگاه شما را بر روی آنها باز نماید.

هدیه تبلیغاتی باعث ایجاد احساسات مثبت نسبت به صاحبان برند و محصولات آنها در مخاطبین‌ می‌شود و به نوعی احساس‌ می‌کنند که لازم است با انتخاب محصولات آن برند در هنگام خرید قدردان این احساس مثبت باشند. از هدایای تبلیغاتی در مناسبت‌های مختلف مانند: جشن‌ها، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، رویدادها، تبریک سال نو، بازاریابی و تبلیغات شرکت‌ها و موسسات مختلف استفاده‌ می‌شود.  یکی از مهمترین جایگاه‌های استفاده از این محصولات نمایشگاه‌های مرتبط با محصولات آن برند است در این نمایشگاه‌ها هر چه جذابیت هدایای تبلیغاتی بیشتر باشد و جنبه کاربردی داشته باشد افراد بیشتری به آن جذب‌ می‌شوند. 

توصیه می کنیم اگر به دنبال یک تبلیغات تاثیر گذار هستید استفاده از هدایای تبلیغاتی را فراموش نکنید، یکبار امتحان می تواند درهای بسیاری را از رشد و توسعه بر روی شما باز کند.

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر مخاطبین

حال که تصمیم گرفتیم از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم، قدم بعدی چیست؟ آیا می توان هر چیزی را به عنوان هدایای تبلیغاتی در نظر گرفت؟ فراموش نکنید که در انتخاب هدایای تبلیغاتی توجه به کاربرد آن بسیار اهمیت دارد زیرا یک هدیه مناسب، هدیه ایست که بخش اعظمی از توجه مخاطب را درگیر خود نماید و نیاز روزمره وی را برطرف کند. برای مثال در نمایشگاه کتاب افراد به دلیل خریدن کتاب‌های زیاد، با مشکل پلاستیک‌های کم کیفیت و کوچک از برندها مختلف مواجه هستند. به همین دلیل برخی از برندهای کتاب به خصوص کتاب‌های آموزشی با درک نیاز افراد به پلاستیک‌های مقاوم تر، افرادی را استخدام‌ می‌کنند تا فقط در میان نمایشگاه بچرخند و به کسانی که کتاب خریده اند پلاستیک‌های محکم و بادوامی با طراحی جذاب این برند را اهدا کنند تا تمامی خرید خود را در آن جا دهند. این یک هدیه کاملا کاربردی است.

توجه به این نکته ضروری است که این حرکت علاوه بر اینکه در ذهن کسانی که هدیه را دریافت کرده اند به عنوان یک عمل مثبت باقی‌ می‌مانند باعث می‌شود سایر مراجعه کنندگان با دیدن اینکه اکثر افراد پلاستیک‌های این برند را در دست دارند، کنجکاو‌ شوند که در غرفه مورد نظر چه چیز پرمخاطبی وجود داشته است و سعی‌ می‌کنند سر زدن به آن غرفه را در لیست بازدیدهای خود قرار دهند.  این یک حرکت کوچک تبلیغاتی با درک نیاز افراد است که بازده مناسبی خواهد داشت.

خرید هدیه تبلیغاتی مناسب

خریدن هدایای تبلیغاتی و اهدای آن به مشتریان یک روش استراتژیک در بازاریابی است که آمارها نشان‌ می‌دهد تاثیر شگرفی بر نتیجه فروش محصولات باقی‌ می‌گذارد. استفاده از هدایای تبلیغاتی لوکس و هدایای تبلیغاتی لاکچری‌ می‌تواند بازخوردهای مثبتی از سوی مدیران شرکت‌ها و مشتریان سطح بالا دریافت نماید. تحقیقات نشان‌ داده مشتریان همواره به هدیه تبلیغاتی بازخورد مثبتی داشته اند و برای دریافت آن مشتاق بوده‌اند. چه بسا که حتی مشتریان دیگری را نیز برای داشتن این هدایا به سوی شما راهنمایی کرده باشند.
لازم به ذکر است هدایای تبلیغاتی توسط خود شرکت تبلیغ کننده تولید و ارائه نمی شود بلکه به عنوان یک محصول از سوی این شرکت خریداری‌ می‌شود تا شرکت ارائه دهنده خدمات تبلیغات آنها را در فرمت و شکل مورد نظر تهیه نمایند. به طور کل یک شبکه بزرگ از توزیع کنندگان محصولات تبلیغاتی وجود دارد که به توزیع حرفه ای هدایای تبلیغاتی‌ می‌پردازند. شرکت‌های توزیع کننده هدایای تبلیغاتی که فروش این هدایا یکی از مهمترین کارهای کسب و کار آنها است علاوه بر فروش پشتیبانی محصولات تبلیغاتی را نیز بر عهده دارند.

خرید هدیه تبلیغاتی مناسب

مزایای هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یک ترفند تبلیغاتی برای جذب مشتری است که نسبت به سایر تبلیغات از بازخورد مناسب تری برخودار است، این نوع تبلیغات دارای مزایای بسیاری است که مرور آنها می تواند به شما در انتخاب یک هدیه مناسب تبلیغاتی کمک نماید، در این بخش به برخی از این مزایا می پردازیم و مشخص می کنیم چرا استفاده از آنها می تواند برای کسب و کار راهگشا باشد، با ما همراه باشید.

هزینه کمتر در تبلیغات

مهمترین مزیت تبلیغات با هدیه، هزینه کمتر نسبت به سایر تبلیغات است. این نوع تبلیغات به دلیل اینکه با هزینه کمتری افراد بیشتری را درگیر نام برند‌ می‌کند بسیار اهمیت دارد. هدایا معمولا در ابعاد کوچک هستند و‌ می‌توانند همیشه در جلوی چشم افراد قرار گیرند.

ارزش گذاری برای مشتریان

با یک انتخاب درست یک هدیه مناسب از میان انبوه هدایای تبلیغاتی‌ می‌توانید برای مشتریانتان ارزش گذاری نمایید و جایگاه والای آنها را نشان دهید. این موضوع تاثیر بسیاری در وفاداری آنها نسبت به شرکت و برند شما خواهد داشت.

انعطاف پذیری در خرید هدایا

دامنه هدایای تبلیغاتی بسیار گسترده است و این گستردگی و انعطاف پذیری همه شرکت‌ها را در خرید توانمند‌ می‌کند. شرکت‌های کوچک‌ هم می‌توانند با انتخاب یک کالای کوچک کاربردی که هزینه زیادی را در بر ندارد از پس این تبلیغات بر آیند.

ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی جدید

هدایای تبلیغاتی باید دارای ویژگی هایی باشندکه مشتریان را جذب نمایند، این محصولات در ابتدا بدون هیچگونه برندی تولید شده اند و پس از فروش شرکت‌های توزیع کننده برندی که باید تبلیغ شود را روی آنها حک‌ می‌کند. این شرکت‌ها در چاپ و حک لوگو‌ها سر رشته دارند. سعی کنید با توجه به کیسیتی مشتریانتان و شناخت نیازهای آنها هدایا را انتخاب نمایید، با مرور ویژگی های اصلی هدایای تبلیغاتی می توانید بهترین را انتخاب نمایید.

تاثیر گذاری زیاد

هدایای تبلیغاتی لازم است که تاثیر گذار باشند، دادن هدایای کاربردی که افراد بتوانند از آن در زندگی روزمره استفاده کنند بسیار تاثیر گذار است. هدایایی که صرفا جنبه تزیینی دارند بیشتر از چند روز دوام نمی آورند.

انتخاب جامعه هدف مناسب

هدایای تبلیغاتی باید در جای درست توزیع گردد تا بتواند مشتریان وفاداری برای شما به وجود آورد. شما نمی توانید با توزیع هدایای تبلیغاتی یک شرکت کاشی و سرامیک در میان کتاب فروشان انتظار داشته باشید که مشتری ثابتی پیدا نمایید، جامعه هدف لازم است بساز و بفروش‌ها یا کسانی که با صنعت ساختمان ارتباط دارند باشد.

آگاهی دادن درباره برند

هدایای تبلیغاتی باید به طرف آگاهی لازم را درباره برند شما بدهد. اینکه صرفا یک لوگو بر روی هدایایتان چاپ نمایید ایده خوبی نیست سعی کنید اگر نام برندتان گویای کسب و کار شما نیست، یک توضیح کوتاه در کنار لوگوی قرار دهید تا افراد بدانند با چه چیزی مواجه هستند. در کنار هدایا بروشورهای تبلیغاتی نیز قرار دهید.

هدایای تبلیغاتی جدید


جلب رضایت مشتری

ارائه هدایا باید منجر به جلب رضایت مشتریان شود، لازم است چیزی را انتخاب کنید که در مشتری حس رضایت را به وجود آورد. سعی کنید به همه ی زوایای زندگی مشتریان خود توجه نمایید تا بتوانید از موقعیت‌های کوچک برای خود فرصت یک مشتری همیشگی را بسازید. گاهی یک یادداشت کوچک برای لبخند زدن نیز‌ می‌تواند باعث موفقیت شما در تبلیغات شود.


وفاداری مشتریان

یادتان باشد ارائه هدایای تبلیغاتی باعث‌ می‌شود شما یک قدم به مشتری نسبت به رقبایتان جلوتر باشید. این باعث به وجود آوردن حس وفاداری و قدردانی در برابر حس خوبی است که یک هدیه تبلیغاتی مناسب‌ می‌تواند ایجاد نماید.

وارد کننده هدایای تبلیغاتی

در سالهای اخیر با شناخت جایگاه هدایا تبلیغاتی در توسعه کسب و کار و فروش، شرکت‌های بسیاری در زمینه وارد نمودن هدایای تبلیغاتی خارجی و هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت آغاز به فعالیت نموده اند. به طور کل این هدایا که بعضا کوچک هستند لازم است از کیفیت خوبی برخوردار باشند. سعی کنید محصولات وارداتی را به خوبی بررسی نمایید و بهترین‌ها را انتخاب کنید تا یک هدیه مرغوب به مشتریان خود تحویل دهید که بتواند جایگاه آنها را برای شما ترسیم نماید. انتخاب یک شرکت معتبر تامین کننده یا وارد کننده این نوع تبلیغات ضامن موفقیت شما در چنین تبلیغاتی است پس درباره شرکت مورد نظر به خوبی تحقیق کنید.

شرکت‌های توزیع کننده و فروش هدایای تبلیغاتی در کاشی لند

همانگونه که گفتیم شرکت‌های بسیاری در زمینه تامین هدایای تبلیغاتی فعالیت‌ می‌کنند که برخی از آنها به واردات هدایای تبلیغاتی و برخی به تولید آن نیز اشتغال دارند. برخی از این شرکت ها صرفا وظیفه توزیع و فروش را بر عهده دارند. شرکت‌های در زمینه انتخاب محصولات تبلیغاتی خلاق هستند و‌ می‌توانند به شما مشاوره مناسبی بدهند. آنها با توجه به نوع محصولات و خدمات شما هدایا را دسته بندی‌ می‌کنند و مناسب ترین را پیشنهاد‌ می‌نمایند .بسیاری از این شرکت‌ها ناشناخته هستند و لازم است که به صاحبان کسب و کار معرفی گردند. 

پرتال مشاغل کاشی لند با نام حرفه ای ها سعی  دارد با ایجاد یک مجموعه از شرکت های توزیع کننده و فروشنده هدایای تبلیغاتی فرصتی برای معرفی اینگونه شرکت‌ها‌ به افرادی که به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی هستند فراهم نمایند. شما نیز اگر در سنف تولید، توزیع و واردات هدایای تبلیغاتی فعالیت می کنید می توانید با ثبت نام در  پرتال حرفه ای ها  علاوه بر نمایش محصولات خود به ارائه خدمات و جذب مشتری در کنار ارتباط با سایر هم صنفان خود بپردازید.

  • بازگشت به بالا