فروشگاه گاز، هود، سینک و فر

فروشگاه تجهیزات آشپزخانه از مهمترین فروشگاه‌های لوازم خانگی هستند که در آن وسایلی همچون گاز، هود، سینک، فر، یخچال و سایر وسایل آشپزخانه به فروش می‌رسد. وسایلی که در مجهز شدن آشپزخانه نقش مهمی دارند. امروزه در لیست جهیزیه این وسایل به عنوان وسایل ضروری زندگی قرار گرفته اند در نتیجه خرید آن در نظر بسیاری از الزامات شروع یک زندگی است و فروشگاه‌های بسیاری در شهرهای بزرگ و کوچک به فروش گاز، هود، سینک، فر و سایر وسایل آشپزخانه و لوازم خانگی می‌پردازند. اگر به دنبال خرید لوازم آشپزخانه هستید با ما در این مطلب همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با روند فروش تجهیزات آشپزخانه با برخی از فروشگاه‌های معتبر گاز، هود، سینک و فر نیز آشنا شوید.

اهمیت گاز، هود، سینک و فر در آشپزخانه

با نگاهی به ماهیت کاربردی آشپزخانه، می‌توان آن را مهمترین فضای عمومی در خانه و محل کار برشمرد که با توجه به تجهیزات آن راحتی و آسودگی افراد را در مهمترین نیاز انسان یعنی تغذیه فراهم خواهد نمود. هر آشپزخانه به کمک تجهیزاتش می‌تواند فضایی متناسب با نیازهای مختلف ساکنان را برآورده نماید. توجه به این نکته ضروری است که هر یک از وسایل آشپزخانه نقشی کاربردی در بهتر کردن کیفیت تغذیه افراد دارد، اجاق گاز و فر با کمک به پخت انواع غذا می‌تواند ذائقه افراد را مدیریت نمایند. هودها با نقش پاک کنندگی که دارند از پخش شدن هوا و بوی نامطبوع در فضا جلوگیری به عمل می‌آورند و سینک‌ها با ایجاد یک بستر مناسب برای شستشو به تمیز شدن مواد خوراکی و وسایل خورد و خوراک کمک می‌کنند و در نهایت تمامی این تجهیزات در کنار یکدیگر کیفیت سلامت خانواده را ارتقا می‌دهند. در نتیجه انتخاب بهترین‌ها می‌تواند ضامن سلامتی شما و خانواده تان باشد.

فروشگاه تجهیزات آشپزخانه

فروشگاه لوازم آشپزخانه محبوبیت بسیاری برای افراد به خصوص نوعروسان دارد به همین دلیل بسیاری به دنبال ایجاد چنین فروشگاه هایی هستند. اگر سرمایه اولیه ای دارید و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار سودآور هستید راه اندازی فروشگاه تجهیزات آشپزخانه، فعالیتی است که به دنبال آن هستید، زیرا نیاز افراد به وسایل آشپزخانه هیچ گاه تمامی ندارد و همواره افراد به دنبال وسایل جدید آشپزخانه یا تعویض وسایل قدیمی خود هستند تا بتوانند خود را با جهان در حال پیشرفت و آشپزی روز انطباق دهند. در فروشگاه‌های تجهیزات آشپزخانه، لوازمی همچون: هود، گاز، سینک، فر، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و سایر وسایل به فروش می‌رسد و اغلب آنها فروشگاه لوازم خانگی هستند. برخی از فروشگاه‌ها با دریافت نمایندگی یک برند خاص تنها اقدام به فروش محصولات همان برند می‌کنند و سایر اقلام در این فروشگاه‌ها جایگاهی برای فروش ندارند. شما به ندرت یک فروشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه پیدا خواهید کرد اغلب آنها فروشگاه لوازم خانگی هستند که وسایل آشپزخانه را نیز عرضه می‌کنند مگر اینکه به عنوان نمایندگی مشغول به فعالیت باشند.

نمایندگی هود، گاز، سینک و فر

برخی از فروشگاه‌های لوازم خانگی با دریافت نمایندگی رسمی برندهای سازنده هود، گاز، سینک و فر در شهرهای مختلف اقدام به فروش محصولات یک برند در کنار سایر لوازم زندگی می‌نمایند و از امتیاز نمایندگی نیز برخوردار می‌شوند. در شهرهای کوچک تقاضای پایین از یک برند، اجازه راه اندازی یک نمایندگی تمام و کمال از محصولات تک برند را نمی دهد مگر اینکه محصولات آن برند دارای جایگاه ویژه ای در میان مردم باشد که نمایندگی آن با ارائه خدمات پس از فروش بتواند راه اندازی گردد در نتیجه اکثر فروشگاه‌ها نمایندگی چند برند را در کنار هم در شهرهای کوچک اداره می‌کنند. اما در شهرهای بزرگ قضیه متفاوت است و مخاطبان یک برند می‌توانند آنقدر زیاد باشند که در آن شهر چندین نمایندگی محصولات آن برند دایر گردد که در آنها برای جذب مشتری بیشتر خدمات پس از فروش نیز ارائه شود.
برای مثال شرکت بیمکث به عنوان تولید کننده انواع تجهیزات آشپزخانه مانند هود، سینک، گاز و فر در چندین نقطه از شهر تهران دارای نمایندگی است و شهروندان می‌توانند با توجه به موقعیت مکانی خود به نمایندگی‌های نزدیک، برای خرید و دریافت خدمات پس از فروش مراجعه نمایند. 

قیمت سینک، هود، گاز و فر

شما به عنوان خریدار لوازم آشپزخانه قطعا قیمت برایتان مهم است و پیش از هر چیز به دنبال قیمت سینک، هود، گاز، فر و سایر وسایل آشپزخانه هستید تا بتوانند با کمترین قیمت محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند. لازم است درباره قیمت مشخص کنیم که هر چه کیفیت و کارآیی یک محصول بالاتر باشد به همان میزان بر قیمت آن نیز افزوده خواهد گردید. توجه داشته باشید که محصولات با کیفیت اکثرا در مصرف انرژی در گرید یا رده بندی مصرف انرژی A قرار دارند که این به معنی کاهش مصرف انرژی آنها نسبت به سایر محصولات با گریدهای پایین تر است. انتخاب یک محصول با گرید A با قیمت بالاتر نسبت به انتخاب یک محصول با گرید C با قیمت پایین تر کار عاقلانه تری است زیرا در درازمدت هزینه مصرف انرژی مازاد محصول با گرید C  نسبت به محصول با گرید A بسیار بیشتر خواهد بود و شما به مرور قیمتی چند برابر محصول با کیفیت را از دست خواهید داد پس در خرید محصولات به خصوص محصولاتی که از انرژی استفاده می‌کند سعی کنید به قیمت توجه نکنید و صرفا کیفیت کار را مد نظر انتخاب خود قرار دهید. 
نکته مهم دیگر این است که هر چه آپشن‌های یک محصول بیشتر باشد به همان میزان قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال قیمت هود و گاز لمسی از نمونه‌های ساده تر آن با کنترل مکانیکی بالا تر است، اما کیفیت ارائه کار و کنترل محصول در حین کار می‌تواند این بالاتر بودن قیمت را جبران نمایند در نتیجه توصیه ما به شما در خرید محصولات و تجهیزات آشپزخانه صرفا کیفیت و کاربردی بودن لوازم است.

هود، سینک، گاز  و فر ارزان و قیمت مناسب

خرید تجهیزات آشپزخانه با کیفیت و قیمت مناسب گزینه ای است که خیلی از ما به دنبال آن هستیم. به خصوص زمانی که بودجه مان به اندازه ای نیست که محصولات با کیفیت بالا بخریم و مجبور می‌شویم محصولات با رده بندی‌های پایین تر را انتخاب نماییم.  راه کارهایی برای خرید هود، سینگ، گاز و فر ارزان وجود دارد برای مثال با روی کار آمدن فضای مجازی و راه‌های ارتباط مستقیم با سازندگان و حذف واسطه‌ها این امکان برایمان فراهم شده است که محصولات را با قیمت کمتری با حذف واسطه‌ها خریداری نماییم. در همین راستا تولید کنندگان با راه اندازی وب سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی برای ارتباط مستقیم با مشتریان خود توانسته اند محصولات را با قیمت مناسب تری در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. خرید بدون واسطه منجر به کاهش قیمت‌ها می‌گردد. شما همچنین می‌توانید با خرید از نمایندگی‌های اصلی برندهای معتبر محصولات خود را با قیمت کمتری تهیه نمایید.
برخی از فروشگاه‌های اینترنتی نیز توانسته اند با حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم از کارخانجات تولید کننده هود، سینک، گاز و فر آنها را با قیمت مناسب تری برای فروش ارائه نمایند. 

بازار گاز، هود، فر و سینک در تهران

اغلب در بورس‌های محلی که شامل فروشگاه‌های بسیاری در زمینه فروش محصولات خاصی هستند شما می‌توانید آنچه را که به دنبالش هستید انتخاب نمایید. این مراکز تجاری در شهرهای بزرگ وجود دارد که به فروش برخی از اقلام اختصاص دارد که باعث به وجود آمدن حراجی‌ها و بورس آن محصولات شده است. در شهر تهران حراجی و بورس اجاق گاز، هود، فر و سینک در چند منطقه قرار دارد و شهروندانی که به دنبال خرید حضوری تجهیزات آشپزخانه هستند می‌توانند با حضور در این مراکز با قیمت مناسب وسایل مورد نیاز خود را خریداری نمایند.
یکی از مهمترین مناطق فروش جهیزیه در تهران سه راه امین حضور در جنوب تهران است که یکی از محله‌های قدیمی شهر است و با وجود بافت قدیمی بازار آن جایگاهی برای فروش انواع لوازم خانگی به خصوص هود، اجاق گاز، سینک و فر است. علاوه بر آن در مناطق دیگری همچون سه راه خاوران نیز بورس این نوع محصولات به وجود آمده است.

فروشگاه‌های گاز، فر، سینک و هود

فروشگاه‌های مختلفی در زمینه عرضه تجهیزات آشپزخانه وجود دارد که به صورت حقیقی یا مجازی مشغول به فعالیت هستند و شما می‌توانید خرید خود را از یکی از این فروشگاه‌ها انجام دهید. امروزه فروشگاه‌های اینترنتی راه حلی مفید برای جلوگیری از هدر رفت وقت و حفظ سلامتی افراد است. فروشگاه‌های اینترنتی در ایران با روند کندی در حال توسعه بودند اما با شیوع کرونا و اهمیت در خانه ماندن برای جلوگیری از افزایش آن، لزوم خرید اینترنتی توسط کاربران بیشتر احساس گردید و این امر منجر به رشد روز افزون اینگونه فروشگاه‌ها گردید.  علاوه بر آن کسانی که علاقه ای به تردد در مسیرهای شلوغ  و پرترافیک را برای رسیدن به فروشگاه‌های لوازم خانگی ندارند می‌توانند با گشت زدن در فروشگاه‌های اینترنتی به خصوص فروشگاه‌های زیر نظر برندهای سازنده محصولات، با دریافت اطلاعات کاملی درباره هر محصول، بهترین خرید را انجام دهند. خرید از یک فروشگاه معتبر آنلاین می‌توند علاوه بر صرفه جویی در زمان برای شما قیمت مناسب تری را نیز ایجاد نماید و نکته مهمتر اینکه شما با محدودیت طرح و رنگ مواجه نخواهید بود و هر محصولی را می‌توانید با گشت زدن در فروشگاه‌های اینترنتی انتخاب نمایید.

فروشگاه‌های گاز، هود، سینک و فر در کاشی لند

کاشی لند به عنوان یک سایت جامع در صنعت ساختمان و دکوراسیون سعی در ایجاد یک بستر مناسب برای گرد هم آوردن حرفه ای‌های هر صنفی در این صنایع است. فروشگاه‌های لوازم خانگی به خصوص لوازمی همچون گاز، هود، سینک و فر که در آشپزخانه و دکوراسیون آن نقش مهمی دارند نیز به عنوان یکی از بخش‌های مهم صنعت دکوراسیون شناخته می‌شوند و لازم است فضایی برای حرفه ای‌های آن در نظر گرفته شود. اگر شما به عنوان یک فروشنده تجهیزات آشپزخانه فعلیت می‌کنید می‌توانید با عضویت در زیر مجموعه محصولات خود در سایت کاشی لند یکی از حرفه ای‌های کسب و کار خود شوید و علاوه بر ارتباط  با سایر صنف‌ها در جهت رشد و توسعه کسب و کار خود قدم بردارید.

  • بازگشت به بالا