فروشندگان لوازم سرویس بهداشتی

با افزایش استقبال از چینی آلات جدید در صنعت ساخت و ساز و بازسازی ساختمان، فروشگاه‌های چینی بهداشتی و فلاش تانک رونق بیشتری پیدا نمودند.  چینی بهداشتی و فلاش تانک به عنوان دو مورد از ضروریات صنعت ساختمان شناخته می‌شود که در کشور ما دارای تولید انبوه و واردات مدیریت شده ای هستند. با گشتی در فروشگاه‌های حقیقی و مجازی سرامیک بهداشتی با انواع طرح و مدل مواجه می‌شوید که شاید همان چیزی باشد که سرویس بهداشتی شما به آن نیاز دارد. اگر به دنبال فروشگاه‌های چینی آلات بهداشتی هستید در این مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر مرور این صنعت مهم ساختمانی با برخی از فروشگاهای آن نیز آشنا شوید.

صنعت ساختمان به عنوان یک صنعت مادر شناخته می‌شود که صنایع بسیاری وابسته به آن هستند، مانند صنعت کاشی و سرامیک که یکی از مهمترین بخش‌های آن است. چینی بهداشتی به عنوان یک متریال سرامیکی جزیی از صنعت سرامیک کشور محسوب می‌شود و به دلیل نزدیکی روند تولید و مواد اولیه با خط تولید کاشی و سرامیک اغلب به عنوان واحد یا زیرمجموعه ای از کارخانجات کاشی و سرامیک مشغول فعالیت هستند. 

تولید چینی بهداشتی و فلاش تانک

چینی بهداشتی که با نام سرامیک بهداشتی نیز در بازار شناخته می‌شود متریال‌های سرامیکی هستند که به صورت تک پخت از کائولن و فلدسپات در کارخانجات تولید چینی بهداشتی تولید می‌شود و اغلب خطوط تولید آن زیر نظر کارخانجات کاشی و سرامیک فعالیت می‌کنند. در کنار آن فلاش تانک نیز به عنوان عضو مکمل چینی بهداشتی که بیشتر شامل سنگ توالت زمینی و توالت فرنگی می‌شوند در اغلب ساختمان‌ها وجود دارد و لزوم تولید آن نیز به عنوان مکملی برای چینی بهداشتی باعث گردیده کارخانجات و واحدهای تولید کننده فلاش تانک روز به روز در حال افزایش باشند. فلاش تانک‌ها اغلب به صورت روکار، توکار و اتوماتیک تولید می‌گردند و استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. برخی از سرامیک‌های بهداشتی مانند توالت فرنگی گاهی فلاش تانک رو در روی خود دارند و نیاز نیست به صورت جدا فلاش تانک نصب شود. این محصولات پس از تولید و پخش توسط دفتر پخش محصولات چینی بهداشتی در فروشگاه‌های مصالح ساختمانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. 

فروشگاه چینی بهداشتی و فلاش تانک

فروشگاه‌های چینی و سرامیک بهداشتی

استفاده از چینی بهداشتی و فلاش تانک برای حفظ سلامتی و ارتقا کیفیت زندگی انسان یک نیاز روزمره است، در نتیجه تولید و فروش آن هرگز متوقف نمی شود. ساخت و سازهای جدید و بازسازی داخلی ساختمان بر پایه تغییر دکوراسیون است که بخش اعظمی از دکوراسیون در متریال‌های سرامیکی مانند کاشی و سرامیک و چینی‌های بهداشتی در ساختمان خلاصه می‌شود. فروش این متریال‌ها در فروشگاه‌های تخصصی کاشی و سرامیک یا مصالح ساختمانی و یا حتی در فروشگاه‌های مجزای فروش چینی بهداشتی اتفاق می‌افتد. 
در فروشگاه ها، چینی بهداشتی و فلاش تانک به ندرت جدا از سایر مصالح و متریال‌های ساختمانی به فروش می‌رسند و اغلب در کنار سایر لوازم ساختمانی در فروشگاه‌های تاسیسات و مصالح ساختمانی یا کاشی فروشی‌ها در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد تا بتوانند از میان مدل‌های مختلف با توجه به نیازمندی هایشان آنچه را که باید انتخاب نمایند. اغلب در شهرهای کوچک این نوع فروشگاه‌های همه چیز فروش در صنعت ساختمان وجود دارد و شما در آن می‌توانید هرآنچه را که درباره ساختمان نیاز دارید خریداری نمایید. در این میان برخی از فروشگاه‌های بزرگ در شهرهای بزرگ به خصوص در مناطق بورس مصالح ساختمانی یا بورس چینی بهداشتی وجود دارند که صرفا به فروش چینی بهداشتی و متعلقات آن می‌پردازند و شما نمی توانید در این فروشگاه‌های غیر از چینی بهداشتی چیز دیگری خریداری نمایید. 

نمایندگی برندهای چینی بهداشتی

اگر شما صاحب یک پروژه ساختمانی هستید و خیال خرید انبوه را دارید توصیه ما به شما خرید از نمایندگی برندهای چینی بهداشتی است. برخی از برندهای معتبر داخلی و خارجی در کشور وجود دارند که در اقصی نقاط کشور به خصوص مناطقی که در آنها ساخت و ساز زیاد است یا به عنوان مرکز خرید و فروش مصالح ساختمانی شناخته می‌شود نمایندگی محصولات خود را راه اندازی نموده اند. این فروشگاه‌ها صرفا به فروش محصولات یک برند و ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات آن مشغول هستند. این نوع فروشگاه‌ها بیشتر مناسب برای خرید عمده برای پروژه‌های ساختمانی بزرگ هستند به همین دلیل در آنها بازاریاب‌هایی مشغول به کار هستند که با شناسایی پروژه‌های ساختمانی به دنبال عقد قرار داد با این پروژه‌ها برای تامین چینی بهداشتی آنها هستند. 
صنعت ساخت و ساز یک صنعت پویاست که حتی بیماری کرونا که اقتصاد جهان را با مشکلات بزرگی مواجه کرده است نمی تواند جلوی پیشرفت آن را بگیرد به همین دلیل فروشگاه چینی بهداشتی به عنوان یکی از فروشگاه‌های وابسته به صنعت ساختمان به عنوان یک کسب و کار رو‌ به جلو و سودآور شناخته می‌شود و افرادی که دارای سرمایه اولیه هستند جذب آن می‌شوند اما راه اندازی آن چگونه است؟

نمایندگی برندهای چینی بهداشتی

راه اندازی فروشگاه چینی بهداشتی و فلاش تانک

اگر در زمره افرادی هستید که سرمایه اولیه قابل قبولی در دست دارید و نمی دانید با آن چه چه کسب و کاری را آغاز کنید، ما به شما فعالیت در کسب و کارهای وابسته به صنعت ساختمان را به عنوان یک فعالیت پرمنفعت معرفی می‌نماییم، این کار نیاز به تخصص زیادی ندارد و شما می‌توانید با مدد تجربه به فروشی قابل توجه دست پیدا کنید. شما می‌توانید با توجه به نیاز جامعه و شرایط محیطی که در آن قرار دارید یک فروشگاه مصالح ساختمانی راه اندازی کنید و در آن به فروش انواع چینی بهداشتی بپردازید یا یک نمایندگی چینی بهداشتی را از طریق مکاتبه با کارخانجات تولید چینی بهدشتی راه اندازی نمایید. توجه به این نکته ضروری است که دریافت مجوز نمایندگی از سوی کارخانجات نیازمند سرمایه اولیه بالا و یک محیط فروشگاهی بزرگ است.
 فروشگاه مصالح ساختمانی با وجود سودآوری که دارد نیازمند سرمایه اولیه زیادی است در نتیجه اگر سرمایه اولیه ای دارید و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار درآمد زای همیشه فعال هستید، فعالیت در این عرصه به شما کمک خواهد نمود زیرا هم صنعت ساختمان همیشه پابرجا خواهد بود و هم محصولات بدون تاریخ مصرف هستند و شما می‌توانید مدتها آنها را در انبار نگهداری کنید.

بورس مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی در تهران

بسیاری به دنبال خرید از مراکز فروش و بورس‌های محلی هستند، زیرا در این مناطق انواع فروشگاه‌های چینی آلات بهداشتی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد انتخاب گسترده ای از میان برندهای مختلف با طرح‌های متنوع داشته باشید. تهران به عنوان پایتخت ایران، مرکزی برای خریدهای بزرگ است. بسیاری از پروژه‌های بزرگ متریال‌های خود را از شهر تهران تامین می‌نمایند. علاوه بر آن بیشتر نمایندگی‌های شرکت‌ها و عمده فروشی‌ها در شهر تهران انجام می‌شود و خریداران و فروشگاه داران سایر شهرها محصولات خود را از بورس مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی شهر تهران تامین می‌نمایند. اما سوالی که پیش می‌آید این است که مراکز فروش مصالح ساختمانی تهران در کجا واقع شده است؟
همانگونه که گفتیم چینی بهداشتی رابطه تنگاتنگی با صنعت کاشی و سرامیک دارد در نتیجه فروش این اقلام اغلب در کنار یکدیگر اتفاق می‌افتد و شما می‌توانید مراکز مهم فروش چینی بهداشتی را در مراکز مهم کاشی و سرامیک پیدا نمایید. مهمترین این مناطق خیابان شیراز، خیابان بنی هاشم، خیابان فرجام، خیابان زمزم و خیابان آیت الله کاشانی است.

بورس چینی بهداشتی در خیابان شیراز در شمال تهران

بورس کاشی و سرامیک در خیابان شیراز در منطقه ونک، به عنوان معروف ترین و اصلی ترین منطقه فروش کاشی و سرامیک و سرویس‌های بهداشتی و روشویی و سایر مصالح ساختمانی شناخته می‌شود. این منطقه دارای انواع نمایندگی و دفتر فروش برندهای مختلف داخلی و خارجی است و می‌تواند تمامی نیازهای پروژه‌های بزرگ ساختمانی را پوشش دهد.

بورس چینی بهداشتی در خیابان بنی هاشم در مرکز تهران

خیابان بنی هاشم به عنوان یکی از قدیمیترین بورس‌های کاشی و سرامیک و مصالح ساختمانی تهران شناخته می‌شود که سابقه طولانی در این حوزه دارد و در نزدیکی خیابان خواجه عبدالله قرار دارد. در این خیابان طیف گسترده ای از مغازه‌های مصالح فروشی وجود دارد که انواع متریال‌های ساختمانی مورد نیاز صنعت ساخت و ساز را تامین می‌نماید. چینی بهداشتی که شامل انواع سنگ توالت زمینی و فرنگی می‌شود نیز در این منطقه بازار گسترده ای دارد.

بورس چینی بهداشتی در خیابان فرجام در شرق

یکی دیگر از مناطق مشهور در باب فروش مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی فعالیت دارد، خیابان فرجام در شرق تهران در بزرگراه رسالت است. در این منطقه فروشگاه‌های کوچک و بزرگی برای ارائه محصولات مختلف وجود دارد و به عنوان یکی از بورس‌های اصلی فروش چینی بهداشتی تهران شناخته می‌شود.

بورس چینی بهداشتی در خیابان آیت الله کاشی در غرب تهران

ساکنین غرب تهران برای خرید مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی به خصوص به صورت عمده می‌توانند به خیابان آیت الله کاشی مراجعه نمایند. این خیابان دارای مغازه‌های کوچک و بزرگ فراوانی است که به فروش مصالح ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی اشتغال دارند.

بورس چینی بهداشتی در خیابان زمزم در جنوب تهران

در جنوب تهران خیابان زمزم با مغازه‌های بزرگ و کوچک مصالح فروشی یکی از بورس‌های اصلی فروش کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی است. کسانی که در جنوب بزرگ شهر تهران زندگی می‌کنند برای خرید متریال‌های ساختمانی خود به صورت جزیی و عمده می‌توانند به این مرکز مراجعه نمایند.
علاوه بر مناطقی که گفته شد، مناطق دیگری که وجود دارد که با جستجو در میان شهر می‌توان آنها را پیدا نمود.

بورس مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی در تهران

فروشگاه چینی بهداشتی و فلاش تانک در کاشی لند

اگر شما یکی از صاحبان فروشگاه‌های مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی هستید، می‌توانید به جمع حرفه ای‌های این صنف به ما بپیوندید. کاشی لند به عنوان بانک اطلاعات صنعت ساختمان و کاشی و سرامیک در صدد است بورس‌های مجازی مصالح فروشی را در بستر اینترنت ایجاد نماید تا خریداران به جای حضور در مناطق فروش مصالح ساختمانی که اغلب با محدودیت‌های تردد و فاصله مکانی روبرو هستند بتوانند با گشت و گذار در فروشگاه‌های پرتال حرفه ای‌های کاشی لند که ویترینی از مشاغل مختلف است مایجتاج خود را تامین نمایند درست مانند خرید از یک مرکز خرید واقعی، این بستر اینترنتی  عمل نماید و یک مرکز خرید مجازی برای مصالح ساختمانی راه اندازی شود. پس اگر شما به عنوان فروشنده مصالح ساختمانی فعالیت می‌کنید یا کارتان در حوزه فروش چینی آلات بهداشتی و فلش تانک است همین الان با عضویت در این پرتال یکی از غرفه داران این مرکز خرید مجازی باشید تا بتوانید در مسیر رشد و توسعه این صنعت در کشورمان قدم بردارید.

  • بازگشت به بالا