فروشگاه وان، جکوزی و کابین دوش

اگر برای خرید وارد فروشگاه‌های وان، جکوزی، کابین دوش و سونا شوید با انواع مدل‌ها و برندها در زمینه محصولات وان حمام، جکوزی و کابین دوش روبرو خواهید شد که انتخاب از میان آنها برای شما می‌تواند سخت باشد. امروزه فروشگاه‌های مختلفی هستند که به فروش این محصولات می‌پردازند و در این میان برخی از آنها به صورت تخصصی به ارائه انواع وان حمام، جکوزی، کابین دوش و سونا از یک برند می‌پردازند و محصولاتشان زیر نظر یک تولید کننده قرار دارد. در عین حال اکثر فروشندگان تجهیزات بهداشتی حمام در فروشگاه‌های خود به فروش محصولات از برندهای مختلف در کنار سایر محصولات و لوازم بهداشتی ساختمانی می‌پردازند. اگر به دنبال خرید وان، جکوزی، کابین دوش یا سونا هستید با ما در این مطلب همراه باشید تا علاوه بر شناخت بهتر این محصولات با برخی از فروشگاه‌های معتبر آنها آشنا شوید.

اهمیت استفاده تجهیزات حمام

در سالهای اخیر استفاده از تجهیزات حمام نظیر وان و جکوزی امری مرسوم شده است. روی آوردن افراد به استفاده از آب درمانی به عنوان یک روش برای تسکین دردهای عضلانی ناشی از کار و پشت میز نشینی‌های مکرر باعث شده است اهمیت استفاده از وان و جکوزی در نزد افراد بیشتر شود. علاوه بر این کاهش چشمگیر مصرف آب در استحمام طولانی مدت یکی دیگر از دلایل روی آوردن افراد به استفاده از وان و جکوزی است. یکی دیگر از محصولات پرطرفدار در کنار وان و جکوزی کابین دوش یا سونا است که با توجه به کوچک شدن فضاهای کاربردی در آپارتمان‌ها استفاده از آن رو به افزایش است، همچنین استفاده از کابین دوش و سونا در حمام‌های بزرگ باعث ایجاد یک فضای ایزوله در آنها می‌شود که فضای داخلی محوطه دوش را تفکیک می‌کند و حمام مجهز تری را ایجاد می‌نماید.

وان حمام و جکوزی با وجود شباهت هایی که به هم دارند با یکدیگر متفاوت هستند. جکوزی با امکانات چرخش آب و بهره برداری از مزایای هیدرو تراپی با کمک جت‌های نازل در وان جکوزی امکاناتی همچون آب چرخان را در اختیار شما می‌گذارد اما وان‌ها صرفا وسیله ای هستند که در آن می‌توان آب را راکد نگه داشت. استفاده از جکوزی برای آب درمانی به وان معمولی ارجحیت دارد اما قیمت بالای آن باعث می‌شود برخی به خرید وان قناعت نمایند. آشنایی با فروشگاه‌های معتبر به شما امکان خرید به صرفه تری را می‌دهد که دغدغه قیمت را کمتر خواهد نمود در نتیجه در این مطلب با ما همراه باشید.

فروشگاه وان، جکوزی و کابین دوش

فروش وان، جکوزی و کابین دوش

لوازم بهداشتی حمام مانند وان، جکوزی و کابین دوش امکانات جدید زندگی روزمره هستند که به کمک شرایط کرونا مسیر خود را بیش از بیش در میان خانواده‌ها پیدا نموده اند. در گذشته استفاده از استخرهای عمومی یا چشمه‌های آب گرم مهمترین راه آب درمانی بود اما شیوع کرونا در دو سال گذشته باعث شده است که مردم به دنبال آوردن شرایط آب درمانی به درون خانه هایشان و جلوگیری از حضور در استخرهای عمومی باشند، به همین دلیل شاهد افزایش تقاضای وان جکوزی و کابین دوش به عنوان فضایی اختصاصی و ایزوله برای استحمام هستیم. فروش وان، جکوزی و کابین دوش به روش‌های مختلفی می‌تواند انجام شود. این محصولات ممکن است توسط خود شرکت سازنده در فروشگاه و نمایندگی هاش به فروش رسد یا در فروشگاه‌های لوازم ساختمانی به خصوص لوازم بهداشتی در کنار سایر محصولات، همچنین برخی از سازندگان با راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی محصولات خود را مطابق با نیاز مردم در فضای مجازی در اختیار علاقمندان قرار می‌دهند. اما مهمترین راه خرید سر زدن به فروشگاه وان، جکوزی، کابین دوش و سونا است.

فروشگاه‌های کابین دوش، وان و جکوزی

همانگونه که گفته شد فروش وان، جکوزی و کابین دوش در دو نوع فروشگاه انجام می‌شود. فروشگاه‌های تخصصی تجهیزات حمام وان و کابین دوش که تعداد آنها کم است و بیشتر در شهرهای بزرگ قرار دارند و دیگری در فروشگاه‌های لوازم بهداشتی ساختمانی که اغلب چینی آلات بهداشتی و کاشی و سرامیک در آنها به فروش می‌رسد و تعداد آنها زیاد است و در هر شهری می‌توان حداقل یکی یا دوتا از آنها را یافت. توجه به این نکته ضروری است که در شهرهای کوچک اغلب وسایلی همچون کابین دوش، وان حمام و جکوزی از ضروریات ساختمانی نیست در نتیجه ممکن است با فروشگاهی که این محصولات را به فروش برساند کمتر مواجه شوید. در چنین مواقعی چاره ای جز خرید اینترنتی یا رفتن به شهرهای بزرگ برای خرید محصول مورد نظرتان ندارید.

فروش وان، جکوزی و کابین دوش

خرید وان و جکوزی و کابین دوش 

خرید وان به نظر ساده و پیش پا افتاده است اما اگر در خرید آنها اصول را رعایت نکنید به سرعت از خرید خود پشیمان خواهید گردید. در خرید وان حمام و جکوزی لازم است فضای حمام، ظاهر حمام، جنس وان، ابعاد وان و ... مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید با مشخص کرده هر یک از این المان‌ها بهترین انتخاب را داشته باشید. از آنجایی که وان و جکوزی تفاوت چندانی با هم ندارند نکات درباره هر دو صادق است.

اندازه و ابعاد وان

در زمان خرید وان حمام و جکوزی لازم است به اندازه آن دقت داشته باشید. اینکه شما چه مقدار فضا در حمام خود دارید تعیین کننده ابعاد وان یا جکوزی مورد نظرتان خواهد بود. وان‌ها غالب در حدود 1.5 متر طول و 76 سانتی متر عرض دارند. این طول و عرض لازم است که با فضای شما هخوانی داشته باشد در غیراینصورت مجبور خواهید بود از وان‌ها با اشکال خاص انتخاب نمایید علاوه بر آن وان و جکوزی باید در بخشی از حمام قرار گیرند که هم به شیر آب دسترسی داشته باشد و هم به خروجی آب تا بهترین حالت را در نصب وان حمام داشته باشید.

شکل و طرح وان

شکل و طرح وان ارتباط مستقیمی با سلیقه شما دارد اما در برخی مواقع لازم است این شکل با توجه به فضای حمام انتخاب شود. به طور کل وان‌های بیضی و گرد مدل‌های به روز تر و کاربردی تری هستند.  در انتخاب طرح لازم است جای لوله کشی آب و راه آب فاضلاب نیز در نظر گرفته شود.

وزن وان

بسیاری به اصل وزن وان حمام توجهی نمی کنند، وزن فاکتوری است که عدم توجه به آن می‌تواند در درازمدت دردسر ایجاد نمیاد. برخی از وان‌ها که با استفاده از فلزات و سرامیک ساخته می‌شوند وزنشان به بالای 400 کیلوگرم می‌رسد که این رقم زمانی که از آب پر می‌شوند و انسان درون آن قرار می‌گیرد تقریبا دو برابر می‌شود و ممکن است در طبقات بالایی کف ساختمان تحمل چنین وزنی را نداشته باشد در نتیجه بهتر است اگر در طبقات بالا قرار دارید از وان‌های سبک وزن استفاده نمایید.

جنس وان

وان‌ها از متریال‌های مختلفی تولید می‌شوند.  اینکه تصمیم بگیرید کدام جنس برای شما مناسب تر است نیازمند آشنایی با انواع این متریال‌ها می‌باشد. در اینجا شما را  با چند متریال رایج ساخت وان حمام آشنا می‌نماییم.

فایبرگلاس و آکریلیک

بهترین متریال برای ساخت وان‌ها فایبرگلاس و آکریلیک است که در ساخت آنها از مواد پلیمری استفاده می‌شود. وان‌های فایبر گلاس و آکریلیکی توخالی هستند و آب را مانند سایر وان‌ها زود سرد نمی کنند، این وان‌ها در مقابل ضربه مقاوم هستند اما در مقابل مواد شوینده مقاومت بالایی ندارند و لازم است در تمیز کردن آنها با دقت عمل شود. وزن آنها کمتر از 25 کیلوگرم است و به راحتی قابل جابه جایی است. 
فایبرگلاس و آکریلیک با شکل پذیری بالایی که دارند قابلیت تبدیل به انواع وان در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف را دارد.

فلز با پوشش سرامیک لعابدار

یکی از رایجترین وان‌ها در سالهای اخیر وان‌های فلزی با پوشش سرامیک لعابدار بوده است. این وان‌ها بسیار سنگین هستند و آب را سریع سرد می‌کنند، روکش آنها از جنس چینی آلات بهداشتی است و مقاومت بالایی دارند. 

تمام فلزی

برخی از وان‌ها تماما از فلز تولید شده اند، اغلب این فلزات شامل فولاد ضد زنگی است که می‌تواند در برابر آب مقاوم باشد.  این وان‌ها از ورقه‌های فولادی تشکیل می‌شود و شکل می‌گیرد و در گذشته بسیار رواج داشته است. وان‌های فلزی امروزه بیشتر مناسب استفاده در دکوراسیون‌های کلاسیک هستند و کمتر از آن استفاده می‌شود.

وان‌های سنگی

استفاده از سنگ‌های طبیعی برای تولید وان حمام یکی دیگر از روش‌های رایج در گذشته بوده است که همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع وان بسیار سنگین است و قیمت بالایی دارد. معمولا از تراشیدن یک تکه سنگ یکدست به وجود می‌آید و جذابیت بالایی دارد.

سنگ‌های گرانیتی رزینی

سنگ‌های رزینی نمونه‌های جذابی هستند که به عنوان متریال برای ساخت وان و سینک استفاده می‌شود. این نوع سنگ سطح صافی دارد و متخلخل نیست در نتیجه آب به درون آن نفوذ پیدا نمی کند و دمای خود را حفظ می‌نماید. 

خرید وان و جکوزی در تهران

لازم به ذکر است متریال‌های دیگری نیز برای تولید وان وجود دارد که کاربرد آنها بسیار کم است و نمونه‌های آن در فروشگاه‌های وسایل خاص بیشتر دیده می‌شوند. متریال هایی که از آنها نام بردیم بیشتر در فروشگاه‌های کاشی و سرامیک و فروشگاه‌های لوازم بهداشتی ساختمانی به فروش می‌رسد.

خرید وان و جکوزی در تهران

اغلب کسانی که به دنبال خیرد وان و جکوزی هستند به دنبال بازارها و مراکز فروش تخصصی این محصولات هستند. مهمترین بازارهای خرید انواع وان، جکوزی، کابین دوش و سونا در شهر تهران در خیابان شیراز قرار دارد، این خیابان جایگاهی برای فروش انواع لوازم بهداشتی ساختمان است و تجهیزات حمام است. علاوه بر آن دفاتر پخش و فروش عمده لوازم بهداشتی ساختمان شرکت‌های معتبر ایرانی و خارجی که محصولات آنها وارد کشور می‌شود نیز در این خیابان قرار دارد. شما می‌توانید به مراجعه به این منطقه بهترین محصولات ایرانی و خارجی را مطابق با نیاز خود انتخاب نمایید. در صورتی که امکان حضور در این منطقه را ندارید استفاده از پرتال کاشی لند برای آشنایی با فروشگاه‌های آن می‌تواند به شما کمک نماید.

فروشگاه وان، جکوزی و کابین دوش در کاشی لند

وجود یک بستر مناسب برای کنار هم قرار گرفتن فروشگاه‌های وان، جکوزی، کابین دوش و سونا باعث ایجاد فرصتی برای فروشگاه‌های کوچک می‌شود که بتوانند حرفه‌ای بودن خود را در فروش محصولات ثابت نمایند. امروزه با روی کار آمدن اینترنت دیگر فروش موفق به بزرگی و کوچکی فروشگاه ربط ندارد، بلکه به چگونگی استفاده از فضای مجازی به عنوان یک بستر مناسب برای ارائه محصولات ارتباط دارد. راه اندازی بازارچه مجازی فروشگاه‌های لوازم بهداشتی ساختمانی می‌تواند به شما کمک کند قدم مثبتی در رشد و توسعه کسب و کار خود بردارید. کاشی لند به عنوان پرتال جامع اطلاعات کاشی و سرامیک کشور در نظر دارد با راه اندازی پرتال حرفه ای‌ها بهترین‌های هر صنف را گرد هم آورد. شما نیز اگر در زمینه فروش وان، جکوزی، کابین دوش و سونا فعالیت دارید همین حالا با عضویت در این پرتال به عنوان یک فروشنده وان، جکوزی و کابین دوش به جمع حرفه ای‌های کاشی لند بپیوندید تا علاوه بر معرفی و تلبغ محصولات خود در جهت توسعه و کسب و کار خود قدم بردارید.

  • بازگشت به بالا