قطعات و ماشین آلات تولیدی وان، جکوزی و کابین دوش

تولید و تامین قطعات و ماشین آلات خط تولید وان، جکوزی، کابین دوش و سونا‌ در کشور رو به پیشرفت و این افزایش تولید می‌تواند نیاز جامعه به این محصولات را به بهترین نحو برآورده نماید. خودکفایی در زمینه تولید وان و جکوزی اهمیت بسیاری دارد که تنها با راه اندازی خط تولید وان جکوزی و کابین دوش و تجهیز خطوط قدیمی میسر‌ می‌شود. تامین نیازهای حوزه ساختمان در خود کشور باعث ایجاد یک فضای رقابتی است که منجر به ارتقا سطح کیفی ساخت و ساز‌ می‌شود. اگر به عنوان سرمایه گذار به دنبال راه اندازی خط تولید این محصولات نوین پر طرفدار هستید یا حتی اگر در زمینه تولید و تامین قطعات خطوط تولید وان و جکوزی و کابین دوش فعالیت دارید در این مطلب با ما همراه باشید تا مروری بر نیازمندی‌های خطوط تولید داشته باشیم.
 

قطعات و ماشین آلات تولیدی وان، جکوزی و کابین دوش

تجهیزات و لوازم حمام و دوش

حمام مهمترین بخش بهداشتی خانه به شمار می‌رود که در سلامت خانواده نقش مهمی دارد. در دکوراسیون حمام لوازم مختلفی مانند دوش، شیرآلات حمام، زیر دوشی، شیشه دور دوشی، کابین دوش و کابین سونا، وان، جکوزی و ست‌های بهداشتی که برای گذاشتن وسایل حمام، به کار گرفته‌ می‌شود. بسیاری از این وسایل جدید هستند و استفاده از آنها با توجه به ماهیت کاربردی که دارند مانند وان و جکوزی در حال افزایش است. در گذشته وان و جکوزی سهم زیادی در لوکس و لاکچری جلوه دادن فضای حمام داشته اند و کاربرد درمانی آنها بسیار کمرنگ بوده است، اما با روی کار آمدن متریال‌های جدید و روش‌های نوین ساخت و ساز که منجر به تولید ‌تر این وسایل گردید، وان و جکوزی تبدیل به یک محصولی قابل دسترس برای هر قشری در جامعه گردید. 
لزوم استفاده از وان و جکوزی به عنوان راه حلی برای درمان گره‌های عضلانی و گرفتگی‌های آن باعث افزایش استفاده از وان و جکوزی گردیده است. افزایش استفاده از این محصولات منجر به افزایش تقاضا در بازار گردید و به واسطه این افزایش تقاضا برخی از شرکت‌ها اقدام به وارادت این محصولات نمودند، در این میان برخی دیگر نیز با ایجاد شرایط تولید درصدد داخلی کردن تولید وان و جکوزی متناسب با نیاز مردم ایران برآمدند و کارگاه‌های تولیدی بسیاری راه اندازی گردیده است.

تولید وان، جکوزی و کابین دوش

سرمایه گذارانی که به دنبال راه اندازی خطوط وان و جکوزی هستند باید پیش از هر چیز از روند تولید این محصولات آگاه شوند تا بتوانند علاوه بر برنامه ریزی راهنمایی مناسبی از اهل فن دریافت نمایند. روند تولید وان و جکوزی در صنعت شبیه به هم هستند، جکوزی‌ها همان وان‌ها هستند که با استفاده از پمپ جکوزی، آب را از طریق چشمه هایی در وان به درون پمپ می‌کند و یا از آن خارج می‌کنند. وان‌ها از متریال‌های مختلفی نظیر: فایبرگلاس، آکریلیک، چدن، فلز ضد زنگ، سنگ، سرامیک و حتی چوب تولید می‌شوند. مهمترین متریال مورد استفاده در حال حاضر فایبرگلاس و آکریلیک است که یک ماده مصنوعی است که با فرآیندی شیمیایی تولید می‌شود.
علاوه بر وان و جکوزی، کابین دوش و سونا نیز به عنوان عضو جدید لوازم بهداشتی حمام شناخته می‌شود که با محدود کردن فضای پاشش آب دوش یک فضای استریل و عاری از رطوبت را به خصوص در حمام‌های بزرگ ایجاد می‌کند که مانع از آسیب رساندن به سایر وسایل مورد استفاده در حمام و نفوذ رطوبت به سایر قسمت‌ها می‌شود. در ساخت کابین دوش از متریال هایی همچون شیشه و پانل‌های آلومینیومی استفاده می‌گردد. این شیشه‌ها اغلب از جنس شیشه سکوریت حرارت دیده هستند که در مقابل گرما، فشار و ضربه مقاومت بالایی دارند و اغلب آنها از نوع هوشمند هستند که قابلیت نابین شدن دارند.
 

تولید وان، جکوزی و کابین دوش

ماشین آلات و دستگاه‌های تولید وان و جکوزی

قبل از راه اندازی خط تولید شما باید متریال مورد استفاده خود را مشخص نمایید و اینکه چه تعداد از متریال‌ها را قرار است ساپورت نمایید. نوع متریال باعث ایجاد خط تولید متفاوتی می‌شود. این خط تولیدهای متفاوت دارای دستگاه‌های متفاوتی نیز خواهد بود. اغلب وان‌ها از طریق ریخته گری تولید می‌شوند که به کمک قالب‌های از پیش تولید شده شکل کلی وان تشکیل می‌شود. وان‌های فایبرگلاس با کمک ورقه‌های فایبرگلاس که بر روی قالب قرار می‌گیرند تولید می‌شود. این قالب‌ها با ایجاد فشار و حرارت ورقه فایبرگلاس را به شکلی وان تغییر می‌دهد. تولید این نوع وان اغلب نیمه اتوماتیک است یعنی برخی از کارها به کمک دست انجام می‌شود مانند گذاشتن ورقه فایبرگلاس بر روی قالب و برداشتن آن برای جابه جایی به مراحل بعد که شامل پاشیدن پوششی بر پشت محصول قالب گیری شده توسط بازوهای رباتی پاشنده است که نقش مهمی در عایق بندی وان دارد. پس از آن مراحلی همچون سوراخ کردن جای چشمه‌ها و سیفون در وان مجددا توسط بازوهای رباتیک انجام می‌شود و در انتها وارد فاز تعبیه لوله و اتصالات به همراه پمپ می‌شود که توسط دست انجام‌ می‌شود و بالاخره محصول تولید شده روکش گذاری می‌شود و به مرحله تست می‌رسد.
در این مرحله محصولات آب بندی می‌شوند و در صورت وان جکوزی بودن، موتور جکوزی آن تست می‌شود. در صورت عدم وجود مشکل در آنها به مرحله بسته بندی ارسال می‌گردد تا برای ارسال به انبارها برای توزیع آماده گردند.

تولید کابین دوش و کابین سونا

محصول جدید کابین دوش و سونا صرفنظر از ابعاد فضا در حال گسترش و افزایش تقاضا در بازار است، راه اندازی خط تولید آن نسبت به خط تولید وان و جکوزی راحتر است زیرا متریال مهم در کابین دوش و سونا، شیشه است که این شیشه‌ها لازم است توسط شرکت‌های سازنده شیشه در ابعاد مورد نظر ساخته و سکوریت شود. از آنجایی که روی شیشه‌های سکوریت شده نمی توان عملیاتی همچون سوراخ کردن و برش زدن انجام داد، قبل از سکوریت کردن آنها، شیشه‌ها به اشکال مورد نیاز با برش‌های تعیین شده ساخته‌ می‌شود، سپس شیشه آماده شده را مجددا وارد کوره می‌کنند تا در حرارت دهی دوباره و قرار دادن در معرض هوای سرد ناگهانی در مقابل حرارت و ضربه مقاوم شود.
شرکت‌های تولید کننده کابین دوش اغلب محصولاتی را از پیش آماده دارند اما در این میان برخی از افراد ترجیح می‌دهند مدل مورد نظر خود را سفارش دهند، در این زمان شرکت، طرح مورد نظر شما را ترسیم می‌کند و شیشه‌ها را به شرکت شیشه سازی سفارش می‌دهد، آنگاه به کمک بست‌ها و پانل‌های آلومینیومی اقدام به ساخت اتاقک دوش، سونا یا شیشه دور دوشی حمام می‌نماید.

تامین کنندگان قطعات و ماشین آلات خط تولید وان، جکوزی و کابین دوش

افزایش تقاضا در بازار باعث گردیده است که صاحبان سرمایه به راه اندازی خط تولید وان، جکوزی و کابین دوش به عنوان یکی از کسب و کارهای سودآور فکر کنند و جذب آن شوند. در این میان برخی از شرکت‌ها با تامین ماشین آلات و دستگاه‌های خط تولید وان و جکوزی و کابین دوش از تولیدات سازندگان داخلی و خارجی برای سرمایه گذاران این خط تولید را راه اندازی و تجهیز می‌نمایند. همچنین با خدمات پس از فروش تامین قطعات و تعویض انواع ماشین آلات خطوط تولید وان و جکوزی را بر عهده می‌گیرد. آگاهی از این تامین کنندگان و خدمات آنها‌ می‌تواند به علاقمندان راه اندازی خط تولید یا دارندگان خطوط قدیمی که به دنبال تجهیز خطوط خود هستند کمک بسیاری نماید. حرفه ای‌های کاشی لند مجموعه ای از این افراد را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
 

تامین کنندگان قطعات و ماشین آلات خط تولید وان، جکوزی

مرکز فروش وان و جکوزی در تهران

همیشه سر زدن به مراکز فروش‌ می‌تواند به سرمایه گذاران دید بهتری نسبت به محصولات مورد نظر خود بدهد، در نتیجه به معرفی مرکز فروش وان و جکوزی در تهران‌ می‌پردازیم. کلان شهر تهران مرکز خرید و فروش محصولات بسیاری است، که هر محصول مناطق خاص خود را برای عرضه دارد. وان و جکوزی به عنوان لوازم بهداشتی در کنار سایر لوازم بهداشتی ساختمانی مانند کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی در مناطق مختلفی از شهر تهران به فروش می‌رسند. خیابان شیراز به عنوان یکی از مهمترین مناطق فروش لوازم بهداشتی در تهران شناخته می‌شود که فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های برندهای مختلفی در این منطقه قرار دارد. علاوه بر خیابان شیراز در شمال تهران، خیابان بنی هاشم در مرکز تهران، خیابان آیت الله کاشانی در غرب تهران، خیابان زمزم در جنوب تهران و خیابان فرجام در شرق تهران نیز محصولات مختلف بهداشتی ساختمانی راعرضه‌ می‌نمایند.

تامین کنندگان قطعات و ماشین آلات وان، جکوزی و کابین دوش در کاشی لند

وجود یک بستر مناسب برای ایجاد تعامل و ارتباط حرفه ای میان تولیدکنندگان، تامین کنندگان و مصرف کنندگان حوزه‌های مختلف صنعت ساختمان کشور به خصوص حوزه تولید وان، جکوزی، کابین دوش و سونا کاشی لند را برآن داشت تا به عنوان بانک جامع اطلاعات صنعت کاشی و سرامیک کشور وابسته به صنعت ساختمان با راه اندازی پرتال حرفه ای‌ها این فضای حرفه ای را در اختیار اهالی این اصناف قرار دهد. شما به عنوان فعال در حوزه تامین دستگاه‌ها و ماشین آلات خط تولید وان، جکوزی و  کابین دوش می‌توانید به عنوان یکی از فعالان این عرصه با ثبت نام در حرفه ای‌های کاشی لند و معرفی خدمات خود یکی از حرفه ای‌های این صنعت شوید و در کنار معرفی و عرضه خدمات خود به تعامل هر چه بیشتر با سایر هم صنفان خود بپردازید.

  • بازگشت به بالا