فروشگاه چینی بهداشتی و فلاش تانک

چینی بهداشتی و فلاش تانک به عنوان دو مورد از ضروریات صنعت ساختمان شناخته می‌شود که در کشور ما دارای تولید انبوه و واردات مدیریت شده ای است. تولید چینی بهداشتی توسط کارخانجات تولید چینی بهداشتی صورت می‌گیرد که اغلب زیر نظر کارخانجات کاشی و سرامیک فعالیت می‌کنند. فلاش تانک به عنوان عضو مکمل چینی بهداشتی که شامل سنگ توالت زمینی و توالت فرنگی می‌شود در اغلب ساختمان‌ها وجود دارد و لزوم تولید آن نیز به عنوان مکملی برای چینی بهداشتی باعث گردیده کارخانجات و واحدهای تولید کننده فلاش تانک روز به روز در حال افزایش باشند. فلاش تانک‌ها اغلب به صورت روکار، توکار و اتوماتیک تولید می‌گردند و استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. این محصولات پس از تولید و پخش توسط دفتر پخش محصولات چینی بهداشتی در فروشگاه‌های مصالح ساختمانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. 


صنعت ساختمان به عنوان یک صنعت مادر شناخته می‌شود که صنایع بسیاری وابسته به آن هستند، مانند صنعت کاشی و سرامیک که یکی از مهمترین بخش‌های آن است. چینی بهداشتی به عنوان یک متریال سرامیکی جزیی از صنعت سرامیک کشور محسوب می‌شود و به دلیل غرابت مواد اولیه و خط تولید آن با خط تولید کاشی و سرامیک اغلب به عنوان واحد یا زیرمجموعه ای از کارخانجات کاشی و سرامیک مشغول فعالیت هستند. 
 

فروشگاه چینی بهداشتی و فلاش تانک


فروشگاه‌های چینی بهداشتی

استفاده از چینی بهداشتی و فلاش تانک برای حفظ سلامتی و ارتقا کیفیت زندگی انسان یک نیاز روزمره است، در نتیجه تولید و فروش آن هرگز متوقف نمی شود. ساخت و سازهای جدید و بازسازی داخلی ساختمان بر پایه تغییر دکوراسیون است که بخش اعظمی از دکوراسیون در متریال‌های سرامیکی مانند کاشی و سرامیک و چینی‌های بهداشتی در ساختمان خلاصه می‌شود. فروش این متریال‌ها در فروشگاه‌های تخصصی کاشی و سرامیک یا مصالح ساختمانی و یا حتی در فروشگاه‌های مجزای فروش چینی بهداشتی اتفاق می‌افتد. 


در فروشگاه ها، چینی بهداشتی و فلاش تانک به ندرت جدا از سایر مصالح و متریال‌های ساختمانی به فروش می‌رسند و اغلب در کنار سایر لوازم ساختمانی در فروشگاه‌های تاسیسات و مصالح ساختمانی یا کاشی فروشی‌ها در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد تا بتوانند از میان مدل‌های مختلف با توجه به نیازمندی هایشان آنچه را که باید انتخاب نمایند. اغلب در شهرهای کوچک و گوشه و کنار شهر، این نوع فروشگاه‌های همه چیز فروش در صنعت ساختمان وجود دارد و شما در آن می‌توانید هرآنچه را که درباره ساختمان نیاز دارید خریداری نمایید. در این میان برخی از فروشگاه‌های بزرگ در شهرهای بزرگ به خصوص در مناطق بورس مصالح ساختمانی یا بورس چینی بهداشتی وجود دارند که صرفا به فروش چینی بهداشتی و متعلقات آن می‌پردازند و شما نمی توانید در این فروشگاه‌های غیر از چینی بهداشتی چیز دیگری خریداری نمایید. 


نمایندگی برندهای چینی بهداشتی

برخی از برندهای معتبر داخلی و خارجی در کشور وجود دارند که در اقصی نقاط کشور به خصوص مناطقی که در آنها ساخت و ساز زیاد است یا به عنوان مرکز خرید و فروش مصالح ساختمانی شناخته می‌شود نمایندگی محصولات خود را راه اندازی نموده اند. این فروشگاه‌ها صرفا به فروش محصولات یک برند و ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات آن مشغول هستند. این نوع فروشگاه‌ها بیشتر مناسب برای خرید عمده برای پروژه‌های ساختمانی بزرگ است به همین دلیل در آنها بازاریاب‌هایی مشغول به کار هستند که با شناسایی پروژه‌های ساختمانی به دنبال عقد قرار داد با این پروژه‌ها برای تامین چینی بهداشتی آنها هستند. 

نمایندگی برندهای چینی بهداشتی


صنعت ساخت و ساز یک صنعت پویاست که حتی ویروس منحوسی همچون کرونا که اقتصاد جهان را با مشکلات بزرگی مواجه کرده است نمی تواند جلوی پیشرفت آن را بگیرد به همین دلیل فروشگاه چینی بهداشتی به عنوان یکی از فروشگاه‌های وابسته به صنعت ساختمان به عنوان یک کسب و کار رو به جلو و سودآور شناخته می‌شود و افرادی که دارای سرمایه اولیه هستند جذب آن می‌شوند اما راه اندازی آن چگونه است؟


راه اندازی فروشگاه چینی بهداشتی و فلاش تانک

اگر در زمره افرادی هستید که سرمایه اولیه قابل قبولی در دست دارید و نمی دانید با آن چه چه کسب و کاری را آغاز کنید، ما به شما فعالیت در کسب و کارهای وابسته به صنعت ساختمان را به عنوان یک فعالیت پرمنفعت معرفی خواهیم نمود، شما می‌توانید با توجه به نیاز جامعه و شرایط محیطی که در آن قرار دارید یک فروشگاه مصالح ساختمانی راه اندازی کنید و در آن به فروش انواع چینی بهداشتی بپردازید یا یک نمایندگی چینی بهداشتی را از طریق مکاتبه با کارخانجات تولید چینی بهدشتی راه اندازی نمایید. توجه به این نکته ضروری است که دریافت مجوز نمایندگی از سوی کارخانجات نیازمند سرمایه اولیه بالا و یک محیط فروشگاهی بزرگ است.


 فروشگاه مصالح ساختمانی با وجود سودآوری که دارد نیازمند سرمایه اولیه زیادی است در نتیجه اگر سرمایه اولیه ای دارید و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار درآمد زای همیشه فعال هستید، فعالیت در این عرصه به شما کمک خواهد نمود زیرا هم صنعت ساختمان همیشه پابرجا خواهد بود و هم محصولات بدون تاریخ مصرف هستند و شما می‌توانید مدتها آنها را در انبار نگهداری کنید.

فروشگاه‌های چینی بهداشتی و مصالح ساختمانی اغلب در سه سطح راه اندازی می‌شوند.
مغازه کوچک با حداکثر 50 مترمربع با انباری در کنار آن راه اندازی می‌شود و در آن محصولات محدودی به فروش می‌رسد. 
مغازه متوسط که کمتر از 200 مترمربع فضا دارد و می‌توان محصولات متنوعی را برای فروش در آن قرار داد.
مغازه‌های بزرگ با حداقل 1000 مترمربع که به فروشندگان امکان ارائه هر نوع محصولی را مطابق با نیاز افراد ارائه می‌نماید.

 

بورس مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، مرکزی برای خریدهای بزرگ است. بسیاری از پروژه‌های بزرگ متریال‌های خود را از شهر تهران تامین می‌نمایند. علاوه بر آن بیشتر نمایندگی‌های شرکت‌ها و عمده فروشی‌ها در شهر تهران انجام می‌شود و خریداران و فروشگاه داران سایر شهرها محصولات خود را از این شهر تامین می‌نمایند. اما سوالی که پیش می‌آید این است که مراکز فروش مصالح ساختمانی تهران در کجا واقع شده است؟
همانگونه که گفتیم چینی بهداشتی رابطه تنگاتنگی با صنعت کاشی و سرامیک دارد در نتیجه فروش این اقلام اغلب در کنار یکدیگر اتفاق می‌افتد و شما می‌توانید مراکز مهم فروش چینی بهداشتی را در مراکز مهم کاشی و سرامیک پیدا نمایید. مهمترین این مناطق خیابان شیراز، خیابان بنی هاشم، خیابان فرجام، خیابان زمزم و خیابان آیت الله کاشانی است.


خیابان شیراز در شمال تهران

بورس کاشی و سرامیک در خیابان شیراز در منطقه ونک، به عنوان معروف ترین و اصلی ترین منطقه فروش کاشی و سرامیک و سرویس‌های بهداشتی و روشویی و سایر مصالح ساختمانی شناخته می‌شود. این منطقه دارای انواع نمایندگی و دفتر فروش برندهای مختلف داخلی و خارجی است و می‌تواند تمامی نیازهای پروژه‌های بزرگ ساختمانی را پوشش دهد.


خیابان بنی هاشم در مرکز تهران

خیابان بنی هاشم به عنوان یکی از قدیمیترین بورس‌های کاشی و سرامیک و مصالح ساختمانی تهران شناخته می‌شود که سابقه طولانی در این حوزه دارد و در نزدیکی خیابان خواجه عبدالله قرار دارد. در این خیابان طیف گسترده ای از مغازه‌های مصالح فروشی وجود دارد که انواع متریال‌های ساختمانی مورد نیاز صنعت ساخت و ساز را تامین می‌نماید. چینی بهداشتی که شامل انواع سنگ توالت زمینی و فرنگی می‌شود نیز در این منطقه بازار گسترده ای دارد.


خیابان فرجام در شرق

یکی دیگر از مناطق مشهور در باب فروش مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی فعالیت دارد، خیابان فرجام در شرق تهران در بزرگراه رسالت است. در این منطقه فروشگاه‌های کوچک و بزرگی برای ارائه محصولات مختلف وجود دارد و به عنوان یکی از بورس‌های اصلی فروش چینی بهداشتی تهران شناخته می‌شود.


خیابان آیت الله کاشی در غرب تهران

ساکنین غرب تهران برای خرید مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی به خصوص به صورت عمده می‌توانند به خیابان آیت الله کاشی مراجعه نمایند. این خیابان دارای مغازه‌های کوچک و بزرگ فراوانی است که به فروش مصالح ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی اشتغال دارند.


خیابان زمزم در جنوب تهران

در جنوب تهران خیابان زمزم با مغازه‌های بزرگ و کوچک مصالح فروشی یکی از بورس‌های اصلی فروش کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی است. کسانی که در جنوب بزرگ شهر تهران زندگی می‌کنند برای خرید متریال‌های ساختمانی خود به صورت جزیی و عمده می‌توانند به این مرکز مراجعه نمایند.
علاوه بر مناطقی که گفته شد، مناطق دیگری که وجود دارد که با جستجو در میان شهر می‌توان آنها را پیدا نمود.

بورس مصالح ساختمانی و چینی بهداشتی در تهران


خرید عمده چینی بهداشتی برای پروژه‌های ساختمانی

خرید عمده یکی از راه‌های اصلی کاهش قیمت محصولات است. علاوه بر آن پروژه‌های ساختمانی اغلب دارای واحدهایی کاملا مشابه هستند که در تمامی متریال‌ها به خصوص دکوراسیون داخلی کاملا یکسان هستند در نتیجه لازم است برای تامین لوازم ساختمانی آن به خصوص چینی بهداشتی با خرید عمده هم در کاهش هزینه‌های ساخت و ساز کمک نمود و هم در یکسان سازی دکوراسیون داخلی بنا که اهمیت بسیاری برای صاحبان پروژه دارد.
برای خرید عمده لازم است به مراکز فروش مراجعه نمایید یا به فروشگاه‌هایی که به صورت عمده فروشی محصولات را عرضه می‌کنند سر بزنید. 


فروشگاه چینی بهداشتی و فلاش تانک در کاشی لند

کاشی لند به عنوان بانک اطلاعات صنعت ساختمان و کاشی و سرامیک در صدد است بورس‌های مجازی مصالح فروشی را در بستر اینترنت ایجاد نماید تا خریداران به جای حضور در مناطق فروش مصالح ساختمانی که اغلب با محدودیت‌های تردد و فاصله مکانی روبروست بتوانند با گشت و گذار در فروشگاه‌های پرتال حرفه ای‌های کاشی لند که ویترینی از مشاغل مختلف هستند درست مانند یک مرکز خرید واقعی عمل نماید و یک مرکز خرید مجازی برای مصالح ساختمانی راه اندازی نماید. شما به عنوان فروشنده مصالح ساختمانی همین الان با ثبت نام در این پرتال می‌توانید یکی از غرفه داران این مرکز خرید مجازی باشید تا بتوانید در مسیر رشد و توسعه قدم بردارید.
 

  • بازگشت به بالا